26 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 25 Temmuz 2018 / 1.399 / yorumsuz
26 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 26 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
26 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

26 Temmuz 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün 19 Ağustos’a kadarki geri dönüşü sırasında, eski sorunları yeni yollarla görme şansına sahip olacaksınız.Bir proje ya da ilişki,
farklı yollarla ilerlemiyorsa, durgunluk gibi görünebilir, fakat bunun yerine bir gözden geçirme, yakalama ya da dinlenme dönemi olabilir.
Bu gün beklenmedik haberler , bazı bilgiler alabilirsiniz.Bu bilgilerin çok önemli olduğunu göreceksiniz, bu nedenle tüm iletişim
hatlarını açık tuttuğunuzdan emin olun. Bu arada, kazancınızı artırmak için daha farklı fikirler üretebilirsiniz.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün 19 Ağustos’a kadar sürecek geri hareketinde ,bazı mekanik sorunlar veya gecikmeler olsa da, hayatınızı tamamen farklı bir
perspektiften, özellikle duygusal deneyiminiz ve aileniz ve evinizle ilgili konulardan görmek için harika bir zaman.Geçmişteki
hatalarınızla yüzleşme yaşayabilirsiniz,ancak kendinizi strese sokmak yerine, yaptığınız şeyi yeniden değerlendirmek için şimdi sahip olduğunuz zamandan yararlanın.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür , 19 Ağustos’a kadar geri harekette .Bu etki, bir süre sonra bazı yanlış anlamalar ve yönlendirmeler anlamına gelebilir,
ancak bilgi toplama, araştırma ve rafine etme ve düzenleme içeren çalışmalar için harikadır. Bitmemiş projelere geri dönüş veya eski çalışmalarla,
yerlerle veya insanlarla yeniden bağlantı kurmak keyifli ve öğretici olabilir. Bugün ve yarın, bir şeye atlamaktan önce tüm gerçekleri öğrenin.
Çok hızlı hareket ederseniz bir tuğla duvara çarpıyor olabilirsiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün 19 Ağustos’a kadar sürecek retro hareketinde , mali durumunuzu veya bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir veya yanlış mülkler ile uğraşabilirsiniz. Belirli bir girişimin bekletilmesi veya yeniden düşünülmesini gerektirmesi mümkündür.Herhangi bir yargılama yapmadan önce başkalarının düşüncelerini söylemesine izin verin.
Muhtemelen herhangi bir yargılama yapmamanız daha iyidir.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

 

26 Temmuz 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Merkür 19 Ağustos’a kadar sürecek retro hareketinde. Bu dönem boyunca muazzam bilgiler ve eleştirel yeni fikirlerin başlangıcı ortaya çıkabilir. Bu dönemi en iyi yeniden ,düzenleme ve yansıtma için kullanabilirsiniz. Bugün çevrenizde agresif davranışlarla karşılaşıyor olabilirsiniz ve bu da bazı karışıklık ve kargaşalara yol açabilir.
İnsanlar bugün özellikle hassastır, bu yüzden kelimelerinizi dikkatli bir şekilde seçmek akıllıca olabilir. Bir takım dış faktörlerin yarattığı baskı nedeniyle partneriniz ile sorun yaşamamaya dikkat edin .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün başlayıp 19 Ağustos’a Merkür retro hareketi yaşamlarımızı etkilemey başlayacak. Sizler de ,son birkaç haftadır yapılan kararlar ve projelerden bazılarını şu anda gözden geçirilebilirsiniz. Bir şeylere tamamen yeni yollarla baktığınızı fark edinceye kadar sezginizi sorgulayabilirsiniz ve bu farklı yaklaşım daha kullanışlı olabilir. Bü gün iletişim de daha dikkatli olmanız , bazı değişik fikirleri ve önerileri yakalamanıza sebep olabilir.Romantik ilişkinizde hissettiğiniz durgunluk , biraz sizin çabanızla tekrar hareketlenebilir.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

26 Temmuz 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Merkür, bugün erken saatlerde retro hareketine başlıyor ve 19 Ağustos’a kadar gerilemeye devam edecek. Göz ardı edilen ayrıntılar bu süreçte ortaya çıkabilir ve aklınızı değiştirme şansı verir.
İyileştirme ve düzenleme çalışmaları şimdi faydalı olabilir. Geçmişinizden gelen bir sorun ortaya çıkabilir ve sizi hayal kırıklığına uğratır, ancak bu aynı zamanda sizin için de bir şeyleri daha iyi anlamak ve bundan sonraki seçimleriniz için bir işaret olabilir.Başkalarına güçlü ve düşünceli bir mesaj verme gücünüz var, bu nedenle düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyin.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün 19 Ağustos’a kadar devam edecek olan geri hareketi sizlerin onuncu evinde gerçekleşecek .Uzun vadeli hedefleri ve kariyer projelerini iyileştirmek için önemli bir süre olsa da, iş planlarını veya iletişimi çevreleyen bazı karışıklıklar olabilir. İnceleme iyi bir fikirdir, ancak sonraki adımlarınızla ilgili temkinli olmanız , acele karar vermemeniz gereklidir.
Kendi bakış açınızı korumak çok önemlidir. Şu anda olumsuz gibi gördüğünüz bazı fikirleriniz ,daha sonra, aslında kendinizi doğru yönde hareket ettirmek ve doğru yönde ilerlemek için ihtiyacınız olan şey olduğunu göreceksiniz.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Merkür bu gün 19 Ağustos’a kadar sürecek geri hareketine başladı . Son zamanlarda, bazı hayati detayları kaçırmış olabilirsiniz, ve şimdi tekrar gözden geçirme zamanı. Bugün, yeni başlangıçlar veya önemli değişiklikler ve kararlar aksilik olacaktır. Değerlendirmeleri açık uçlu bırakın ve aynı zamanda içgüdülerinize güvenin. Bir hedefe ya da tutkuya ulaşmanıza yardımcı olabilecek birinin dikkatini çekebilirsiniz. Romantik ilişkinizde , partnerinizin bazı davranışlarından rahatsız olabilir , bunu kendisiyle paylaşabilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

 

26 Temmuz 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün geri hareketine başlaması ve yarım kalmış tamamlanmamış konuları karşımıza çıkarması , bir kısır döngü gibi gelse de , hatalarımızı görmek , eksiklerimizi tamamlamak için güzel bir dönemdir ,sizler için de ,kişisel iç gözlem, plan ve stratejileri arıtmak, araştırma yapmak ve işinizi düzenlemek için mükemmeldir. Yeni krediler almaktan ziyade, borcunuzu ve paylaştığınız kaynakları paylaşmaya odaklanın ve yeniden düzenleme yapın.Aynı zamanda bu geri hareket , sizi bir süredir rahatsız etmiş olabilecek bir sorunu çözmek için daha iyi zamanlardan biri olabilir.
Bu gün partnerin ile iletişimde inatçı olmamaya özen gösterirsen , ilişkiyi tehlikeye atmamış olursun.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

 

26 Temmuz 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün başlayan Merkür geri hareketi ile ,eski sorunları gözden geçiriyor olabilirsiniz, ya da özellikle yakın bir ilişki içinde ya da zaman zaman sıkışmış hissediyor olabilirsiniz.Bugün düşüncelerinizi
ifade etmek için müthiş bir gün. Kendinizi özellikle yolunuza çıkan herhangi bir zihinsel sorunu çözmek için açık ve hazır bulacaksınız , kendiniz için düşünebilmenin önemini ifade edin.Geçmişinizden
birileri hayatınıza geri dönebilir ve bir hedefe ulaşmanıza veya her zaman istediğiniz bir şeyi edinmenize yardımcı olabilir. İnsanların ve durumların önümüzdeki haftalarda hızlı bir şekilde değişebileceğini
gözlemleyebilirsiniz.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

26 Temmuz 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Merkür bu gün 19 Ağustos’a kadar sürecek olan geri hareketine başlıyor , ve önümüzdeki haftalarda işiniz, yöntemleriniz, alışkanlıklarınız veya sağlığınızla ilgili bazı geri dönüş veya gecikmelerle uğraşıyor
olabilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar size daha iyi kararlar almak için yeni kararları ve fikirleri gözden geçirme ve iyileştirme için zaman verebilir, bu yüzden sabırlı olun.Biris bu gün fikirlerinize karşı
çıkabilir , hemen tepki vermek yerine , bir süre için düşünmek ve daha sonraki bir tarihte karar veya görüşünüzle geri dönmek sizin için daha iyi olacaktır.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..