2 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 1 Ekim 2018 / 326 / 4 Yorum
2 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 2 Ekim 2018 Salı Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
2 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Koç Burcu

Bugün bir fikir parçasına hızla takıldığınızı fark ederseniz, bu tutkuyu, önemli bir projeye kanalize ederek olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.
Son saplantılar amacınıza hizmet etmediklerini fark ettiğiniz bir noktaya ulaşabilir. İtibarınız veya işinizle ilgili endişeleriniz,
bazılarınız için artık bir sorun olabilir. Zayıf veya problemli alanları iyileştirmeye odaklanın. Aşk hayatınızla ilgili zor kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Boğa Burcu

Mümkün olduğu kadar takıntılı düşünmekten kaçının ,duygusal olarak alınan kararlardan daha sonra pişman olabilirsiniz.Evde birkaç iyileştirme yapmak için mükemmel zamanlama.
Zihnin bugün çok aktif. Fikir ve ilham dolu.Bugün hayatınıza çok fazla neşe katabilecek heyecan verici haberler gelebilir.Geliriniz hızla yükselebilir ve profesyonel olarak ilerlemek için daha fazla fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu arada ortaya çıkabilecek fikir ayrılıklarına ve çatışmalara dikkat edin ,aniden ortaya çıkabilir ve hızlı bir
şekilde tırmanabilirler, çünkü problemler yüzeyde göründüklerinden daha derindir .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı İkizler Burcu

Gün biraz karışıklık ile başlayabilir. Günün ikinci yarısı sorunsuz geçecek. Önemli ilişkilerinizi korumak için sert sözlerden veya şüphelerden sakının.İlişkinizi iyileştirme şansınız artabilir.
Ek gelir kaynakları ve mevcut durumdan ziyade diğer kariyer seçeneklerini yeniden gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz.Özgür ruhlu hissetmek iyidir ama ılımlılık hayatın anahtarıdır. Kariyerinizi
korumak için cesur bir adım atmanız gerekebilir.Ancak, zamanlama bugün çok önemli olabilir. Sözlerinizle belki de farkında olmadan çevrenizin tepkisini çekiyor olabilirsiniz , bu gün konuşmalarınızda
ihtiyatlı davranmanız çıkabilecek sorunların önüne geçebilir.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Yengeç Burcu

Bugün burcunuzdaki Ay , ev veya aile meselesi ile ilgili konuları gündeminize taşıyabilir.Kararlarınızı etkili hale getirmeden önce yeniden değerlendirmeyi deneyin.Yeteneklerinizi benzer fikirli bireylerle paylaşmak ,yeniden değerlendirmek, ağınızı yükseltmek veya iyileştirmek için, bu sürenin avantajlarından yararlanın. Maddi konularla ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz ya da ziyaretinize gelen birisi size para ile alakalı sürpriz bir haber verebilir.Bu gün sizler için hayallerin gerçek olma zamanı olabilir.Günün enerjisi zihniniz ve parlak zekanızla çevrenizdekileri etkilemenizde sizlere destek veriyor.Plüton aktif ve zorlu olduğunda güven zorlaşır ve birilerinin senden bir şey sakladığını öğrenebilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Aslan Burcu

Yaşam becerilerinizi ve profesyonel uzmanlığınızı geliştirmeye ya da gerektiğinde yolunuzu tamamen yeniden keşfetmeye başlama zamanı. Hazırlıklı olun çünkü birisi size meydan okuyabilir ve bir kavgaya, tartışmaya ya da çok zor bir tartışmaya yol açabilir. Olumsuz yorumların , umutsuzluk duygusuna yol açmasına izin vermeyin.Bunun geçici bir aşama olduğunu ve yakında güveninizi geri alacağınızı unutmayın.Uzun zamandır görmediğiniz birkaç eski arkadaşa rastlayabilirsiniz.Geleneksel aşk ve romantizm yaklaşımınız, bir süredir belirli düşünceleriniz olduğu bir kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Finansal konularla ilgili olarak, bugün akıllıca bir karar alabilirsiniz.İç sesinizi dinleyin ve sezgiyle çalışın.

 

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Başak Burcu

Bugün problemler ya da kusurlar üzerinde durma eğilimi var, bu finansal bir meseleyle ilgili olabilir.Bir seyahat planlıyorsanız, dikkatli olun. Beklenmedik engellere hazır olmalısınız: trafik sıkışıklığı ya da yollarda bazı değişiklerle karşılaşabilirsiniz.Gün senin için duygusal olarak yoğun olacak. Bugün yaptığınız her şeye büyük bir tutku katacak ve başarı kaçınılmaz bir sonuç olarak görecektir. Kariyer fırsatları ile karşılaşabilirsiniz , karar vermeden önce dikkatlice düşünmek için biraz zaman ayırın.Bir ilişki kritik bir noktaya ulaşabilir ve bir şeyleri bir sonraki seviyeye götürüp götürmeyeceğinizi düşünebilirsiniz.Kendi kendini kontrol ederek güç kazanmaya çalışın.
Ilımlılık kuralını yaşamınızda, sadece aktivitelerde değil, aynı zamanda düşüncenize de uygulamayı deneyin.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Terazi Burcu

Esnek olmayan düşünme bugün bir problem olabilir, ister kendi başınıza ister başka biriyle uğraşıyor olun. Bugün diğerleriyle yaptığınız görüşmelerde ılımlı konuşmanız gerekebilir. Evinizi ya da mülkünüzü yeniden dekore ederek ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir şey yaratarak daha fazla hayat getirmeyi düşünmektesiniz. Bununla birlikte, huzurunuz için temel güvenlik önlemleri aldığınızdan emin olmalısınız. Görünümünüzde radikal bir değişim yapabilirsiniz.
İşinizden veya diğer yaşam alanlarından kaynaklanan stres, ilişkinizdeki uyumu etkileyebilir.Bu, ilişkinizdeki küçük bir sorun hakkında büyük bir anlaşmazlık doğurabilir. Bu gün beklenmedik bir haber ya da bir hediye alabilirsiniz.
Son günlerde aşırı yorulan zihninizi rahatlatmanın yollarını arayın.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Akrep Burcu

Pluto kısa süre önce Akrep burcuna döndü ve şimdi Merkür ile zorlu bir bakış açısı oluşturuyor. Bu etki tartışmalara yol açabilir, şu anda düşünceler ve algılar biraz aşırı olabileceğinden, dikkatli olmakta fayda var.Şimdi en iyi sonuç için bekle ve gör tutumunu uygulayın.Yanlış anlamalar ve gereksiz engeller yakın geçmişte partneriniz ile sorun yaşamanıza sebep olmuş olabilir.Bugün, tüm bu tür şüphelerin bir kenara çekileceği ve bir diğerine olan bağlılığınızın gerçek,
derin bir olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkramiye , prim veya bir alacağınızın ödenmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.Birilerinin bilmediği bir şeyi biliyorsunuz ve bu güce sahip olmayı seviyorsunuz. Bu konuda dikkatli olun , daha sonra size zarar verebilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Yay Burcu

Merkür ve Plüton çatışmasıyla ,bir arkadaşınız ya da sevgiliniz hakkında, aşırı uçlarda düşünmenizi gerektiren bir tür enerjiyle karşı karşıyasınız.Tepkilerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.Şu anda her şeyden önce yaralanmak yerine, zihninizi rahatlatmaya çalışarak kendinize bir iyilik yapın. Hataların üzerinde durmak onları silmeyecektir.Kariyeriniz büyük bir atılımın eşiğinde duruyor. Hangi yöne çekmek istediğinize karar vermek için sizin tarafınızdan belirleyici
bir harekete ihtiyaç var. Kararınız hayatınızı etkileyecek ve doğru alternatifi almaya karar verirseniz, kararınız nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde geliriniz önemli ölçüde artacaktır.Eğer bekarsanız , bugün ilk görüşte aşık olabilirsiniz.
İlişkiniz varsa , bu gün aranızdaki romantizm artabilir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Oğlak Burcu

Gelecek aylara göre olumlu bir gelişme getiren bir değişim yaşayabilirsiniz. Cüretkar Satürn burcunuzda ilerlemeye devam edecek , son aylarda verdiğiniz çabaların ödüllendirici meyveler vermeye başladığını görebilirsiniz.Bugün gezegensel enerjinin etkisi altında, iç seslerinizi duyabileceksiniz.Ayrıca, kendinizi açıkça ifade etmek için tereddüt etmeyin. Duygularınızı ifade etmek için net kelimeler kullanın. Bir proje üzerinde çalışmak için önemli ölçüde zaman geçirebilirsiniz.
Kişisel blokların arkadaşlıktan zevk almanızı engellemesine izin vermemeye çalışın. Size açık görünen ancak başkaları için belirsiz olan bazı eylemler vardır, bu nedenle düşüncelerinizi paylaşma zamanı. Eğer yeterince bilincindeyseniz, yakında siz ve diğerleri arasında bir kopukluk olmasının nedenini anlayacaksınız.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Kova Burcu

Düşüncelerinizde olabildiğince ılımlı olun.Yaşamınızı, özellikle zihinsel bir düzlemde basitleştirmenin yollarını bulup, kendinizi bunalmış hissetmenizi sağlayan şeyleri ortadan kaldırın.Korkuların veya güvensizliğin kararlarınızı zedelemesine izin vermeyin.
İşleri kolaylaştırmak hayatı sizin için çok daha kolaylaştırabilir.Uzun süredir devam etmekte olduğunuz bazı projelerde hala küçük düzenlemelere ihtiyacınız var. Güç mücadeleleri olabilir, ancak dikkatinizi hedeflerinize odakladığınız sürece, her şeyi başarabilirsiniz.
Köprülerinizi yakmamaya dikkat etmelisin.Bugün biraz kafanız karışmış gözüküyor. Karışıklık, gün sonuna doğru yavaş yavaş azalacaktır. Aşırı düşünmenin Merkür ve Pluto’nun kare bir yön oluşturması nedeniyle sizi yoldan çıkarması muhtemeldir. Yatırımlarınız ayrıca uzun
vadeli hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Çabalarınızın sonuçlarını seveceksiniz.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

2 Ekim 2018 Salı Balık Burcu

Bugün bir sıkıntı ya da sorunla ilgili olarak artan gerilim hissedebilirsiniz ya da aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapmakta zorlanabilirsiniz. Mevcut kurallar, düzenlemeler ve diğer değişiklikler ile kendinizi güncelleyin.Bununla birlikte, herhangi bir kişiye özel bir bilgi
vermeyin ve öğrenmeniz gerektiğinde acı gerçekleri sindirmeye hazır olun .Sadece ne duyduğunuzu veya neyin size , ne kadar iletildiğini temel alarak büyük kararlar almamaya çalışın. Size yakınlaşmak isteyen biri var ve siz bunu arkadaşlık düzeyinde tutmaya çalışıyorsunuz.
Bu gün , büyüyen gerçek arkadaşlık ve birliktelik duygusu hakkında konuşmaya başlamak için harika bir zamandır.Merkür-Pluto karesi basit anlaşmazlıkları , büyük fikir ayrılıklarına taşıyabilir. Sert söylemlerde bulunmamaya dikkat edin . Bu etki geçicidir. Günün sonunda
ortaya çıkacak ılımlı enerji , yapılan tartışmaların anlamsızlığını da gösterecektir. Sakinliğinizi koruyun.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..

2 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar (4 Yorum)

  1. Zihnimi nasıl rahatlatacağım onu bir bilebilsem 🙂 Bitmiyor ki üst üste geliyor her şey .
    Teşekkürler 🙂

  2. Balıklar ne zaman rahatlayacak acaba ? Hep karmaşa , hep karmaşa . Yorulduk artık .

    • Haklısınız aslında gök yüzü son senelerde bütün burçları çok yordu . Belki de bir şeyleri anlamamızı istiyor. Biz anlayana kadar da bu karmaşayı yaşayacağız. Kolay gelsin size de .