22 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 21 Temmuz 2018 / 855 / yorumsuz
22 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
22 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Güneş, haritanızın daha dinamik bir sektörüne Aslan Burcuna girerken, önümüzdeki dört hafta, zevk , eğlence , hayattan zevk alma ve bazı konularda şanslı fırsatlar olabilir. Bu senin için anlamlı bir zaman. Ancak Merkür,birkaç gün içinde geri hareketine başlayacak, bu geri hareket , yeni çabalarda ileriye gitmeden önce ilham almak için geriye bakmanın daha iyi olduğunu düşündürmektedir.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

22 Temmuz 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün, Güneş Aslan Burcuna geçiş yapıyor , sizlerin ev ve aile sektörünüzü etkileyecek olan bu geçiş süresince dikkatinizi iç dünyanıza da getirir. Önümüzdeki haftalarda daha sessiz,rahat ve sakin bir ortam arayabilirsiniz. Evinizde veya ailenizde daha fazla gurur duyuyorsunuz, bu da iyileştirmelere odaklanmak için harika bir zaman.Her zamankinden daha merkezlenmiş hissedebilirsiniz, bu da kendiniz için ayağa kalkmanızı destekler .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Güneşin bu gün Aslan burcuna girişiyle , hayatınızda daha yoğun, daha bağlantılı bir tema başlatıyor. Ancak bir kaç gün sonra Merküt Retrosu başlayacak , sizin nasıl iletişim kuracağını ve daha yaratıcı bir şekilde ilişklerinizi yeniden sorgulamanızı isteyebilir. Gecikmeler sinir bozucu, ama geçici çözümler oldukça güzel.Aşk hayatınızın mevcut durumu veya aşk hayatınızla ilgili sorunların yanıtları için bazı araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Kendinizden başlamaya ne dersiniz ? Belki de cevabı sizdedir.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Güneş bugün Aslan Burcuna giriyor ve 23 Ağustos’a kadar orada kalacak , bu, kendimizden zevk almak ve kendimizi ifade etmek istediğimiz bir zamandır. Sizler için neleri başarabileceğinizi daha iyi anlamak için uygun bir zaman. Bu dengeleme döngüsü boyunca yeteneklerinize bakışınız isabetli ve gerçekçi olacak. Çabalarınızın belirli bir alanda ne getirdiğini anlamak için biraz erken olabilir, ancak içgüdüleriniz size yardımcı olacaktır.Aşk hayatınızda çözemediğiniz sorunlarınız varsa bu gün ikna kabiliyetiniz çok yüksek , çözüm sağlayabilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Güneş bu gün burcunuza giriş yapıyor ve 23 Ağustos’a kadar burcunuzda kalacak , Bu, kendinizi yeniden keşfetme ve çevrenin ilgisini üzerinize daha fazla çekme zamanıdır. Ancak bir kaç gün sonra ,Merkür geri hareketi başlıyor , bu sizleri yapacağınız işlerde biraz yavaşlatabilir , veya yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamanız için güzel bir fırsattır.Aşk hayatınızda sözlerinizin gücüyle bu gün arzu ettiğiniz sonuca erişebilirsiniz.

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Güneş bu gün Aslan Burcuna giriş yapıyor , bu sizler için , içinize dönmek ve bazı iç gözlemlerin tadını çıkarmak için harika bir zamandır .Bir süredir sizi rahatsız eden konulara bakma ve onları yavaşça hayatınızdan çıkarmaya başlayabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür bir kaç gün sonra retro hareketine başlıyor , bu da geçmişin hesabını kapatıp , hayatınızı yenilemeniz için size gelen bir fırsattır.Ayrıca sizi affetme ve unutmaya teşvik etme konusunda da destekler .

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Güneşin bu gün Aslan burcuna geçmesiyle , toplum ve arkadaşlık sektörünüze ve hayatınıza yeni enerji getiriyor, bu da dikkatinizi mutluluk hedeflerine ve ağlara çekiyor. Sosyal yaşamınız önümüzdeki haftalarda
ışıl ışıl olabilir , çünkü önemli bir etki, hoş olayları ve ilişkileri gözler önüne serebilir. Bu arada Merkür bir kaç gün sonra retro hareketine başlıyor ve geçmişe bakmanızı , gerçekleri daha iyi anlamanızı veya
yarım kalan işleri bitirmenizi hatırlatabilir.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güneş Aslan burcuna giriş yapıyor. Bu , bir izlenim yaratmak ve başkalarına çeşitli becerileriniz hakkında daha fazla bilgi vermek için bir fırsat olabilir. Bu etki, bir iş arıyorsanız veya sizin için önemli bir proje üstünde çalışıyorsanız , sizler için faydalı olabilir.Hedefleriniz, performansınız ve itibarımızla ilgili belirli bir bilinçlenme zamanı. Yoğun bir zaman olabilirken, hayatınızda iyileştirmeler yapmak ve zorluklara karşı çıkmak artık tatmin edici olabilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Güneş Aslan burcuna giriş yapmasıyla , sizlerinde seyahat ve macera bölgenize doğru ilerlerken, önümüzdeki haftalarda genel olarak daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda , duygusal ihtiyaçlarınız ve
ilişki durumunuz ne olursa olsun, bir ilişkiden ne istediğinizi açık olarak söyleyebileceğiniz bir zaman olabilir. Bir kaç gün sonra Merkür geri hareketine başlıyor , bu bazı engellemeler getirse de , geçmişe bakmak ,
hataları anlamak , yarım kalan işleri bitirmek , bir türlü geçmişte temizleme yapmak için güzel bir süreçtir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Aslan burcuna geçiş yapan Güneş , sizlerin çevrenizdeki durumları daha da yoğunlaştırabilir, ancak bunun nedeni, bir proje seçmek ya da odaklanmaya ve ona çok fazla enerji dökmek olabilir.Şu an duygularınız için
sağlam bir zemin var, bu da hassas duygularınızı dengelemenize yardımcı oluyor.Bir hafta boyunca maliyenizle ilgili önemli kararlar , gelir ve giderlerin izlenmesi, önemli etkilerin daha iyi olabileceğine dair
itici hareketleri teşvik edebilmesi açısından faydalı enerjiler altında olacaksınız.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Güneş bu gün Aslan burcuna giriş yapıyor .Bu aynı zamanda hayatınıza bakış açısı kazanmak için mükemmel bir dönemdir. Bir proje şu an öne çıkabilir veya , yeni ilgi alanları ya da yapılacak şeyler arıyorsanuz , bununla ilgili bir girişim yapabilirsiniz. Anksiyete hissi güçlü veya güçlü olsa bile, herhangi bir aciliyet veya zorlama duygusunu azaltmaya çalışın. Sorunlarınız için size yardımcı olmak isteyen kişi ya da kişileri geri çevirmeden önce ,
bir fırsat vermeyi deneyin. Bir arkadaşınız yada aileden biri ile ortak bir iş kararı alabilirsiniz.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

22 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Güneş Aslan burcuna giriş yapıyor. İş, sağlık, alışkanlıklar ve rutinler şimdi daha güçlü bir odak noktasıdır ve bu size iyileştirmeler yapma şansı verir. Kesinlikle zor bir iş olabilir, ama siz bunu yapmakta zorlanmayacaksınız.
Başkalarının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmak yerine şu anda ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanın. Rahatlamak istemeyen birini rahatlatmaya çalıştığınızda ortaya çıkan zor bir gerilim var. Durumu ele almanın en iyi yolu,
kişiyi yalnız bırakmak ve kendi duygularınıza yönelmektir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..