15 Ekim 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 14 Ekim 2018 / 471 / yorumsuz
15 Ekim 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 15 Ekim 2018 Pazartesi Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
15 Ekim 2018 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Koç Burcu

İlişki konuları veya bir ortak ile bir konuşma gerçekleşebilir, ancak hiçbir şeyin gerçekten çözülmediği noktaya kadar geçen konuşma biçimlerine hızla dönüşebileceğinin farkında olun. Ya da geçmişinden gelen bir sevgi ile konuşma patlayabilir. Her iki durumda da, duygular bugün geçmişe
dönük olacaktır.Bir süre önce meydana gelen bir olayla ilgili öfke duyuyor olabilirsiniz.Bu fırtınalardan kurtulmak zaman alır. Bugün kendinize bir mola verin.
Bu, zihninizi ve kalbinizi genişletme dönemidir , gezegenleriniz şimdi güç kazanırken sizin için mükemmel bir zamandır.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Boğa Burcu

Artık size bir faydası olmayan ilişkileri hala çözmeye çalışmak , sorunlara yol açabilir. Arkadaşlar, özellikle size yardımcı olabilir, en çok ihtiyacınız olduğunda yardımınıza gelebilir
Bir süredir görmediğiniz insanlarla bağlantı kurabilir ve belki de buluşma ayarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ile yapmaktan hoşlandığınız şey arasındaki dengeyi iyi ayarlayın.Sağduyu sahibi insanlarla zaman geçirmeye önem verin.Onlar sizin fikirleriniz için birkaç kapı açabilir.Herh hangi bir karar almadan önce , değişimin uzun vadede sizin için iyi olup olmayacağını analiz edin.Kendinizi geçmişin acı deneyimlerine karşı savunmasız bırakmayın.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi İkizler Burcu

Birisi size çok ilgi gösteriyor fakat siz bu konuda kararsızsınız.Eski meseleler ve hatta insanlar şimdi bir yeniden gündeminize gelebilir.Beyin fırtınası ve gözden geçirme yoluyla birçok sorunu çözebilirsiniz. Vizyonunuzu daha iyi bir açıklıkla takip etmenizi sağlayan manevi veya psikolojik bir çalışmaya katılabilirsiniz. Kısaca, bu döngü, ideallerinizin, hayal gücünüzün ve duyarlılığınızın uyanıp yükseldiği bir olumludur.Nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi net bir şekilde ve duygu olmadan yargılayabileceksiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Yengeç Burcu

Bu gün üretken enerji şimdi yanınızda.Size yakın biriyle paylaşılan bir konuşmanın, bir durum hakkında daha fazla fikir edinmenize yardımcı olabileceğini ve bu durumun rahatlatıcı olduğunu görebilirsiniz.Alçakgönüllülük, bugün özellikle mali konularda anahtar kelimenizdir. En çok fayda sağladığınız yeri analiz etmelisiniz.
Zaman alan ve çok az verim alan aktiviteleri atın. Hayal gücünüz, hedefinizi takip etmenize yardımcı olabilir. İnsani ihtiyaçlara odaklandığınız için ilerlemeniz çok büyük olacaktır.
Birisinin keskin sözlerinden dolayı güveniniz bu günlerde biraz düştüyse, bunu kırmaya çalışın, siz kendinizi biliyorsunuz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Aslan Burcu

Daha iyi anlamanıza ve çalışmanıza yardımcı olacak bir şey hakkında yeni bilgiler ve farkındalık kazanmaya hazırsınız. Çözülmemiş bir ilişkiye dair çok önemli noktalar olabilir.
Bir şeyleri analiz etme eğilimindesiniz, ancak aklınızın kalbinizden daha hızlı çalışabileceğini ve merak ettiğiniz şey için tamamen hazır olmayabileceğinizi unutmayın.
Bir eylemin gidişatını belirsizleştiriyorsunuz ve bu kendi kendine şüpheleriniz ile ilgili. Önemli yaşam kararlarını vermeden önce kim olduğunuz hakkında daha net bir bakış açısı geliştirin. Artık başarılı olmak için hizmetinizde strateji, amaç ve araçlara sahipsiniz. Gücünü topla ve yenilenmiş güçle harekete geçmeye hazır ol.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Başak Burcu

Eski ilişkileri anlamış olabilirsiniz. Ya da eski projeleri yeniden canlandırabilir ve geçmiş bir konu hakkında yeni bir bakış açısı getiren haberleri alabilirsiniz.
İletişiminde manyetik ve çekicisin. Kafanızı karıştıran ya da sizi rahatsız eden bir konuda size biraz daha netlik kazandıran yeni bir şey öğrenebilirsiniz. Varlığınızın en derin, en karanlık köşelerine bakabilmek için bu dönem yararlıdır.Kendinize dürüst olun çünkü her durumda size yardımcı olabilecek tek hareket budur.Sevdiğin insanlar için hayatını feda etmek için güçlü bir duygusal bir durum içindesiniz.Önceliği kendinize vermezseniz , sevdikleriniz için fedakarlık edecek bir hayatınız olmaz.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Terazi Burcu

İçinde , gerçekten önemli olan şeyler hakkında konuşma konusunda bir tereddüt var ve bu da Venüs’ün geri çekilmesinden kaynaklanıyor. Kişisel mali ya da kişisel mülkiyet
ve sahiplik soruları bugün bir konu haline gelebilir .Sırlar, küskünlükler, eski hikayeler ve benzerleri şimdi karşınıza çıkabilir.Gerginlikler hissedebilirsiniz.
Bir projenin detaylı planlamasında yer almanız muhtemeldir ve bununla ilgili olarak çok titiz olacaksınız.Önceden sizi eleştiren ve kararlarınızdan şüphe duyan insanlar
bugün size bakacak ve muhakeme ve öngörme gücünüze hayran kalacaklardır.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Akrep Burcu

Bugün konuşmalar sizin etrafınızda dönebilir.Zor sorunların çözümü hakkında konuşmak için bir uygun bir zaman olabilir.Alternatif olarak, konuşmalar veya toplantılar çözümlenmemiş konulara dönüşebilir ve geçmişe dair güçlü hatırlatıcılar alabilirsiniz.
İyimser ve kendinden emin bir ruh hali, önümüzdeki günlerin getirebileceği fırsatlardan yararlanmanızı sağlayabilir.Bu, hayatınızın mevcut durumunu yeniden değerlendirmek ve projelerinize öncelik vermek için mükemmel bir gün.
Çevrenizdeki şeyleri değiştirmek için gayretiniz var, ama hiç değişime ihtiyaçları olup olmadığına karar vermek için sakin bir düşünme dönemine ihtiyacınız var.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Yay Burcu

Geçmiş, şimdi sizin için anlamlı bir şekilde aydınlanıyor.Zihninizin kalbinizden çok daha hızlı hareket ettiğini unutmayın, bu nedenle belirli konuları gündeme getirmekten kaçınmak isteyebilirsiniz.
İşlem yapmak için iyi bir zaman olmasa da, yeni stratejileri tartışmak için mükemmeldir.Kariyer yolunuz, işyerinizdeki değişimlere bağlı olarak sıra dışı bir hal alabilir ve bunlar kaçınılmazdır.
Artık güçlü veya etkili insanlara çekilebilirsin. Ya da kendiniz güç kullanarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.Bekar kişiler, ilişkiyi bir sonraki seviyeye götürmeleri için onlara ilham
verecek harika bir günde olabilirler.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Oğlak Burcu

Geçmişten birileri hakkında bir şeyler öğrenebilir veya onlarla iletişim kurabilirsiniz.Sosyal hayatınızdan veya projelerinizden yeterince zevk alıp almadığınızı düşünmek için iyi bir zaman.
Duygularınız, geçmişiniz ve ilişkilerinizdeki yakınlığı ve güveni artıran diğer kişisel konular hakkında başkalarına konuşma eğilimindesiniz. İlkelerinizin bir iç gözlem ve yeniden değerlendirilmesi günü olabilir.
Geçmiş kararlarınız için kendiniz ve partnerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu, sizin için nadir bir iç gözlemleme fırsatıdır ve kendinize daha yakın olmak için bu yansıtıcı ruh halinden tam olarak yararlanmalısınız.
Bugün iş yerinizde iletişim ve görüşme becerilerinizi özel olarak kullanmanız gerekiyor.Başarılı müzakereniz, kariyerinizi de önemli ölçüde ilerletebilir.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Kova Burcu

Bu ay, projelerinizi ve hedeflerinizi yeniden değerlendirmek için kritik bir zamandır ve geçmiş için daha iyi kararlar vermenize yardımcı olacak.
Umutlarınız ne olursa olsun, ilk bakışta göründüğünden daha uzun süren şeylerin gerçekleşmesi gerekse bile, onlara ulaşmak konusunda iyimser hissedebilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz , arkadaşlarınız , aileniz sizi aralarına almak için bazı programlar yapsa da siz bir süre kendinizle
kalmayı tercih edeceksiniz.Şimdi içgüdülerinizi dinlemek iyi bir fikir.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

15 Ekim 2018 Pazartesi Balık Burcu

Sohbetler veya konuşmalar aracılığıyla, kişisel geçmişinizden gizemlere önemli bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Biriyle bilginin paylaşılması özellikle ödüllendirici olabilir,
ancak daha büyük kararlar vermeden önce konuşmaları hafif bir seviyede tutmak veya duygularınızı işlemek için fazladan zaman ayırmak önemlidir. Siz ve başka bir kişi arasındaki
boşluk yaşam tarzı farklılıkları nedeniyle büyüyor.Sonunda onlarla bir uzlaşma sağlayabilirsiniz. Bunu isteyerek yapmalısınız, aksi takdirde dygularınız kin ve nefrete dönebilir.
Ama bugün, mantıklı düşünebilme yeteneğiniz kendi sorunlarınız ve güvensizliğiniz tarafından engellenecektir. Bu nedenle, bu yeni bir proje veya yeni bir ortak almak için en iyi gün değil.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..