2018 Yılı Ev Dekorasyon Önerileri

/ 11 Ekim 2018 / 7 / yorumsuz
2018 Yılı Ev Dekorasyon Önerileri

 

 

 

2018 Yılı Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Herkesin rahat ettiği ve hem şık, hem de konforlu olmasına özen gösterdiği evler 2018 yılında biraz dikkat ve biraz değişiklikle tamamen istenildiği gibi dekore edilebilir mekanlara dönüşüyor. Bu sene İskandinav etkisi evlerin hemen her köşesine sinmiş durumda. Açık renkler, az ama stil sahibi eşyalar ile devrim yaratan bu anlayışı uygulamak aslında çok da zor değil. Evlerde gereksiz fazlalıklardan kurtulmak ve genellikle beyaz, ahşap, gri ve siyah tonlarından bolca yararlanmak gerekiyor. Ağırlığı beyaz ve gri üstüne inşa etmekte fayda var.

 

 

minimalist dekorasyon fikirleri

 

minimalist dekorasyon nasıl yapılır

Minimalist Eşyalar

Tarz ama hem doğal, hem de sade tasarımlar 2018 ev dekorasyonu denince ilk akla gelenlerden diyebiliriz. Ahşabın doğallığından bolca yararlanabileceğiniz salonlarınızda özellikle uzanma koltuklu krem, bej, gri, füme veya toprak tonlarındaki kanepe ve koltuklar en çok tercih edilenler arasında yer alırken tv sehpaları da son derece sadelikten yana bir görünüm çiziyorlar. Eşyaların zemin ve duvar ile uyumlu olması minimalist tarzda son derece önemli zira evin refah ve huzurlu görünmesi için aynı rengin tonlarını kullanmak da iyi bir fikir olacaktır.

minimalist dekorasyon

 

minimalist pembe dekor

 

Tarzınızı Yansıtın

Kişiliğinizi evin her köşesinde ortaya koyabilirsiniz. Bunun için biraz cesur olmak ama tabi ki ev dekorasyonu konusunda araştırma yapmak da lazım. Özellikle eşyalarınızla uyumlu aksesuar seçimlerini biraz daha farklı renklerden tercih ederek eve hareket kazandırabilir veya renk uyumunu hiç bozmadan aynı tonlara hakim az sayıda aksesuar kullanabilirsiniz. Aplikler, masa üstü abajurları, ayaklı lambaderler ve tavan sarkıtları tüm evin havasını değiştirecek en trend ürünler olacaktır.

Benzer Konular
Hüznün Adı Sonbahar Resimleri Ve Sarı Yapraklar
  Doğanın en güzel tablosu Sonbahar      Sonbahar bana hep hüznü hatırlatır. Müthiş renk cümbüşü , sarı yapraklar , Güneş’in kızıl rengi ile doğaya çizilmiş olağanüstü bir tablo görünümü...
2018 – 2019 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ? Kayıt Belgeleri Ve Sınav Tarihleri
  AÖF YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN ?   AÖF 2018 -2019 yılı kayıt tarihleri belli oldu. Peki AÖF Kayır yenileme ne zaman ? Hangi belgeler isteniyor? İnternet..
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Tırnak Mantarının Evde Doğal Yollardan Tedavisi
Tırnak Mantarının Bitkisel  Yollarla Evde Tedavisi Tırnak Mantarının evde doğal yollarla tedavisi , sabır gerektiren, uzun süren bir işlemdir. Mantarların iyileşme süreçleri , bulaşma özellikleri sebebi ile , ilaç tedavisi..
Evliliğin Sembolu Alyans Modelleri
    Evlilikte Alyansın Anlamı Ve Önemi   Evliliğin sembolü alyans modelleri ,her zevke göre alyans çeşitleri ile mutluluğunuzu pekiştirdiğiniz alyanslar, Altın alyanslar ,pırlanta alyanslar,gümüş alyanslar,işlemeli alyanslar, isim yazılan alyanslar..
Çocuk Odaları ve Çocuklarımızın Özgür Dünyası
    Çocuk odası ve çocuklarımız başlıklı yazıya başlayınca , kendi çocukluğumu düşündüm. Bizlerin kendimize ait bir odamız yoktu.. En büyük hayalimdi bir odamın olması. O yüzden çocuğum olduğun da..