2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

/ 15 Şubat 2017 / 879 / yorumsuz
2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

 

Soğuk kış günlerinden yavaş yavaş bahara doğru ilerliyoruz. Şu an havalar çok soğuk olsa da Mart ayına doğru yaklaşıyoruz. İlkokulda duvarda bir pano vardı mevsimleri 4 e bölmüştü . Aralık Ocak Şubat kış Mart Nisan Mayıs İlkbahar Haziran Temmuz Ağustos Yaz Eylük Ekim Kasım Sonbahar diye. Mart ayına doğru yaklaşıyorsak bahar günlerine yaklaşıyoruz demektir . O zaman bakalım 2017 ilkbahar ve yaz moda renkleri nelerdir , hangi renkler modaya hakim olacak .

Bu ilkbahar ve yaz cıvıl cıvıl renkler moda öncelikle onu söyleyeyim. Doğanın hemen hemen tüm renkleri bu sene  bahar ve yaz modasına hakim. Mavinin 3 tonu , pembenin en parlak ve kör edicisi , sarının en çaylak olanı. Ama bütün bunların yanında bu kadar parlak ve göz alıcı renkler kullanamam diyenler için notr renkler de mevcut .

2017 ilkbahar ve yaz moda renklerinden kendimize en uygun olanı en rahat kullanabileceğimiz tonları seçmek bize kalmış şimdi bir bakalım renklere

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..