2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi

/ 14 Nisan 2018 / 1.193 / 1 Yorum
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi

2018 Kadın Çanta Modelleri

 

2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli çantalar , fırfırlı çantalar , öyle bir çeşitlilikle karşılaştım ki , hepsini alıp burdan yayınlamak isterdim ama bu mümkün olmadığından , ilgimi çekenleri sizler için topladım .

2018 Kadın Çanta Modellerine bir bakalım , bir kadını çantasız düşünebiliyormusunuz ? Ben düşünemiyorum .İster küçük , ister büyük , omuzdan askılı , uzun saplı , kısa saplı , sırt çantası , bele bağlamalı , elde taşımalı , hangi model olursa olsun bir kadın çantasız şurdan şuraya adım atmaz .

Bazen ne kadar çok çanta meraklısısın diye eleştiri alsalar da , lazım oluyor ne yapalım ? Gece çantası ayrı , pazar çantası ayrı , plaj çantası ayrı , hepsine aynı çanta kullanılır mı ? Tabii ki kullanılmaz . ( Konu sahibi burada kadınlardan destek bekliyor 🙂 ) 

Birebir modayı takip edemesek bile , kombinlerimizi çanta ile tamamladığımız gerçeğinden yola çıkarsak , 2018 kadın çanta  yaz modelleri nedir ? nasıldır ? aynısını alamasam da benzerini bulabilirmiyim , veya yapabilirmiyim diye modellere bir baktım . 

Yapabilirmiyim derken , örme ve kumaş çantalardan bahsediyorum , çantaya ekleyeceğiniz bir püskül , bir çiçek motifi , tarzı tamamen değiştiriyor , aynısı olmasa da çok beğendiğiniz bir çantanın benzerine sahip oluyorsunuz .

2018 kadın çantaları yaz modelleri çok fazlasıyla bana hitap etmese de , çok güzel çantalar olduklarını söyleyebilirim. Benim tercihim daha çok cebi çok olan kullanım alanı fazla çantalar . 

Sadelikten hoşlananlar için çok güzel sade çantalar olduğu gibi , abartı , değişik , ilginç çantaları seçenler için , harika modeller var .  Büyük çuval tarzı çantalar , çantasında her şeyi taşımak isteyenler için 2018 yazında yine çanta modellerinin içindeki yerini almış .

Süslü , taşlı , abiye tarzı , küçük zarf veya kutu modeli çantalar , ünlü markaların imzaları ile , sıralamada güzellikleri ile göz dolduruyor . 

Ve tabii ki spor çantalar , kullanım alanı daha geniş , kombinlere uyumluluğu daha kolay , günlük kullanıma uygun spor çantalar , çanta modelleri denilince , mutlaka en başlarda yerini alıyor .

Say , say , saymakla bitmez , bunların yanında maharetli kadınlarımızın , el emeği ile yapabilecekleri , hasır çantalar , kumaş çantalar , çok şık eklemelerle , saçaklarla , işlemelerle , çanta modellerinde ben de varım diyor .

Deri , süet , kumaş , çeşitliliği ile Hobo çantalar , kullanım kolaylığı açısından , çok tercih edilen bir model olduğundan , 2018 kadın çantaları yaz modellerinde çeşitliliği ile sıralamadaki yerini aldı .

Bu kadar çanta modeli seçmişken , fiyat açısından servet sayılabilecek durumda olan marka çantalardan da modeller aldım , mutlaka onlarıda alacak olanlar vardır ,  arz talep meselesi .

Bu kadar anlattıktan sonra şimdi 2018 Kadın Çanta Modellerinde Yaz trendlerine bir bakalım .

 

 

2018 Yaz Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi 

 

 

2018 kadın çanta modellerinde yaz trendi

 

2018 kadın çantalarında yaz trendi

 

2018 kadın çanta modelleri

 

2018 kadın çantası yaz modası

 

2018 çanta yaz modelleri

 

2018 kısa saplı bavul çanta yaz modelleri

 

2018 yaz bayan hasır çanta modelleri

 

2018 yaz büyük çanta modelleri

 

2018 yaz bayan çanta modelleri

 

2018 hasır yaz çantaları

 

2018 yaz plaj çanta modelleri

 

2018 yeni çanta modelleri

 

bayan çanta modelleri

 

çiçek desenli bayan çanta modeli

 

çiçekli plaj çantası 2018

 

kadın çanta modelleri

 

Kırmızı çiçekli bayan çanta

 

Omuza asılan kadın çantası 2018

 

Pastel renkli bayan çantalar

 

pembe çiçekli kadın çantası

 

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..

2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi (1 Yorum)

  1. Büyük çantalar güzel , ama öyle dolduruyoruz ki içini ne arasan var . Omuzlar mahvoluyor . Çanta modellerine baktım daha çok büyük çanta var , omuzlar yine iptal bu yaz .