28 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 27 Mayıs 2018 / 784 / yorumsuz
28 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,28 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sosyal projelerle alakalı girişimler yapabilir , evcil hayvanlar, sokak hayvanları ile alakalı yardımlaşma grupları ile birlikte hareket edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir sürü şey olmasına rağmen , çevreden engellemeler ile karşılaşma korkusu sizi bunları yapmaktan alıkoyuyor.Bu gün üzerinizdeki enerji ile bunları yapma cesareti bulabilirsiniz.
İkili ilişkilerde aranızdaki çatışmaların son bulması için bu gün partneriniz ile samimi bir konuşma yapmayı seçebilirsiniz.
Maddi anlamda geçmişten , miras , alacaklı olduğunuz bir para, veya uzun yıllardır satamadığınız bir gayrımenkulun satışı gündeme gelebilir.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün finansal konuların ağırlıklı olarak gündeminizi meşgul edeceği bir gün.Fakat günün enerjileri bazı karışıklıkların yaşanmasına musait. Para konuları ile alakalı işleri yaparken , sayımında , hesabında , ödemesinde , imzaladığınız kağıtlarda , dikkatli olmanız gerekmektedir .Bazı hatalar, yanlışlıklarla karşılaşabilirsiniz. İş yaşamında takım çalışmalarında göstereceğiniz başarı ile arkadaşlarınızın tercih sebebi olacaksınız. Her projede sizi seçmelerinin sebebi de bu başarınız.
İlişki konusunda vereceğiniz kararları iki kere düşünmeniz gerekiyor, bazı konuların gerçeğini daha iyi öğrenmeniz ilişkiniz için de gerekli.
Uğurlu renginiz buz mavisi.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Gelecek planlarınız için ayarlamalar yapmak size sıkıcı gelse bile bu gün bunu yapmak için uygun enerjiler altındasınız.Hedefinize ulaşmak ve başarılı olmak
için şimdiden yapacağınız planlar önemlidir.İş yeriniz sizinle yeni bir sözleşme yapmak isteyebilir, şartları iyi gözden geçirin. Güneş-Satürn ilişkisi
işlerinizde bazı aksaklıklar çıkarsa da , bunu problem yapmayın,biraz geriye çekilip dinlenmeyi yercih edin.Göreceksiniz herşey yoluna girecek.
İlişkide olduğunuz kişi ile daha fazla yakınlaşmak için bu gün küçük sürprizler yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün alacağınız kararlarda kimsenin etkisi altında kalmadan iç sesinizi dinleyerek hareket etmeniz gerekiyor. Çevreden alacağınız bilgiler ile alacağınız kararlar daha sonra sizi üzebilir, bilgiler yanlış ya da eksik olabilir.Size sıkıntı yaratan konulardan kurtulmak üzeresiniz, özellikle maddi anlamda yaşamış olduğunuz zorlukları , aileden gelen bir destek ile veya miras ile tamamen çözüyorsunuz.
Eskide kalmış bir ilişkiniz yeniden karşınıza çıkabilir, yanlış anlamaları ortadan kaldırmak için sizinle mutlaka konuşmak isteyecek.
İş hayatında iş arkadaşlarınız ile birlikte oluşturduğunuz bir proje , sosyal ortamda ilgiyi üstüne çekebilir, bazı teklifler alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz Portakal rengi.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bütün düşüncelerinizi geride bırakıp bu gün sosyal hayata katılın , gezin , arkadaşlarınızla buluşun ,eğlenceli ortamlarda bulunmaya çalışın. Pozitif
enerjiniz ile çevrenizin de enejisini yükselteceksiniz. Bu gün yapılan yanlışlar dahi sizi güldürmeye yetecek, kolay kolay moralinizi bozmak istemiyor
ve bu pozitif durumu sürdürmeye kararlı görünüyorunuz.
Aşk yaşamınızdaki karmaşa biraz da sizden sebep , bütün soruların cevaplarını bildiğiniz halde , yine de başka şeyler duymaya çalışmanız ilişkiyi karmaşıklaştırıyor.
Finansal konularda son günlerde yaşadığınız zorlanmalar , iş yerinden verilen destek ile size rahat bir nefes aldırıyor.
Uğurlu renginiz bakır rengi.

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

 

28 Mayıs 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Yapacağınız işlerde alacağınız kararlar bu gün sizlerde bir ikilem yaratabilir. Duygusal ve mantıksal düşünceler arasında gidip gelmeniz söz konusu .
Yeni projeler için yapacağınız girişimlerde ,olaylara duygusal yaklaşmanız vereceğiniz kararları da etkileyebilir. Şu an içinden geçtiğiniz döngü
zor fakat tecrübe anlamında size çok şey katacak bir döngüdür.Her şey bittiğinde , ne kadar çok artılar biriktirdiğinizi sizde göreceksiniz.
Partneriniz ile birlikte romantik bir güne hazırmısınız ? Bu günkü enerjiler bunun olması için bütün desteği veriyor.
Geleceğinizi garanti altına almak için bir takım girişimlerde bulunabilir, bir yatırım yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz camel rengi.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Güneş -Satürn açısı sizleri aileniz ile daha fazla ilgilenmeye , eksikleri tamamlamaya , yuvanızdaki kırık dökükleri toparlamaya musait enerjilerle
destekleniyorsunuz. Bu konuda ailenizdende maddi ve manevi büyük destekler alacaksınız. Hayatınızı yeniden şekillendirmeniz çevrenizde bazı kişiler tarafından aşırı eleştiri alıyor, ama siz bunların hiç birine önem vermiyorsunuz.
Partneriniz ile ortak fikir birliği içinde ilerliyorsunuz, üçüncü şahısları ilişkinizin içine sokmayın.
İş hayatınızda bazı çatışmalar olabilir , mümkün olduğunca olayların dışında kalmaya çalışın.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Duygusal anlamda çok yoğun olduğunuz bir gündesiniz . İş yerinde , aile içinde, arkadaşlarınız arasında söylenen her şeyden kırılabilme, durumunuz olabilir.Aile içindeki konuşmalarda , duygu yoğunluğundan sesiniz, konuşmalarınızın çok sert olması , aile içinde kırgınlıklara sebebiyet verebilir.
Çalıştığınız iş üzerinde araştırmalar yaparken , bir yeteneğinizi fark edebilir ve bu yeteneğin üzerinde çalışmaya başlayabilirsin.
Partneriniz ile aranızda aileler hususunda çekişmeler ve tartışmalar olabilir.Israrcı davranışlar ilişkiyi yaralayabilir.
Yeni iş teklifleri sizleri heyecanlandıracak, bu fırsatları değerlendirin.
Uğurlu renginiz limon sarısı.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Güneş-Satürn enerjisi ile işleriniz , hayatınız , yapacaklarınız yavaşlamış olsa da bunu bir fırsat olarak görerek , bu yavaşlamayı , eksikleri tamamlamak,
olarak kullanmayı seçin. Sağlığınız ile ilgili endişe duyduğunuz konular varsa , doktor kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.İçinizdeki güvensizlik duygusu
ile şansınızın size sunduğu bazı fırsatları kaçırıyorsunuz, bu konuda daha dikkatli olmanız gerekiyor.
Uzun yıllardır tanıdığınız biri ile aranızda bir yakınlaşma söz konusu olabilir , sizde ona karşı bazı hislerinizin olduğunu fark edeceksiniz.
Uğurlu renginiz eflatun.

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hareketli ve enerjik bir gündesiniz.Bir çok işi yapıp , bir çok yerde bulunma arzunuz , bu arada hata yapmayı da getirebilir. Siz de çevrenize karşı
eleştirel olabilir ve enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz. Duygularınızdan çok mantığınız ile karar verip , uygulayan biri olmanız arkadaşlarınız
arasında sizi fikir sorma açısından tercih edilen biri yapsa da, aşk ilişkilerinde daha çekimser bir görüntü veriyorsunuz.
Sizi her durumda destekleyen ve yanınızda yer alan partneriniz ile güzel giden bir ilişkiniz var.Arada ki yanlış anlaşılan konuları , konuşarak halledebiliyorsunuz.
Uğurlu renginiz saks mavisi.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope
28 Mayıs 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yardım derneklerine katılabilir , sosyal projelerde görev alabilir , sosyal yardımlaşma anlamında yapılan etkinliklere katılabilirsiniz. Bu sene bütün tutulmalar ve dolunaylar Kova-Aslan aksında olacak ve bu Kovaların hayatını büyük ölçüde değiştirecek . Geçmiş ile alakalı konular bu gün karşınıza çıkabilir,geçmişte bilmediğiniz bazı konular bu gün size açıklanabilir , yollarınızı ayırdığınız kişilerden geri dönüşler alabilirsiniz.
Partneriniz ile aranızda bir üçüncü kişinin anlattıkları ikinizi de etkiliyor. Kimsenin etkisi altında kalmadan yolunuz devam edin.
Çalışmalarınızdaki aşırı yüklenmeniz zaman zaman stresli durumlar yaratsa da siz işinizi severek yapıyorsunuz.
Uğurlu renginiz bordo.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

28 Mayıs 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışmalarınızı ve duygu halinizi etkileyecek engellemeler , aksaklıklar olabilir, başlattığınız işler yarım kalabilir. Bir şeyleri düzene sokmak ,
hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz , fakat ailenizin çekimser kalması ya da beklediğiniz desteği alamayacak olmak sizi bunları yapmaktan alıkoyuyor.
Eşiniz ile birlikte bu gün ciddi bütün konuları bir yana bırakıp , romantik bir gün yaşayın , ikinizin de buna ihtiyacınız var.
Hayatınızda bazı değişikliklerin olması sizi şu an yorsa da sonuç sizler için iyi olacak.
Uğurlu renginiz koyu bej.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..