Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

/ 5 Nisan 2017 / 663 / yorumsuz
Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

 

Sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlayın dedim ama siz sakın sadece kartla kutlamayın , sesinizi de duyurun , arayın, buluşun, hediyenizi alın , uzaktaysanız , yanına gidemiyorsanız , o zaman saat tam 12 de sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlarsınız 🙂 Google görsellere baktığımda hep aynı kartlarla karşılaşınca , bir kaç yeni sevgililer için doğum günü  kartı yapmaya karar verdim . Forumlarda , sosyal paylaşım sitelerinde sanal aşklarınıza yollayabileceğiniz değişik , yeni , sevgiliye doğum günü kartlarını kullanabilirsiniz. Daha önce Günaydın kartları , Kandil Kutlama Kartları, Doğum Günü Kartları, Cuma Kutlama Kartları yapmıştım , sevgililer için doğum günü kartı yoktu , onuda yaptım , diğerlerini de zaman zaman yeni kartlar yaparak güncelleyeceğim , değişiklik her zaman iyidir 🙂

İnceliktir birini hatırlamak , onu önemli olduğuna inandırmak , önemsemek , sevginin temel kuralıdır , sevmek ayrı sevdiğini göstermek ayrıdır , bazıları gösteremez , bazıları da çok fazla gösterir onuda ayrıca değerlendirmek lazım , her sevgi gösterisi de sevgi değildir , samimiyet önemlidir , benim düşünceme göre . yürekten verilen her şeyde samimidir. Sevgiliniz için yollayacağınız bir kart eğer yürekten veriliyorsa , karşı taraf için çok büyük hediyeden daha değerlidir . 

Sevgiliniz için yepyeni doğum günü kartlarını umarım beğenirsiniz , aşkınıza birazcık renk katacaksa , kartı aldığı anda yüzünde oluşan gülümsemede azıcık payım olacaksa sevinirim 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Göz Kapağı Sarkması Ve Yorgun Mutsuz Bir Yüz
    Yorgun Mutsuz Yüzlerin Sebebi Göz Kapağı Sarkması Ne kadar mutlu olsanız da , neşeyle gülsenizde , eğer göz kapağı sarkması sorunu yaşıyorsanız , yüzünüzde hep mutsuz , yorgun..
14-03-2018 | Ücretsiz Proxy Sunucu Listesi
  Proxy nedir Bu gün çok değişik bir konuyla geldim . Zaman zaman buradan güncel proxy listeleri paylaşacağım . Bu proxy de nedir diyorsanız , aslında çoğumuzun adını bildiği ama..
18 Mart Çanakkale Zaferi Anlamı Mesajları Ve Görselleri
  Çanakkale Destanını Anlamak Çanakkale destanı ulusumuzun en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Genç yaşlı , çoluk , çocuk önce vatan diyerek , canlarını ortaya koymuşlar, bu gün bu cennet vatanda..
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri
    Bahar Geldi Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi..
Evde Ek-İş  , Evlere Ek-İş Veren Firmalar Kandırmacası
    Evde Ek İş Yapmak Kadının her ne olursa olsun üretime katkısı olması düşüncesindeyim . Herkesin yapabileceği bir iş vardır . Ve günümüzde hayat pahalılığı bir yandan , her..
Evdeki Mucize Güzellik Orkide Çiçek Açtı
    Evde orkide yetiştirmek ve onun çiçek açmasını görmek inanılmaz bir duygu . Düşünün Konfüçyus’un çiçeklerin kralı dediği az bulunan ve bayağı pahalı olan bir çiçeği , Orkide’yi evinizde..