1 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

/ 31 Mart 2018 / 93 / yorumsuz
1 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 

1nisan2018-pazargünü-burç-yorumları

 

 

1 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 

 

 

koç-burcu-logo

1 Nisan 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzdaki Merkürün geri hareketini unutmadan olaylara daha sakin yaklaşın . Retro bittiğinde şu anki öfkeniz , size olumsuz dönebilir . Finansal anlamda güç yavaş yavaş sizin elinize geçiyor .

 

 

 

 

boğa-burcu-logo-resmi

 

1 Nisan 2018 Pazar Boğa Burcu Günlü Yorumu

Dolunay artık hayatımızda ve etkileri çoktan başladı , öfkenizi spor yaparak önleyebilirsiniz . Sporu seversiniz zaten sizin için zor olmamalı .İsteklerinize kavuşmanıza az kaldı .

 

 

 

 

ikizler-burcu-logo-resmi

1 Nisan 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi tamamen işlerinize adayacaksınız . Tartışmalardan uzak durmak için belki de en iyisi bu .
Çalışma yaşamınızda beklemediğiniz bir destek size süpriz olacak .

 

 

 

 

yengeç-burcu-logo-resmi
1 Nisan 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Artık inancınızı kaybetseniz de , yeni tanışacağınız biri ile çok yakın dostluk ilişkisine gireceksiniz , hatta bu ilerleyen zamanlarda başka boyutlara da taşınabilir .İçinizde yaşadığınız ve kendinizi sürekli engellediğiniz bazı engelleri kaldırma zamanı .

 

 

 

 

aslan-burcu-logo-resmi

 

1 Nisan 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün ikna zaten var olan ikna kabiliyetinizin en yüksek seviyesini yaşayacaksınız . Beraber hareket ettiğiniz topluluklarda ortak yaptığınız çalışmalarda , çevrenizi çok kolay ikna edeceksiniz .

 

 

 

 

başak-burcu-logo-resmi

1 Nisan 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Artık kendi kurallarınız ile devam etme kararı aldınız . Yaptığınız iç hesaplaşma , sizi bu kararı almaya itti .
Yaşadıklarınızdan çıkardığınız ders , sizi bundan sonra daha özgür adım atmaya yönlendirecek .

 

 

 

 

terazi-burcu-logo-resmi

 

1 Nisan 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Dolunay tamda burcunuz da ve sizin yeteneklerinizi farketmeniz için inanılmaz destek veriyor . Zor bir dolunay , ama bazı zorluklar , arkasından büyük kapılar açar, büyük şanslar getirir .

 

 

 

akrep-burcu-logo-resmi

 

1 Nisan 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Öğrendiğiniz bazı gerçekler , çevrenizle aranızda bir mesafe koymanıza sebep oldu . Bazı kırgınlıklarınız var . Zaman içinde bunun da üstesinden geleceksiniz . Finansal anlamda güzel fırsatlarla karşılaşacağınız bir gün .

 

 

 

 

yay-burcu-logo-resmi

1 Nisan 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Samimi tavırlarınız ve bitmek bilmez enerjinizle bu gün çevrenizde fazlasıyla dikkat çekeceksiniz . Planladığınız seyahat çok eğlenceli gibi gelse de , dinlenmeyi de unutmayın .

 

 

 

 

oğlak-burcu-logo-resmi

1 Nisan 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Aile bağlarına verdiğiniz önem sebebiyle , onlarla ilişkinizi daima sıcak tutuyorsunuz ve bunda da çok başarılısınız .
Bu gün sosyal etkinliklere katılarak güzel bir gün geçirebilirsiniz .

 

 

1 Nisan 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Çok güzel fırsatların adım adım size yaklaştığı bir döneme girdiniz .Konu iş ve çalışma olduğunda enerjiniz ikiye katlanıyor .Aile çevreniz veya eski arkadaşlarınızla beraber olup güzel saatler geçireceğiniz güzel bir gün sizi bekliyor .

 

 

 

 

balık-burcu-logo-resmi

 

1 Nisan 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Projelerinize verdiğiniz emek ve yoğun çalışma temponuz , amirlerinizin de dikkatini çekiyor . Bunun ödülünü yakında alacaksınız .Yeni fikirleriniz var ve bunlara destek almak için bu gün bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz .

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları,1 nisan 2018 pazar burç yorumları,
1 nisan 2018 pazar Koç Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Boğa Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar İkizler Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Yengeç Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Başak Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Terazi Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Akrep Burcu Yorumları,
1 nisan 2018 pazar Yay Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Oğlak Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Kova Burcu Yorumları,1 nisan 2018 pazar Balık Burcu Yorumları,Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..