Uzun Kirpiklerin Sırrı

Uzun Kirpiklerin Sırrı

Bakışlarımız biz kadınların en büyük silahlarından biridir. Bu silahı daha ihtişamlı göstermek de bizim elimizde. Uzun kirpikler, etkileyici bakışları, insanlara güven verdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Takma kirpikler yapmacık durur ve rimelsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.  Dökülen kaş ve kirpiğinize korkmadan uygulayabileceğiniz bir uygulama önereceğim şimdi size. Bu yöntemi kendim de uyguladım, gerçekten faydasını gördüm. Rimel kullanamayan biri olarak (göz sağlığım gerekçesiyle), kirpiklerimi gürleştirmek bana iyi geldi.

Kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya ve gürleştirmenize yardımcı olacaktır.

Adım 1: Boş bir rimel fırçasını üzerinde boya kalmayıncaya kadar yıkıyoruz.

Adım 2: Yıkadığımız fırçayı kurutuyoruz. Ve daha sonra herhangi bir kutu içerisine;

Hint Yağı ve Badem Yağı’nı eşit oranlarda o kutuya koyuyoruz. Karışım 1 2 saat kendi içerisinde homojen bir hale geliyor. Aceleniz yoksa, ki yoktur. 1 gün bekletmenizi öneririm. (Argan yağını da karıştırmamı söylemişlerdi bana ama argan yağı hakkında bir bilgim olmadığı için onu karıştırmadım.) 

Adım 3: (Karışımı yaptığımız kutuyu kesinlikle kapalı tutmayı unutmuyoruz.) Her gece yatağa girmeden önce temiz rimel fırçamızı karışıma batırıp rimel uygular gibi kaşımıza ve kirpiğimize sürüyoruz. 

Ben bu karışımı 2 ay kullandım.

Şu aralar biraz ihmalkarlığım söz konusu 🙂

2 ay kullanmama rağmen memnun kaldım.

Dökülme durdu ve kirpiklerimde gürleşme gördüm.

Uygulayın hatuncuklar ^^

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?