Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

/ 22 Mayıs 2017 / 870 / yorumsuz
Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

 

Allah nasip kısmet ederse bu sene de Ramazan ayına kavuşacağız. Yepyeni Ramazan kutlama kartları ile Hayırlı Ramazanlar diyerek başlayayım o zaman ben de.Her ramazan ayrı bir heyecan kaplar içimi.Her şey bir başkadır sanki . İftarı beklemenin heyecanı, sahura kalkmanın güzelliği, iftarı hazırlamanın telaşı , bir başkadır ramazan ayı. Nerden dolar nasıl dolar o yemek masası dolar , ramazanın bereketiyle . Bütün gün aç kalmanın verdiği duyguyla , ne varsa az ya da çok getirilir masaya. İlk teravih namazı heyecan, son teravih namazı hüzündür. Sanal alemin çok yayılması ile ramazan bir başka yaşanır oldu. Hiç tasvip etmediğim iftar sofrası resimleri, çeşit çeşit yemek resimleri yine dolduracak duvarımızı. İşin bu kısmını sevmesemde , kutlamalar daha çok kişiye ulaşır oldu. Özellikle sayfası olanlar, grubu olanlar veya bu sayfaları ya da grupları takip edenler birbirlerinin ramazanını kutluyorlar. Bende bu sene değişik ramazan kutlama kartları yapmak istedim. Hep aynı kartlarla kutlanmasın , bir değişiklik olsun dedim. Yepyeni ramazan kutlama kartları hazırladım . Umarım beğenirsiniz. Barış içinde , huzur ve bereket dolu , dualarınızın kabul olduğu bir Ramazan ayı dileklerimle , yepyeni Ramazan kutlama kartlarını paylaşıyorum .

ramazan kutlama kartları,hayırlı ramazanlar,ramazanınız mubarek olsun, yazılı ramazan kartları,manzaralı ramazan kartları,çiçekli ramazan kartları,hayırlı ramazanlar,yepyeni ramazan kutlama kartları,yeni ramazan kutlama kartları,cami resimli ramazan kutlama kartı,Allah yazılı ramazan kutlama kartı

Benzer Konular
Sevdiklerinizin Hafta Sonunu Çok Şık Kartlarla Kutlayın
    Bütün bir hafta çalışıp yorulduktan sonra ne güzeldir hafta sonunun gelmesi . Sevdiklerinizle arkadaşlarınızla birlikte olabilmek , buluşma planları , beraber yapılacaklar , ve bu arada da yakın..
Şiirlerle İyi Geceler Mesajları Ve Resimleri
    İyi geceler mesajı bekleyenlerdenmisiniz? Almayınca üzülürmüsünüz ? Ben iyi geceler mesajı bekleyenlerden değilim , almayınca üzülmem ama bazı sosyal medya hesaplarında sayfa yönettiğimden , iyi geceler , günaydın..
Atarlı Sinirli Acılı Karışık   Kapak Sözler
            Kapak Sözler Zaman zaman bazı olaylar karşısında isteriz ki öyle bir söyleyelim ki , karşı tarafın içine otursun . İstermiyiz ? Bunun adına bazıları..
Yepyeni İyi Geceler Resimli Sözleri Ve Mesajları
  Yeni yeni yepyeni iyi geceler resimli mesajları istermisiniz ? O zaman buyrun , sevdiklerinize , dostlarınıza , sosyal medyadaki arkadaşlarınıza , gruplarınızdaki üyelerinize , iyi geceler demek istediğiniz kim..
18 Mart Çanakkale Zaferi Anlamı Mesajları Ve Görselleri
  Çanakkale Destanını Anlamak Çanakkale destanı ulusumuzun en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Genç yaşlı , çoluk , çocuk önce vatan diyerek , canlarını ortaya koymuşlar, bu gün bu cennet vatanda..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yepyeni Kutlama Kartları
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesaj ve Kartları   8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Yepyeni kutlama kartları hazırladım . Sizlerde sosyal medyanızdan , instagram , twitter ,..