2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri

/ 19 Mart 2018 / 3.263 / 4 Yorum
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri

 

 

 

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri 

Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden ayrılmadığı bir olaydan bahsediyoruz . 2018 İlkbahar-yaz döneminde acaba nasıl ayakkabılar bekliyor bizleri .

Ayak sağlığı çok önemli , özellikle çalışan kadınların bütün gün o ayakabının içerisinde kalan ayaklarının ilk olarak rahat olması önemli , mevsimin yaz olduğunu düşünürsek , terlememesi de çok önemli , çünkü tedavisi uzun bir süreç olan ayak ya da tırnak mantarı , ayakların uzun süre kapalı ve terli ortamda kalmasından dolayı oluşuyor .

Bunlar göz önüne alınınca , açık , ferah , ayakların rahat ettiği ayakkabıları öncelik alarak alışveriş yapmamız gerekiyor . 2018 ilkbahar yaz ayakkabı modellerinde de sandaletler ön planda . Birbirinden şık rengarenk , bağcıklı , boncuklu , incili , çiçekli cıvıl cıvıl sandaletler , ilkbahar ve yaz mevsiminde içimizi açacak gibi görünüyor.

Tabii dolgu topuk sandaletler de var ve kullanabilen için onlarında çok şık modelleri mevcut .

2018 İlkbahar yaz ayakkabı modellerinde bir de çok iddalı modeller var. Artık onlar tarzınızla alakalı , giyiminize uygunsa neden olmasın , hele bir de rahatsa , bulunduğunuz ortamla çelişmiyorsa , kullanılabilir .

Ben daha çok , rahat kullanabileceğimiz , her ortamda , pek çok kıyafetle uyum sağlayabilen modelleri seçmeye çalıştım , ama bir kaç tane iddialı model de ekledim . 

Bir de dantelli modeller var ki , sanırım onlar gelinlik altına giyiliyormuş , gelinlikle spor olmayı düşünenler için , beyaz dantel spor ayakkabılardan da bir kaç model ekledim .

2018 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri , herkesin kendine bir model bulabileceği çeşitlerden oluşuyor , artık tek bir model moda olmuyor , sandaletinden , dolgu topuğuna , stilettosundan , spor ayakkabısına , her ortama uyan ayakkabılar mevcut .

Ayakkabı bir kadının vazgeçilmezi ,kim ne derse desin , ne kadar ayakkabımız olursa olsun , farklı bir model görünce içimizin eridiğini hepimiz biliyoruz , belki çok az bir kesim vardır ayakkabıyla o kadar ilgilenmeyen . Ama büyük bir kesim ayakkabı hastası biliyorum . 

Ve bakalım 2018 ilkbahar yaz ayakkabı modellerinde hangilerini beğeneceğiz .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri , 2018 yazlık sandaletler , 2018 yazlık ayakkabılar , 2018 yazlık sandalet modelleri , 2018 yazlık spor ayakkabı modelleri , 2018 yazlık ayakkabı trendleri , yazlık ayakkabılar , yazlık sandaletler , yazlık spor ayakkabılar , taşlı sandaletler , boncuklu sandaletler , çiçekli sandaletler , dantelli spor ayakkabılar

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri (4 Yorum)

  1. Off çok güzeller , en alttaki mavi sandaletlere bayıldım . Ayakkabıya zaten hiç dayanamam , bu sandaletleri görünce bir an önce yaz gelse dedim 🙂

  2. Ayakkabıya bende dayanamam , buraya sandalet seçerken bile çok zorlandım 🙂 Ama benim tercihim spor ayakkabıdan yana , daha çok tarzıma uygun , haklısınız ama sandaletler çok güzel .

  3. Başka bir konu için gelmiştim yazlık sandaletleri görünce hemen konuya daldım 🙂 Çok rahat ve kullanışlı sandaletler yaz gelse de giysek 🙂

  4. Oy oy oy yazlık sandaletlere gel , ayakkabıya düşkün deniyor kadınlar için ama şunların güzelliğine baksanıza , bu yazlık sandaletlerin hepsi lazım :)))