30 Mart 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

/ 28 Mart 2018 / 122 / yorumsuz
30 Mart 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

 

 

 

30 Mart 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

 

30 Mart 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Sürekli beyninizi meşgul eden eski düşünceleri yavaş yavaş kafanızdan atmaya başladınız . Düşünmenin çözüm olmadığının siz de farkındasınız . Bu gün partnerinizle güzel paylaşımlarda bulunabilir , mutlu saatler geçirebilirsiniz .

 

 

30 Mart 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Seni huzursuz eden ne varsa hafta sonundaki dolunay onlardan kurtulmana destek olacak .Çalışma temponuzdaki yoğunluk sevdiklerinizi ihmal etmenize sebep olmamalı . Sizi merak ediyorlarsa bu sizi sevdikleri için .

 

 


30 Mart 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

İnsanlarla hemen yakınlaşman daha sonra üzülmene sebep oluyor . Müthiş çalışan zekanızla çalışma ortamında sorunları çözüp , başarılı adımlar atacaksınız . Aşkta sakin olun , gökyüzü bir hayli gergin .

 

 


30 Mart 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığınız aksilikler gözünüzü korkutmasın her şey geçecek , ödemelerinizi ihmal etmeyin , sonradan karşınız kötü süpriz olarak çıkabilirler . Sosyal çevrenizde sevilen birisiniz , ufak tefek sorunlar yaşasanızda sizi çok seviyorlar .

 

 


30 Mart 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Duygularından çok mantığı ile hareket etmeyi seven bir burç olmanız , bu dönem sizi yanlış kararlar almaktan koruyacak . İlişkiniz hakkında içinizde sürekli sorgulama yaşıyorsunuz , bunun fazlası sizi de ilişkinizi de yıpratır .

 

 


30 Mart 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Mükemmelliyetçi tarafın bazı fırsatları kaçırmana sebep oluyor . Bu kadar detaycı olma . Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz saatler size iyi gelecek . Zor günlerden sonra buna ihtiyacınız vardı .

 

 


30 Mart 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Gerçekte istemesen de bazen çevrendekilere karşı tepkilerin onları kırmana sebep oluyor . Kendinizi tam olarak ifade edememek sizi yanlış anlamaları ,olayları daha da karıştırıyor . Partnerinizle yaptığınız planlarda meydana gelen engeller , veya ertelenmeler moralinizi bozsa da siz bunun da çaresini bulacaksınız .

 

 

30 Mart 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Arkanızdan iş çevirenlere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz . Hiç beklemediğiniz bir anda işinizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz . İlişkisi olan akrep burçlarını hareketli bir gün bekliyor , güzel süprizlere hazır olun .

 

 

30 Mart 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Finansal açıdan şu an iyi olsanız da dikkatli olmakta fayda var . Bu günü kendine ayırıp kişisel bakımınla ilgilenebilirsin ,saçını kestirebilir ya da rengini değişebilirsin . Bu gün senin günün .

 

 

 


30 Mart 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İş yaşamınız çok yoğun tempolu , finansal anlamda güç kazanmak istiyorsunuz ve ne kadar çok çalışsanız da bu sizi yormuyor .Emeklerinizin karşılığını alacaksınız . Ama bu yoğun tempoda sağlığını ihmal etme .

 

 

30 Mart 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Maddi manevi yorgun bir dönemden geçiyorsunuz , üst üste yaşanan olaylardan dolayı şanssız olduğunuza iyice inandınız .Hafta sonundaki Dolunay şans kapılarını açacak sizlere . Ev , yer , iş , şehir değişimi gibi olaylar söz konusu .

 

 


30 Mart 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu
Bunca emek gösterip yine de eleştri almak bütün enerjinizi bitiriyor . Üstünde durmayın , her eleştri gerçek olmayabilir .Bazı eleştriler kıskançlıktan da olabilir . Söylenenlere önem vermeden çalışmalarınıza devam edin , iş çevrenizde takdir ediliyorsunuz .

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları
Koç Burcu Yorumları,Boğa Burcu Yorumları,İkizler Burcu Yorumları,Yengeç Burcu Yorumları
Aslan Burcu Yorumları,Başak Burcu Yorumları,Terazi Burcu Yorumları,Akrep Burcu Yorumları,
Yay Burcu Yorumları,Oğlak Burcu Yorumları,Kova Burcu Yorumları,Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..