2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

/ 15 Şubat 2017 / 883 / yorumsuz
2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

 

Soğuk kış günlerinden yavaş yavaş bahara doğru ilerliyoruz. Şu an havalar çok soğuk olsa da Mart ayına doğru yaklaşıyoruz. İlkokulda duvarda bir pano vardı mevsimleri 4 e bölmüştü . Aralık Ocak Şubat kış Mart Nisan Mayıs İlkbahar Haziran Temmuz Ağustos Yaz Eylük Ekim Kasım Sonbahar diye. Mart ayına doğru yaklaşıyorsak bahar günlerine yaklaşıyoruz demektir . O zaman bakalım 2017 ilkbahar ve yaz moda renkleri nelerdir , hangi renkler modaya hakim olacak .

Bu ilkbahar ve yaz cıvıl cıvıl renkler moda öncelikle onu söyleyeyim. Doğanın hemen hemen tüm renkleri bu sene  bahar ve yaz modasına hakim. Mavinin 3 tonu , pembenin en parlak ve kör edicisi , sarının en çaylak olanı. Ama bütün bunların yanında bu kadar parlak ve göz alıcı renkler kullanamam diyenler için notr renkler de mevcut .

2017 ilkbahar ve yaz moda renklerinden kendimize en uygun olanı en rahat kullanabileceğimiz tonları seçmek bize kalmış şimdi bir bakalım renklere

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..