15 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burcunuz Ne Söylüyor ?

/ 14 Kasım 2018 / 1.613 / yorumsuz
15 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burcunuz Ne Söylüyor ?

 

 

Günlük Burç Yorumları 15 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
15 Kasım 2018 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Koç Burcu

Mars bu gün , sizi şimdiye kadar bilinçli olarak farkında olmadığınız huzursuzluk bölgeleri konusunda uyarıyor.Enerjinizi nasıl etkili bir şekilde
yönlendireceğinizi her zaman bilemezsiniz, ancak bu, zorluklarla başa çıkmanın yaratıcı yollarını size gösterecektir.Şimdi aldığınız kararlar sizin
lehinize sonuç verecektir. Gezegensel enerjiler bu gün hayal dünyanızı genişletebilir.Geçmişte yaşadıklarınız , şu an yaşananlar , ileriye dönük planlarınız kafanızın içinde birbirine karışıp sizi yorabilir.Düşünceler içe doğru dönebilir ve duygularınıza ve özel meselelere yönlendirilebilir.
Bu ruh haliyle belirli kararları da alabilir veya geçmiş sorunları daha bir dikkatle ele alabilirsiniz.

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Boğa Burcu

Mars bu gün on birinci evinizde ve 31 Aralığa kadar burda kalacak. Bu tarihler arasında sosyal hayatınız hareketlenebilir.Özellikle arkadaşlarınızla aktif
olabilirsiniz veya bu süre zarfında grup veya takım çalışmalarında başkalarıyla işbirliği yapıyor olabilirsiniz. Bazı sosyal yardım gruplarına katılabilir,
veya gönüllü hayır işlerinde bulunabilirsiniz.Her iki durumda da, kendinizi çok iyi bir şekilde eğlendirecek ve süreçteki bazı ilginç insanlarla tanışacaksınız.
Bu gün hayal gücünüz fazla çalışabilir , ve hayallerinizin peşine takılarak , kendinize yepyeni yollar açabilirsiniz.Kendinizde daha önce farkında olmadığınız yeni şeyleri , yetenekleri öğrenirseniz şaşırmayın .

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe İkizler Burcu

Mars bu gün onuncu evinize giriyor. Bu zaman zaman size meydan okuyan dinamik bir dönemdir, ancak bu aynı zamanda canlandırıcı ve ferahlatıcı da olabilir.
Bugün, inovasyon ve işbirliği için iyi enerjinin tadını çıkarmaya devam ediyorsunuz.Kendinden emin olun ve şu anda başka birçok insanın düşüncelerini dinlemeyin.
Sanatsal ya da diğer yaratıcı projelerin, başkalarının dikkatini çekmesi muhtemeldir, belki de değerli kişileri yolunuza çıkarır. Bu gün bir kavşakta olduğunuzu hissedebilir , ve bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.Bu maddi anlamda bir sonraki adım için verilecek bir karar olabilir.Başkaları ile özellikle otorite konumundaki kişilerle bazı konularda anlaşmazlıklar çıkabilir.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Mars 31 Aralığa kadar kalmak üzere dokuzuncu evinize giriyor. Bu zaman diliminde , her zamankinden daha cesur ve cesur olursunuz ve sonuç olarak yeni maceralar ve deneyimler peşinde koşmaya daha istekli olursunuz. Kişiliğinizin maceraperest, iddialı, eğlenceli ve aktif tarafı şimdi ortaya çıkabilir.Yılın bu son aşamasında yeni bir gelir kaynağı edinilebilir. Sanatsal, manevi ya da insani yardım arayışlarına yönelen bir grup insan ile tanışabilir ,bunlar arasında hayatınızda olumlu bir rol oynayabilecek çok özel biri ile karşılaşabilirsiniz.İşinize daha fazla odaklanmak olumlu sonuçlar doğuracaktır. Ancak, hata yapabileceğiniz için dikkatli olmanız gerekir.
Dikkatinizi çok fazla önemsemeyen şeylere çok fazla önem vermemeye çalışın.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Aslan Burcu

Mars bu gün yıl sonuna kadar kalmak üzere dokuzuncu evinize giriyor.Bazılarınız bu dönemde güçlü insanlarla tanışabilir ve sonuçta ortaya çıkan çatışmalar sizin için öğrenme deneyimleri ya da kendi tutkularınızı ve arzularınızı ortaya çıkarmak anlamına gelir. Bazen bu geçiş parayla ilgili anlaşmazlıklar ile ilişkilidir. İş anlaşmalarınızdaki tutarsızlıkları gidermek için en iyi çabalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Duygusal enerjiniz ve coşkunuz biraz eksik olabilir, ancak tersine, aklınız daha net odaklanır.
Bu gün , önemli kararlar almak tavsiye edilmez, bu yüzden bunu yapmaktan kaçınmalısınız.İlgi alanlarınızı bir şekilde paylaşan arkadaşlarınızla çok fazla zaman geçirebilirsiniz.
Onların kavrayışları sizin tarafınızdan yeni anlayışlara yol açabilir .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Başak Burcu

Bu gün yedinci evinize giren Mars 31 Aralığa kadar burda kalacak. Onaylanmamış ya da şekillendirilmiş olan problemler yüzeye çıkmaya meyillidir ve bu da onlara bir kez daha bakabileceğiniz anlamına gelir.
Artık çok fazla sorumluluk almaktan biraz yorgun hissediyor olabilirsiniz. Bu, uyku düzenlerinize etki edebilir, böylece istediğiniz gibi dinlenemeyebilirsiniz.Alım satım işlerinde dikkatli olmanız tavsiye
edilir.Hatalı olan bir şeyi satın almaktan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Bugün ayrıca ,bir tür yaratıcı çalışma ile ekstra para kazanma fırsatlarını duyabilirsiniz,bu doğru zamanda doğru yerde bulunarak
elde edilen gerçek şans olabilir. İsteklerinizi yerine getirmek için samimi çabalar gösterme olasılığınız yüksektir. Bu size iyi sonuçlar verecektir. Bu gün sezgileriniz çok yüksek ,bu yüzden içgüdülerinize her zaman güvenin.
Bu dönem daha fazla sosyalleşmenin tadını çıkarın.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Terazi Burcu

Mars bu gün altıncı evinize giriş yapıyor ve yılın son gününe kadar burada kalacak.Daha sonra ilgilenmek üzere bıraktığınız projeleri motive etmek için ya da yeni ve heyecan verici programlar ve projeler için bir dönem olabilir.
Arkadaşlıklar şu andaki hayatınızın önemli bir parçasıdır.Aceleci kararlar almaktan kaçının. Akıllıca davranmak ve sakin kalmak esastır.Sevdiklerinizle iletişim kurarken de sakin olmanız akıllıca olacaktır.Tutkularınız yüksek olabileceğinden, bugün biraz ilgi görmeye istekli olabilirsiniz,cazibeniz ile çevrenizden bu ilgiyi göreceksiniz.Bir konu hakkında hiç konuşmadığınız halde , bu sessizliğiniz birinin öfkesine sebep oluyor. Mars’ın verdiği sabırsızlıkla
bu dönem sessizliğinizi bozabilirsiniz.İşiniz ile ilgili seyahatler gündeme gelebilir.İş yoğunluğu nedeniyle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz , kendinize de zaman ayırın .

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Akrep Burcu

Mars bu gün beşinci evinize giriş yaparak 31 Aralığa kadar burada kalacak.Kendini kanıtlama şimdi kolay ve doğaldır. Ayın 24 ünde Neptün geri hareketi son bulunca , romantizm, eğlence ve yaratıcılık alanlarında daha fazla fayda göreceksiniz.
Önümüzdeki haftalarda, genel olarak sevgiyi, sosyal eğlenceyi ya da hobileri ve zevkleri daha coşkuyla takip edebilirsiniz. Romantik yaşantınızdaki tutku artabilir . Hedefleriniz hakkında pratiksiniz ve ortaklarla ilişkilerde sağduyunuzu kullanın.
Sosyal yükümlülüklerde güvenilir ve güvenilirsiniz.Gününüzü , belki biraz gönüllü çalışma yaparak veya ilhamınızı bir tür sanatsal projeye dönüştürerek geçirebilirsiniz. Sezgileriniz özellikle yüksektir, bu yüzden başkalarının düşüncelerine ve hislerine her zamankinden daha fazla uyum sağlayabilirsiniz. Gün için kişisel ilişki seviyeleri iyi olacaktır. Sevdiklerinizle günün tadını çıkarın.Bu gün hakettiğinizi alacağınız günlerden biri.Mars beşinci evinizdeyken ,bir hobi edinme ya da sanatsal bir beceri öğrenme şansını yakalamanıza veya romantik bir bağın, bir ilişkinin derinleşmesine yol açabilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Yay Burcu

Mars bu gün dördüncü evinizde ve 2018 in son gününe kadar burada kalacak. Bu enerji ve belki de kişisel hayatınıza bir kargaşa ya da ajitasyon getirir.Enerjiyi ev projelerine ve aile faaliyetlerine yönlendirmek yapıcı ve tatmin edici olabilir.
Ailenizle çatışmaları da, ilişkilerinizi yenilemeye ve yeniden canlandırmaya hizmet ediyorlarsa yapıcı olabilirler, ancak şu anda gereksiz ya da sağlıksız çatışmalardan kaçınmak önemlidir. Belki de eviniz ya da kişisel hayatınız şu anda biraz fazla sorunlu,ayın 24 ünden sonra Neptün retrosu bittiğinde , bu sorunları daha kolay çözeceksiniz.Henüz keşfetmediğiniz yetenekleriniz var.Belirli bir alanda başarılı olabileceğiniz konusunda şüpheleriniz olsa bile,başkalarının sizi konuşmasına veya şu anda olumsuz
etkilerine maruz bırakmasına izin vermeyin.Bugün belirli bir noktada doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz, gitmek istediğiniz herhangi bir yöne işaret edebilecek birinden doğru yardımı alabilirsiniz.Gün içinde başarı kazanabilirsiniz, ancak biraz sabır ve duygularınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Bu sizin için çok gerekli.

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Mars bu gün üçüncü eviniz , iletişim sektörünüze geçiş yaparak , yıl sonuna kadar burada kalacak.Önümüzdeki haftalarda, öğrendikleriniz, paylaştığınız ve yaptığınız şey hakkında kendinizden emin olabilirsiniz.Başkalarıyla, hatta yabancılarla bağlantı kurma arzunuz var.
Ancak başlayacak olan Merkür retro iletişimde bazı engeller çıkaracak olsa da , Mars bu sorunların üstesinden gelmeniz için size destek verecek.Zihinsel beceriklilik ve keskinliğin yanı sıra, başkalarıyla öğrenme ve bağlantı kurma motivasyonunun artması için iyi bir zamandır. Bu geçiş sırasında enerji seviyeleri genellikle iyidir. Şu anda yaratıcılığa dökmek için çok fazla enerjiniz var.Geçmiş aşkları yeniden yaşamak, ya da kafanda önemli konuşmalar yapmak olabilir. Bunlardan bazılarını gözden geçirmeniz önemlidir.
Bu dönem maddi konulardaki sorunları çözme şansı yakalayabilirsiniz.Bu gün iletişim evinize giren Mars ,sizin iletişim bölgenize girerek sizi altın fırsatlarını kavramak için ilham veriyor.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Kova Burcu

Mars bu gün ikinci evinde ve 31 Aralığa kadar da burada kalacak.Özellikle Neptün 24 Kasım’da geri hareketini sonlandırdığında, maddi işleriniz güçleniyor.Bu döngü boyunca hayatınızdaki insanlara biraz daha sahip olabilirsiniz. Şimdi kaynaklarınızı oluşturmaya odaklanın ve hak ettiğiniz şeyi kazanmak için artan cesaretin tadını çıkarın.Bu, sizi endişelendiren veya öfkelendiren şeyleri bilinçli bir şekilde sonlandırmanız gereken bir dönemdir. Bunu yapabiliyorsanız yapıcı bir şekilde kullanabileceğiniz çok fazla enerji elde edeceksiniz.
Kendinizi şu anda başkalarına kanıtlamak isteyebilirsiniz ve enerjinize odaklanmak iyi bir başlangıçtır.Her türden ilham, kafanıza girip çıkabileceğinden, düşüncelerinizi yazmak en iyisi olabilir.Yakınlarınızla görüş ya da fikir ayrılığına düşebilirsiniz.
Çevrenizdeki insanlarla başa çıkabilmek için , güçlü olmalısınız. Büyük bir başarıya ulaşmak için harika bir fırsatınız var.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

15 Kasım 2018 Perşembe Balık Burcu

Mars 31 Aralığa kadar burcunuzda,muhtemelen yenilenmiş, kendinden emin ve planlarınızı ileriye taşımaya hazır hissedeceksiniz. İşleri çok çabuk yapma baskısına boyun eğmeden, bu geçişin inisiyatifinden ve cesaretinden yararlanmaya çalışın. Dürtüsel, sabırsız, ve aceleci davranmayın.
Bu, paranın geldiği bir zaman da olabilir, çünkü Mars gelir sektörünü yönetir. Sanatsal ya da ruhani ilgilerinizi ilerletme fırsatları, belki de yeni bir tanışmanın verdiği tavsiyeyle yolunuza çıkabilir. Şanslı bir mola için doğru zamanda doğru yerde de olabilirsiniz.Günün memnuniyetini
ve ilerlemesini deneyimlemek için planlama yapılması gerekmektedir. Bu size fayda sağlayacağından olumlu bir tutum benimseyin.Kendiniz için belirlediğiniz belirli hedefler hakkında çok iyimser ve heyecanlı hissediyor olmalısınız. Muhtemelen onlara ulaşacağından ve her şeyin yoluna gideceğinden eminiz.
Mars ve Ay, geçişlerini burcunuzun gizli bir parçası olarak sürdürürler ve duygusal dalgalanmalardan sorumludurlar.Duygularınızdan emin olmak için biraz zamana ihtiyacınız var.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..