10 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar

/ 9 Haziran 2019 / 263 / yorumsuz
10 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
10 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

koç burcu günlük yorumu

Koç Burcu

Bugünlerde çeşitli arayışlarınızda, çalışmalarınızda ve kişisel ilgi alanlarınızda daha fazla üretken olurken , yapılacak işlerden de bunalmış olabilirsiniz.
Çalışma planınızı bir kez daha gözden geçirerek bir düzenleme yaparsanız , işler daha kolay ilerleyecektir. İşe daha çok odaklanacaksınız ve duygularınız da daha istikrarlı hale gelecektir.
Pozitif yaklaşımlarla enerjini yükselteceksin .Caziben ve zekân, hem evdeyken hem de işyerindeki her yerde göz kamaştırabilir. Harcama yaparken dikkatli olun gereksiz şeylere
harcama yapabilirsiniz.

boğa burcu günlük yorumu

Boğa Burcu

Sorumluluğunu aldığın her şeyi kendin başarmak ve yeteneklerini kanıtlamak istiyorsunuz , ama destek alır ve dışardan katılımlara izin verirseniz başarınız ikiye katlanacak.
Şimdi sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın tavsiyelerine ve görüşlerine açık bir zihinle dinlemeniz gerekir. Son birkaç gün telaşlı geçti. Bu nedenle, yaşamdaki
hedeflerinizi ve eylemlerinizin kendi hayatınızı ve ilişkilerinizi nasıl etkilediğini yeniden değerlendirmeniz gerekir.

ikizler burcu günlük yorumu

İkizler Burcu

Bugünlerde bir şirketten keyif alacağınız kadar, iyi bir ortaklık yapmak veya kendi işinizi bir şekilde yapmak istediğiniz var ve bu durum kafanızı bir hayli karıştırıyor.Sabırsızlık,
ani duygu patlamaları ve boğucu, rahatsız edici durumlardan kurtulma ihtiyacı günümüzde kilit konulardır. Bir an önce bir şeyleri değiştirme isteği baskın gelebilir. Denge de kalmakta fayda var.
Romantik duygularınızın kuvveti bugün bile sizi şaşırtacak derecede ,birlikte olduğunuz kişi ya da eşiniz bu durumdan bir hayli memnun olacak.

yengeç burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu

Jüpiter bu yıl altıncı evinizde, işinizde ve kişisel bakım çabalarınızda elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz, ancak aynı zamanda dinlenmeye ve özel meselelerle ya da duygusal ihtiyaçlarınızla
bu ay ilgilenmek için de güçlü bir çekiciliğe sahipsiniz. Eski alışkanlıklardan kurtulma zamanı .Bu gün şansın sizlere gülümsediği nadir günlerden biri , sizi asla hayal etmediğin yerlere götürme potansiyeli var.
Tutku, yavaş yavaş kaybolan ilişkinizde yeniden filizlenecek.İş ve ilişki arasındaki dengeyi iyi ayarlamanız ilişkinizi daha da kuvvetlendirecek .

aslan burcu günlük yorumu

Aslan Burcu

İşleri yavaşlatma ve ilerlemeden önce ayarlamalar yapma gereksinimi şimdi açıkça görülüyor.Bazıları için, hedeflerinizi kendi başınıza sürdürmek ya da başkalarının yardımlarını almak isteyip istemediğiniz hakkında net
bir karara varabilirsiniz.Bir toplantı veya şans eseri karşılaşmayla bağlantı kurmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve bir şeyler öğrenmek için önemli fırsatlar var. Bugün dikkat dağıtıcı şeylere müsamaha göstermeyeceksin.
Kimse mükemmel değildir ,eğer ilişkinizde kararlıysanız, enerjinizi daha iyi bir yarın için kanalize edebileceğinizi anlayın.

başak burcu günlük yorumu

Başak Burcu

Jüpiter’in bu yıl ev ve aile sektörünüze geçişi kişisel hayatınıza faydalar getiriyor.Bu ay Güneş, sizi profesyonel hayatınızda parlamaya ya da rahatlama alanınızdan çıkmaya ve birkaç risk almaya teşvik ediyor. Kişisel tutkularınız ve kendinizi tanıtmak ve insanları etkilemek için çabalayın.
Yükümlülükler ağır hissedebilir, ancak deneyimleriniz boyunca büyümek için fırsatlar da vardır. Değişim tek gerçek ve senin için de bu değişim olacak.Hiç durmadan hayat ve aşktan bahseden birisiyle karşılaşabilirsiniz ,bu kişi ile uzun sürecek ve sizi mutlu edecek bir ilişki kurabilirsiniz.
Bugün bir dizi yeni ve farklı iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz ve bazıları sizin hayalinizdeki projeye dönüşme potansiyeline sahip birkaç proje size sunulacak.

terazi burcu günlük yorumu

Terazi Burcu

Uzun vadeli hedefler veya planlar, beklediğiniz gibi hareket etmiyor veya büyümiyorsa, beklentilerinizi ayarlama zamanı geldi. Bugünün kontrol noktası, nerede hata yaptığınızı görmek için yeterince uzun bir süre yavaşlamakta, daha serbest ve güvenli bir şekilde ilerlemenin önünü açmanıza yardımcı olmaktadır.
Bununla birlikte, sizin kendi yoğunluğunuz, hatta hoşgörüsüzlük,bazı konularda çatışmalara neden olabilir. Hayatınızda sizi geride tutan ve ilerlemenizi engelleyen bazı kişisel olaylar var. Kendinizi gerçekten ciddi bir beladan kurtarmak istiyorsanız, bunları çözmeye çalışın.İlişkilerin değerini sorgulayın.
Bazen her şeyi bırakıp çekip gitmek istiyorsun.Ancak sorunların zihinsel sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin. Pozitif kalmak size kazandıracak.

akrep burcu günlük yorumu

Akrep Burcu

Bugün ortaya çıkan bloklar Güneş ile Jupiter arasındaki karşıt açı yüzünden , bu sizler için, eleştiri ya da “hayır” cevabı şeklinde olabilir, ancak sadece gerekli düzenlemeleri yapmayı hatırlatmak için ,cesaret kırmayacaklardır.Bugün kişiliğinizi yansıtmanız sayesinde, ikna etme sanatı size yeni bir arkadaş ya da belki bir iş müttefiki kazandırır.
Yaratıcı yetenekleriniz, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. İnsani ihtiyaçlara odaklandığınız için ilerlemeniz büyük olacak.Bugün ilişkiniz hakkında konuşmak için bir şansın olabilir. Fakat sonradan pişman olacağınız bir şey söylememeye dikkat edin. Kısa ve öz konuşmaya dikkat edin.Günün sonuna doğru büyük bir finansal kazanım olasılığı var.
Çalışmalarınızı yük olarak görmeyin ,yaptığınız şeyin tadını çıkarmak için bir mizah duygusu geliştirmelisiniz.

yay burcu günlük yorumu

Yay Burcu

Bazı konularda aşırı davranmanızla ilgili bir yüzleşmenin zamanı olabilir.Örneğin, bağımsızlık veya özgürlük için çığlıklarını aşırı derecede kullanıyorsanız, bir şeyin yavaşlaması gerektiğini anlayabilirsiniz.İletişimde bazı engellemeler ile karşılaşabilirsiniz veya yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Aldığınız bir haberi yanlış anlama olasılığı yüksektir.
Yaşanabilecek gerginlikleri önlemek için ,yanlış anlamalara karşı dikkatli olun .Günün sonuna doğru her şey normale dönecek.Yorgun hissetmekten kaçınmak için bu günlerde çalışma yükünüzü hafifletmeye çalışın.Güçlü bir geri dönüş yapmak için enerjinizi koruyun.Bugün biraz zor bir zaman ancak ilişkinizde sevginin gücü her zorluğu yenecek .Gelecekte aşkta keyifli günler sizi bekliyor.

oğlak burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu

Bugünlerde işiniz, sağlığınız ve iyiliğinizle gurur duyuyorsunuz. Bu günün Güneş – Jüpiter zorlayıcı açısının etkilerini göz önünde bulundurun . Motivasyon veya enerji seviyeleri zayıflıyorsa, tüm enerjinizi başkaları için bir şeyler yapmak için kullanmak yerine, bazı kişisel ihtiyaçları doldurmak için zaman ayırmayı düşünün.Yaptığınız iş ile fark edileceksiniz.
Bu günün zorlayıcı enerjileri karşı tarafın bir şeyleri anlamasını zorlaştırsa da siz her zamanki dengeli haliniz ile bu sorunu kolaylıkla aşacaksınız.Zihniniz aktif olarak çalışıyor ve sizi sürekli yeni fikirler ve stratejiler geliştirmeye teşvik ediyor. Yani bu gün sizin için çok verimli olabilir. Gün özellikle yeni bir şeye başlamak için uygundur. Eğer bir işte ya da kariyerde bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz ya da farklı bir işverene geçiş yapıyorsanız veya yeni bir ilişki kuruyorsanız, o zaman bu gün tam size göre.

kova burcu günlük yorumu

Kova Burcu

Bu günün Güneş- Jüpiter açısı , romantik bir ilişkide, arkadaşlıkta veya yaratıcı projede bir dönüm noktası olabilir, Kendi başınıza parlamak veya iş ve kredinizi paylaşmak arasında bir seçim yapabilir veya dikkatinizi grup veya arkadaşlık faaliyetleriyle kişisel ya da romantik ilişkilere verebilirsiniz.Bu en güzel olduğunuzu hissedebileceğiniz bir zamandır. Bedeniniz ya da çevreniz,
yüzünüz ya da davranışınız olsun, bu, etrafınızdakilere zevk getirebileceğiniz bir zamandır. Bu sizi ve dünyanızı daha çekici ve arzu edilir kılma zamanı. Hiç bir sorun sizi rahatsız edecek güce sahip değil ve her durumunuzu yüzünüzde bir gülümsemeyle ele alıyorsunuz. Ayrıca, bugün herhangi bir anlaşmazlıkta etkili bir arabulucu rolü oynayabilirsiniz.Eğer bekarsanız, bugün bir şekilde
birisiyle tanışıp aşık olma şansınız yüksektir,birlikte olan çiftler ihtiyaç duyulan romantik zamanın tadını çıkaracaklar.

balık burcu günlük yorumu

Balık Burcu

Jüpiter, kariyerinizde veya dış dünyada bu yıl genellikle yaptığınızdan biraz daha yükseğe ulaşmanızı teşvik ediyor.Aşık olduğunuzu veya , sevdiğiniz şeylerin artık size neşe getirmediğini düşünüyorsanız, hayatınızdaki dengeyi yeniden kazanmanın zamanı geldi. Geçerli bloklar geçicidir ve yapmanız gereken ayarlamaları ve düzenlemeleri görmeye başladığınızda sizi doğru yönü gösterebilir.
Eylemler her zaman kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Değerlerinizi yeniden incelemek için bir fırsat var.Çevrenizdekilerden hatırı sayılır derecede destek ve tanıma bekleyebilirsiniz. Artık canlılık ve iyimserlik doluyorsunuz ve yeni projeler üstlenmeye hazırsınız.Bugün duygusal olarak çok hassas olabilirsiniz,ama merak etmeyin bu geçici bir durum .İlerleyen saatlerde kendinizi
çok iyi hissedeceksiniz.Bugün, başkalarının manipülasyonlarına cevap vermeyeceğinizi ve ilişkilerinizde bazı sağlıklı sınırlar çizmeye karar vereceğinizi anlamaya başlayacaksınız.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..