3 Şubat Çarşamba Burç Yorumları

/ 2 Şubat 2016 / 168 / yorumsuz
3 Şubat Çarşamba Burç Yorumları

günlük-burç-yorumları-özledim.net

 

3 Şubat Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 
Bugün her konuda fikir beyan ederek şimşekleri üzerinize çekebilirsiniz. Kimsenin işine karışmamalı nerede ne konustugunuza dikkat etmelisiniz. Uzun süreden beri aşk hayatınızda yaşadığınız durgunluk bu hafta sonu yeşil ışık yakacak gibi. Özel yaşamınızda  es ya da sevgilinizle romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz.Çevrenizde olan olayların ister istemez etkisinde kalıyorsunuz. Bu kadar duygusal olmayın.
images

3 Şubat Çarşamba  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 
Bugün maddi konularda kazançlı çıkacağınız tekliflerle karşılaşacaksını. Israrcı tavırlara şaşırmadan kabul edin ve kazanç kapıları size aralanmışken, hızla içeri girin ve ilerleyin. Üretken birisiniz, ama bu anlamda yeterince destek göremiyorsunuz.Sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor. Neyse ki, bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz.İsabetli tercihler ve doğru adımlarla önünüzü açabilirsiniz. Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışmanız boşuna zaman kaybı olacak.

images
3 Şubat Çarşamba  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 
Bugün ikili ilişkilerinizde sinirli davranışlar içinde olmamalı, finansal konularda risk almamalısınız. Önümüzdeki günlerde cesaret ve doğru kararlar gerekiyor.Ailevi konularda da ısrarcı olmaktan haklı çıkmak için söz düellolarına girmemelisiniz. Aşk hayatınızda ise sakin davranmalısınız. Adını koyamadığınız duygularınız biraz karmaşık. Geçmişle olan bağlarınızı gevşetme güçlüğü yaşıyorsunuz.

images 

3 Şubat Çarşamba Yengeç Burcu  Günlük Burç Yorumları 
Gökyüzü bugün ev kazalarına dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Bir anlık dikkatsizlik sıkıntılara sebep olabilir. Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor.İşinizle ilgili konularda da bugün risk almaktan uzak durmalı gereksiz kahramanlığa soyunmamalısınız. Bugünlerde kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz.
images

3 Şubat Çarşamba  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 
Gökyüzü bugün iş ilişkilerinizde diplomatik olmanın getirecegi faydalara isaret etmekte. Bugünlerde işyerinin size çok ihtiyacı var ve bunu karşılıyorsunuz. Çözülmesi güç işlerinizi sorunsuz bir şekilde yoluna koyabilir, önemli ve kazançlı bir anlaşmanın altına imza atabilirsiniz. Ne kadar gizli tutmaya çalışsanız da bugün yarın herkes ilişkinizi öğrenecek. Gizlilik neden ayrıca ?Geçmişteki hayal kırıklıkları mı ? Hiç gerekçe değil.
 images
 3 Şubat Çarşamba Başak Burcu  Günlük Burç Yorumları 
Bugün komşu ve arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza dikkat etmeli, ağzınızdan çıkan sözlerin esiri olabileceğinizin bilinci ile hareket edin. İş hayatınızda ise zamanı doğru kullanamazsanız ciddi krizler yaşayabilirsiniz.Aklınızın yarısı işte, yarısı başka şeylerde. İlgili ilgisiz bir sürü şey, aklınızı çelmeye yetiyor.  Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz ama haksızlığa uğrayabileceğiniz nedenleri biraz da siz yaratıyorsunuz. Başkaları hakkında konuşmaktan kaçının.
images

3 Şubat Çarşamba Terazi  Burcu Günlük Burç Yorumları
Bugün sezgileriniz iş hayatınız da doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır.İçinizdeki dalgalanmaları bir parça başıboş bırakabilmelisiniz. Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.Beklenmedik gelirler elde edebilir yüksek kazançlar güçlü iş birlikleri kurabilirsiniz. Özel yaşamınızda da kıskançlıklara takılıp kalmadan mutluluğun tadını çıkarın. Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler içinde kalıcı hale gelmiş gibi görünen sıkıntınız, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
 images
 3 Şubat Çarşamba Akrep Burcu  Günlük Burç Yorumları 
Gökyüzü bugün ailenizle gerginlikleri başlatan taraf olmamanız için uyarıyor sizleri. Yaşanacak olayların boyutlari hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde sonlansın istemiyorsanız çok dikkatli olun. İnatçı huylarınızı bugün sevgilinize de göstereceksiniz. Beraberken sürekli sizin karar verdiğiniz şeyleri yapmak istiyorsunuz.
Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz.Biraz daha anlayışlı ve başkalarının fikirlerine saygılı bir tavır sergilemeye çalışmalısınız.
 images
3 Şubat Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumları
Bugün bencilce yaklaşımlardan uzak durmalı, ses tonunuz karşınızda ki kişilerin üzerinde olumsuz izlenim birakacağınızı unutmadan hareket edin.Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz.Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız.
 images
 3 Şubat Çarşamba Oğlak Burcu  Günlük Burç Yorumları 
Bugün işinizle ilgili her konuda şans sizden yana. Hakkınızı alacak dürüstlüğünüzün mükafatını fazlası ile alacaksınız. Dikkat . Aşırı çalışmanın size iyi geldiğini düşünseniz de sağlığınızın bundan olumsuz etkilenebileceğini unutmayın. Özel yaşamınızda da ne kadar şanslı olacağınızın bilincine çok daha iyi idrak edeceksiniz. Kendinizi duygusal yönden aktif ve güçlü hissedebilirsiniz.
 images
3 Şubat Çarşamba  Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 
Gökyüzü bugün şanslı enerjilerle özgürlük duygunuzla hareket edip kazançlı çıkacağınızı müjdeliyor sizlere.Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda da aşk dolu dizgin hükmünü sürmeye başlıyor. Yakın arkadaşınızın gizlilik içinde sürdürdüğü gönül ilişkisini anlamaya çalışmalısınız.

images 

3 Şubat Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 
Bugün birlikte çalıştığınız insanlardan faydalar görecek maddi olarakta kazançlı çıkacaksınız. Bu akşam ki faaliyetleriniz sevgilinizle aranızdaki gerilimi ortadan kaldıracak. Sakin olun ve elde ettiklerinizle yetinmeyi öğrenin.Özel yaşamınızda ise tutku, heyecan, özlem fazlası ile etkili olacak yeni başlangıçlar kalıcı etkiler yaşayacaksınız.
 astroloji
3 Şubat Çarşamba günü acaba burçları ne bekliyor.Günümüz nası geçecek, burcunuz size neler söylüyor, burç yorumlarını okuyarak gideceğimiz yol hakkında bir karar verebilirmiyiz? 3 Şubat günü burç yorumlarını okumak isteyenler için astroloji sayfamızda 3 Şubat Çarşamba günü burç yorumlarını yayınladım
astroloji
3 Şubat Çarşamba 2016 Günlük Burç Yorumları, 3 Şubat Çarşamba 2016 Akrep burcu günlük burç yorumu, 3 Şubat Çarşamba 2016 Yengeç burcu günlük burç yorumu, 3 Şubat Çarşamba 2016 Balık, ,ikizler burcu,Yay,Başak,Aslan,Terazi, Kova,Oğlak

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..