10 Şubat 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

/ 9 Şubat 2016 / 90 / yorumsuz
10 Şubat 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

10-subat-2016-gunlu-burc-yorumuu

 

Koç

Bu haftadan itibaren kariyerinizde önemli ve etkileri uzun sürecek değişiklikler söz konusu olabilir. Bu değişiklik, çalıştığınız alanla ilgili farklı deneyimler kazanmanıza yardımcı olabilir.İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliklerinizin bir parçası olabilir. İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir.

Boğa

Bugünlerde iş yerinde üzerinizde çalışacağınız projeler nedeniyle farklı gruplarla bir arada olabilirsiniz. Ekibinizdeki bireylerin çeşitliliği, yapacağınız işlerin birbirinden farklı sonuçlar meydana getirmesine sebep olabilir fakat tüm bu sonuçlarda başarı elde edeceksiniz.İlişkinizde gözden kaçırdığınız bazı noktalar bugün size bazı sorunlar çıkartabilir. Buna çözüm bulmak için sevgilinizle baş başa vermelisiniz, çözümü ancak böyle bulabilirsiniz.

İkizler

Yaratıcılığınız ve kariyerinizle ilgili yükselişe geçtiğiniz bir dönem olacak. Amaçlarınıza ve hedeflerinize ulaşmak için potansiyelinizin farkında olmaya, tüm kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanmaya dikkat etmelisiniz.Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler, bir akşam yemeğinde başlayabilir. Bugünlerde bu ve benzeri sosyallikleri değerlendirmeniz yerinde olacak. Aşk yaşamınızda talih sizden yana.

Yengeç

İlişkiniz konusunda bakış açınızı biraz daha geliştirmeli ve geleceğe dönük kararlarınızda karşı tarafın da fikrini almaya önem göstermelisiniz. Çatışma yaşadığınız konularda birbirinize karşı anlayışlı bir tavır içinde olmanız, problemlerin çözümünde daha yapıcı yollar izlemenize yardımcı olacaktır.Aşk hayatınızda yanlış bir adım atmak üzeresiniz. İkili ilişkide temel sorun diye ele aldığınız basit bir sorun sizi ilişkiyi bitirmeye doğru götürüyor. Karar vermeden önce ciddi, ciddi yeniden düşünmelisiniz.

Aslan

Bugün yapacağınız bir toplantıda ya da iş görüşmesinde dikkatinizi toplamanız ve görüştüğünüz konularla ilgili ayrıntıları iyi incelemeniz gerekiyor. Bazı çelişkili durumlar kafanızı kurcalayabilir ve bu durumların açığa çıkarılmaması gelecekte problemler yaşanmasına neden olabilir. Önleminizi şimdiden almaya dikkat edin.Aşk konusunda akılcı görünebilir ama kendi içinizde tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz. Çok fazla sorgulayarak ilişkileri zedelediğinizi farketmiyorsunuz. Zamansız çıkışlarınız var.

Başak

Bugünlerde hayatınızın her alanında kendi isteklerinizin ön plana çıkmasını önemsiyor olacaksınız. İletişimlerinizde inatçı ve tutucu bir tavır sergilemeniz, ilişkilerinizin neden görmesine sebep olabilir. Farklı iletişim yolları keşfetmeye çalışmalısınız.Ay ın durumu, ikili ilişkilerinizde gerilim yaratabilir. Bugün özellikle sevdiğiniz ile ilgili konulara aşırı duygusal yaklaşabilirsiniz. Esnek tavırlarınız sorunların önüne geçecektir.

Terazi

Bu hafta farklı şeyler denemek ya da yeni bir alışkanlık edinmek istiyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların birbirinden çok farklı oluşu, ilginç fikirlerin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Karar vermekte zorlanıyorsanız ailenizden ve arkadaşlarınızdan fikir paylaşımında bulunmalarını isteyebilirsiniz.Duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Akrep

Partnerinizle yapacağınız ilginç bir konuşma, iki tarafın da ilişkiyle ilgili bakış açısını değiştirebilir. İletişimizde farklı yollar izlemek, yeni alışkanlıklar edinmenize ve problem çözümünde farklı adımlar izlemenize yardımcı olabilir.Gönül konularında bir çalkantı yaşamanız yakındır. Sevdiğiniz kişinin sizin geçmişinizle ilgili bir konuda şüpheleri var. Ona, onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirin. Çevrenizdekilere de sevgi dolu yönlerinizi göstermeye çalışın. Unutmayın, en tehlikeli insan sevildiği halde sevilmediğini sanandır.

Yay

Bugün evinizle ya da ailenizle ilgili ilginç gelişmeler yaşayabilir, beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Farklı seçenekleri değerlendirerek mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle karar alabileceğiniz bir durum söz konusu olursa, biraz beklemeli ve acele etmemelisiniz.Bugün sevgilinize karşı yoğun duygular içinde olabilir onunla birlikte olmaktan büyük bir haz duyabilirsiniz. Sevgilinizden alacağınız sürpriz bir haber sizi mutlu edebilir.

Oğlak

Finansal açıdan yeni planlar yaptığınız bu dönemde, yükselişe geçmek için iş yerinizde daha iyi fırsatları kovalamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Zaman ve kaynak yönetimi konularında başarılı olmanız, bu yükselişin kısa sürede gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.Bugün çok mutlusunuz. Tanıştığınız karşı cinsten biri ile aranızda kısa zaman çok büyük bir yakınlık oldu. Bu yakınlık birkaç gün içerisinde ilişkiye dönüşecek. Bugün bu yeni ilişkinin heyecanı ve mutluluğu içinde olacaksınız.

Kova

Yoğun hayatınızdan biraz uzaklaşmak için yakın zamanda gerçekleştirmek üzere gezi planları yapıyor olabilirsiniz. Bu geziniz işiniz ile ilgili bir seyahat olsa bile, farklı yerler görmek ve seyahatinizi iş dışı bir etkinlik olarak benimsemek, oldukça keyifli ve dinlendirici zaman geçirmenize olanak sağlayacaktır.Duygusal çalkantılarınız arttığı zamanlarda insanlardan kaçmanız dertlerinizle arkadaşlığınızı arttırıyor. Bu yüzden böyle zamanlarda daha çok arkadaşlarınızla olmalısınız ki dertleriniz size yaklaşamasın.

Balık

Hedeflediğiniz noktaya ulaşabilmek ve amaçlarınızı gerçekleştirebilmek için hayatınızın farklı alanlarından fedakarlık etmek zorunda kalabilirsiniz.  Herhangi bir iş için harekete geçmeden önce plan yapmanız size zaman kazandıracak ve daha etkili çalışmanıza yardımcı olacaktır.İşinizdeki gelişmeler para durumunuza da yansıyacak. Yalnız biraz daha sabretmeniz gerekecek.

10 Şubat 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 10 Şubat 2016 Çarşamba Akrep burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Yengeç burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Balık burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Başak burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Aslan burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Terazi burcu yorumu,10 Şubat 2016 Çarşamba Kova burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Oğlak burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Koç burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Boğa burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba İkizler burcu yorumu, 10 Şubat 2016 Çarşamba Yay burcu yorumu

 

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..