Uzun Kirpiklerin Sırrı

/ 22 Ocak 2017 / 848 / yorumsuz
Uzun Kirpiklerin Sırrı

Bakışlarımız biz kadınların en büyük silahlarından biridir. Bu silahı daha ihtişamlı göstermek de bizim elimizde. Uzun kirpikler, etkileyici bakışları, insanlara güven verdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Takma kirpikler yapmacık durur ve rimelsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.  Dökülen kaş ve kirpiğinize korkmadan uygulayabileceğiniz bir uygulama önereceğim şimdi size. Bu yöntemi kendim de uyguladım, gerçekten faydasını gördüm. Rimel kullanamayan biri olarak (göz sağlığım gerekçesiyle), kirpiklerimi gürleştirmek bana iyi geldi.

Kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya ve gürleştirmenize yardımcı olacaktır.

Adım 1: Boş bir rimel fırçasını üzerinde boya kalmayıncaya kadar yıkıyoruz.

Adım 2: Yıkadığımız fırçayı kurutuyoruz. Ve daha sonra herhangi bir kutu içerisine;

Hint Yağı ve Badem Yağı’nı eşit oranlarda o kutuya koyuyoruz. Karışım 1 2 saat kendi içerisinde homojen bir hale geliyor. Aceleniz yoksa, ki yoktur. 1 gün bekletmenizi öneririm. (Argan yağını da karıştırmamı söylemişlerdi bana ama argan yağı hakkında bir bilgim olmadığı için onu karıştırmadım.) 

Adım 3: (Karışımı yaptığımız kutuyu kesinlikle kapalı tutmayı unutmuyoruz.) Her gece yatağa girmeden önce temiz rimel fırçamızı karışıma batırıp rimel uygular gibi kaşımıza ve kirpiğimize sürüyoruz. 

Ben bu karışımı 2 ay kullandım.

Şu aralar biraz ihmalkarlığım söz konusu 🙂

2 ay kullanmama rağmen memnun kaldım.

Dökülme durdu ve kirpiklerimde gürleşme gördüm.

Uygulayın hatuncuklar ^^

 

 

 

 

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
Bebeğimizi Başındaki Konaklardan Kurtarma Yolları
    Bebeğimizi Başındaki Konaklardan Kurtarma Yolları     Bebeği olupta konak sorunu yaşamayan yoktur sanırım . Her ne kadar tehlikeli bir hastalık olmasa da , çoğunlukla 3 ay en..
Uçuk Tedavisi ,Uçuktan Kurtulma Yolları
    Uçuktan Nasıl Kurtulalım ? Uçuktan kurtulma yolları varmıdır ,  hemen hemen herkesin sıklıkla yaşadığı , aşırı rahatsız edici , acı veren , şekil bozan Uçuk nedir ? Genellikle..
Egzamadan Korunma Ve Tedavi Yöntemleri
    Bir çoğumuzun karşılaştığı egzama nedir ?   Özellikle kadınlarda daha sık görülen , sürekli suyla sabunla , kimyasallarla uğraştığımız için , her şeyi kafamıza takıp stress ile daha..