Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

/ 5 Nisan 2017 / 702 / yorumsuz
Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

 

Sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlayın dedim ama siz sakın sadece kartla kutlamayın , sesinizi de duyurun , arayın, buluşun, hediyenizi alın , uzaktaysanız , yanına gidemiyorsanız , o zaman saat tam 12 de sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlarsınız 🙂 Google görsellere baktığımda hep aynı kartlarla karşılaşınca , bir kaç yeni sevgililer için doğum günü  kartı yapmaya karar verdim . Forumlarda , sosyal paylaşım sitelerinde sanal aşklarınıza yollayabileceğiniz değişik , yeni , sevgiliye doğum günü kartlarını kullanabilirsiniz. Daha önce Günaydın kartları , Kandil Kutlama Kartları, Doğum Günü Kartları, Cuma Kutlama Kartları yapmıştım , sevgililer için doğum günü kartı yoktu , onuda yaptım , diğerlerini de zaman zaman yeni kartlar yaparak güncelleyeceğim , değişiklik her zaman iyidir 🙂

İnceliktir birini hatırlamak , onu önemli olduğuna inandırmak , önemsemek , sevginin temel kuralıdır , sevmek ayrı sevdiğini göstermek ayrıdır , bazıları gösteremez , bazıları da çok fazla gösterir onuda ayrıca değerlendirmek lazım , her sevgi gösterisi de sevgi değildir , samimiyet önemlidir , benim düşünceme göre . yürekten verilen her şeyde samimidir. Sevgiliniz için yollayacağınız bir kart eğer yürekten veriliyorsa , karşı taraf için çok büyük hediyeden daha değerlidir . 

Sevgiliniz için yepyeni doğum günü kartlarını umarım beğenirsiniz , aşkınıza birazcık renk katacaksa , kartı aldığı anda yüzünde oluşan gülümsemede azıcık payım olacaksa sevinirim 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Herkesin Korkulu Rüyası  Kemik Erimesi
    Kemik Erimesinin Nedenleri   İlerleyen yaşlarda herkesin korkulu rüyası olan kemik erimesinin nedenleri konusunda yazımızdan bilgi alabilir, tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Pek çok farklı nedene bağlı olabilen kemik erimesinin..
2018 Yılı Ev Dekorasyon Önerileri
      2018 Yılı Ev Dekorasyon Fikirleri   Herkesin rahat ettiği ve hem şık, hem de konforlu olmasına özen gösterdiği evler 2018 yılında biraz dikkat ve biraz değişiklikle tamamen..
Hüznün Adı Sonbahar Resimleri Ve Sarı Yapraklar
  Doğanın en güzel tablosu Sonbahar      Sonbahar bana hep hüznü hatırlatır. Müthiş renk cümbüşü , sarı yapraklar , Güneş’in kızıl rengi ile doğaya çizilmiş olağanüstü bir tablo görünümü...
2018 – 2019 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ? Kayıt Belgeleri Ve Sınav Tarihleri
  AÖF YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN ?   AÖF 2018 -2019 yılı kayıt tarihleri belli oldu. Peki AÖF Kayır yenileme ne zaman ? Hangi belgeler isteniyor? İnternet..
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Tırnak Mantarının Evde Doğal Yollardan Tedavisi
Tırnak Mantarının Bitkisel  Yollarla Evde Tedavisi Tırnak Mantarının evde doğal yollarla tedavisi , sabır gerektiren, uzun süren bir işlemdir. Mantarların iyileşme süreçleri , bulaşma özellikleri sebebi ile , ilaç tedavisi..