27 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

/ 25 Mart 2018 / 144 / yorumsuz
27 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

 

27 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 


27 Mart 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcunda dolunay yaşayacağımız bir haftaya girdik , bu dolunay sizleri ikili ilişkiler anlamında zorlayacak.Finansal anlamda Venüsün Boğa burcuna geçmesiyle bir rahatlama yaşayacaksınzı , maddi anlamda güzel süprizlerle karşılaşabilirsiniz.

 

 


27 Mart 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retrosu , Terazi dolunayı derken Boğa burçları ikili ilişkilerde geçmiş meselelerle uğraşmak zorunda kalabilir .Bu kadar zorlayıcı etkiler içinde Venüsün Boğa Burcuna geçmesi finansal anlamda rahatlamanızı sağlayacak .

 

 


27 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Düşüncelerinizi birilerine kabul ettirmek istiyorsanız bu gün bunun için uygun bir gün .Terazi burcundaki dolunay ikili ilişkilerde bazı şeylerin netleşmesini sağlayacak .İlişkisi olmayan ikizler burçları platonik duygularına karşı dikkatli olsunlar.

 

 


27 Mart 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmekte gecikmeyin .Terazi burcundaki dolunay içinizde bazı gerilimler yaşamanıza sebep olacak . Venüsün Boğa burcuna geçişi ile gelecek için güzel girişimler başlatabilirsiniz .

 

 


27 Mart 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerde gel-gitler yaşadığınız bir gün . Terazi burcundaki dolunayın etkisi ile bazı ilişkilerinizde gerginlikler yaşamanız olası gibi görünüyor. Venüsün boğa burcuna geçiş yapması kariyerinizde büyük atılımlar yapmanıza sebep olabilir.

 

 


27 Mart 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda olumsuz bir döneme giriyorsunuz harcamalarınıza biraz dikkat ederseniz bu dönemi daha rahat atlatırsınız .Hafta sonu Terazi burcundaki dolunay bu sorunlarınızı rahatlatacak .Venüsün Boğa burcuna geçmesi ile yurt dışı ile ilişkilerde yeni bir dönem başlayabilir .

 

 


27 Mart 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

İş hayatında hiç beklemediğiniz değişiklikler gündeme gelebilir .İkili ilişkilerde geçmiş meseleler gündeme gelip canınızı sıkabilir . Burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay bazı sorunları daha net görmenize ve karar vermenize sebep olabilir .Boğa burcuna geçiş yapacak olan Venus size para getirecek .

 

 


27 Mart 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aslında hemen güvenmeyen birisiniz ama bazen yanlış insanlara da güvenebiliyosunuz .Terazi burcundaki dolunay ile çözemediğiniz bir çok konuyu çözebileceksiniz .Venüsün karşıt burcunuz Boğa burcuna geçmesi ikili ilişkilerde şans getirecek , ufukta aşk var .

 

 

Terazi burcunda hafta sonu meydana gelecek olan dolunay arkadaşlıklarınızı sorgulamanıza sebep olacak , bazılarının gerçek yüzünü görecek ama bu arada gerçek dostların da ayrımını yapacaksınız . Venüsün Boğa’ya geçecek olması ile çalışma hayatınızda çok güzel bir başarıya imza atacaksınız .

 

 


27 Mart 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sağlığınızı ihmal ettiğinizin siz de farkındasınız . Biraz daha dikkat . Terazi burcundaki dolunay kariyerinizde atmanız gereken adımları daha net görmenize sebep olacak .Venüsün Boğa burcuna geçmesi ile aşk hayatınızda keyifli bir döneme giriyorsunuz .

 

 


27 Mart 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan dolunay ile hayata bakış açınız değişecek ,sosyal medyada , arkadaş çevrenizde daha farkedilir olacaksınız . Venüsün Boğa burcuna geçmesi ile iç dünyanız daha sakin bir döneme giriyor olacak .

 

 

İstediğiniz bazı şeyler olmuyorsa üzülmeyin , olmaması gerekiyordur.Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile finansal sorunlarınıza çözüm bulacak , borçlarınızı ödeyebileceksiniz. Venüsün Boğa burcuna geçiş yapıyor olması yakın çevre ilişkilerinizde güzel olaylar yaşamanıza sebep olacak.

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları
Koç Burcu Yorumları,Boğa Burcu Yorumları,İkizler Burcu Yorumları,Yengeç Burcu Yorumları
Aslan Burcu Yorumları,Başak Burcu Yorumları,Terazi Burcu Yorumları,Akrep Burcu Yorumları,
Yay Burcu Yorumları,Oğlak Burcu Yorumları,Kova Burcu Yorumları,Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..