29 Ocak 2017 Pazar Günü Burcunuz Ne Diyor ?

/ 29 Ocak 2017 / 52 / yorumsuz
29 Ocak 2017 Pazar Günü Burcunuz Ne Diyor ?

 

Astroloji günlük hayatmıza  girmiş durumda , dolunaylar, yeni aylar, retrolar, transitler , T açılar , ne olduklarını bilmesekte  bu sözleri çok duymaya ya da okumaya başladık . Sabah kuşağındaki TV programlarında astrologları bekler olduk 🙂 . Bir çoğumuz sabah ilk burçlara bakıyor ne olacak , ne diyor  diye , aşk uyumları hangi burç hangi burçla anlaşır , hatta ilk tanıştıklarımıza burcunu sormak nerdeyse şart oldu , burcuna göre karar veriyoruz anlaşabilirmiyiz diye 🙂

Aslında bütün bunlar kişisel haritalarda doğru cevabı verir dese de astrologlar biz yine de okuduklarımızdan kendimize uygun olanları seçip alıyoruz . Ben yorumlarına inandığım bir kaç astrolog dışında açıkcası her yazılana da inanmıyorum .

Astroloji fal değil yol göstericidir bunu da yazmadan geçemeyeceğim 🙂

Yorumlarına güvendiğim astrologların günlük , aylık , haftalık burç yorumlarını zaman zaman burdan yayınlayacağım .

Bu günkü 29 Ocak Pazar  2017 burçların yorumu Hande Kazanova’dan  olsun 🙂

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar seyahat etmeyi çok arzuluyorsunuz ve geleceğinize yönelik adımlarınız sizin için önemli. Bugün özgürlük duygunuz oldukça yüksek olabilir. Yine de karşılaşacağınız sorunları kendi yöntemlerinizle halledeceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal olarak alıngan bir dönemdesiniz. Geçmişte kalmış bazı konular yeniden gündeminize gelebilir. Diğer yandan sezgileriniz bugün iyi çalışacak. Beklenmedik anlarda gelen güzel sinyallere hazırlıklı olun.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu dönemde özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşıyorsunuz ve katılacağınız bir davette veya iş organizasyonunda dikkatleri kolayca üzerinize çekmeyi bileceksiniz. Sosyal ortamlarda anlayışınız son derece yüksek olacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu pazar göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde işlerinizi çabucak halletmek isteyebilirsiniz. Yalnız özel yaşantınızda takıntılı hareket etmeniz de mümkün. Paylaşımlarınızı bugün artırmaya çalışın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün daha sosyal, kendi ideallerinize ve yapacaklarınıza yönelik bir gün yaşayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla, değişik yerlerde olmak sizi harekete geçiriyor. Zihinsel konularla çok meşgulsünüz ve söyleyecek çok şeyiniz var.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile ortamlarınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz ve bir yandan da aileniz için parasal harcamalarda bulunacaksınız. Maddi konular bu aralar sizi çok çabuk harekete geçiriyor. Aşk hayatınızda takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün özel hayatınıza ve özellikle ilişkilerinize önem vereceksiniz. Ev hayatınızdaki bazı konuşmalar kafanıza takılabilir, olayları fazla büyütmemeye çalışın. Yakın çevrenizle beraber güzel planlar devrede olabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapamadığınız veya tamamlayamadığınız işler için çevrenizi suçlamaktan vazgeçin ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yakın çevrenizle yapacağınız veya yaptığınız konuşmaları gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız bu dönemde hareketlenmeye başlıyor, eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Yalnız aşk hayatınıza bu kadar önem vermeniz bir yandan da çok para harcamanıza neden olabilir. Para konusunda dikkatli olmalısınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizde veya ailenizle oldukça hareketli ve çabuk kararlar vereceğiniz bir pazar geçirebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızda baskıyı karşı tarafa fazlasıyla hissettireceksiniz. Planlarınızdan sevdiğiniz insana da bahsetmelisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ağırlıklı olarak iletişiminiz artacak ve yakın çevrenizle değişik planları devreye sokabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeye çalışın. Sosyal ortamlardaki işleriniz bugün düşündüğünüzden farklı olarak biraz uzun sürebilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize ayıracağınız bir bütçe anlık alışveriş kaçamaklarını gündeme getirebilir. Hâlâ maddi konularda kendinizi tam olarak güvende hissetmiyorsunuz ama dış çevrelerde kendinizi ve yapabileceklerinizi gösterme şansı bulacaksınız.

Hande Kazanova

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..