Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

/ 29 Mayıs 2017 / 662 / yorumsuz
Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

 

 

Çok güzel  arka planlar buldum , site için arka plan ararken. Aynı arka plan , aynı renk , aynı desen sürekli olarak kullanmaktan sıkılıyorum .Belki sizde benim gibisinizdir. Tumblr için , site için , diğer blog ,twitter profilim ve diğer sayfalarım için sürekli arka plan arıyorum . Bir sürü arka plan topladım daha sonra bunları neden sitede yayınlamayayım , belki benim gibi değişiklik sevenler vardır , farklı bir şeyler arıyorlardır diye düşündüm ve burda da arka planları yayınlamaya karar verdim . Çiçekli olanından , desenli olanına , mavisinden , sarısına , her zevke hitap edecek arka planlar topladım sanıyorum . Sanıyorum diyorum çünkü herkesin zevki aynı olmaz , bazı kişiler çok renkli dikkat çeken arka plan severken , bir diğeri sade , şeffaf arka plan seviyor olabilir. Hatta hiç kullanmayan da var. Ama ben görsel anlamda arka planın güzel olduğunu düşünen taraftayım . 

Bazı topladığım arka planları , söz yazmak içinde kullanıyorum , eğer çok hoşuma gittiyse orta kısmını yazıya uygun konuma getirip , arka planı çerçeve olarak kullandığımda oluyor. 

Web siteleriniz , sayfalarınız , tumblr , twitter ve blog sayfalarınız için değişik , güzel arka planlar düşünüyorsanız burdaki arka planlara da bir bakın derim 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arkaplanlar,çiçekli arkaplanlar,yıldızlı arkaplanlar,gül desenli arkaplanlar,şal desenli arkaplanlar,çilekli arkaplanlar,ışıltılı arkaplanlar,tumblr arkaplanlar,twitter arkaplanlar,blog sayfasına arkaplanlar, kedili arkaplanlar,kedi patili arkaplanlar,minik yıldızlı arkaplanlar,kelebekli arkaplanlar

 

Benzer Konular
Düğün , Doğum Günü ,  Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri
    Düğün ve Doğum Günü Dekorasyonları   Düğün , Doğum günü gibi özel günler , sevdiğimiz kişilerle bir arada olduğumuz , en ince ayrıntısına kadar özen gösterilen günlerdir ...
Göz Kapağı Sarkması Ve Yorgun Mutsuz Bir Yüz
    Yorgun Mutsuz Yüzlerin Sebebi Göz Kapağı Sarkması Ne kadar mutlu olsanız da , neşeyle gülsenizde , eğer göz kapağı sarkması sorunu yaşıyorsanız , yüzünüzde hep mutsuz , yorgun..
14-03-2018 | Ücretsiz Proxy Sunucu Listesi
  Proxy nedir Bu gün çok değişik bir konuyla geldim . Zaman zaman buradan güncel proxy listeleri paylaşacağım . Bu proxy de nedir diyorsanız , aslında çoğumuzun adını bildiği ama..
18 Mart Çanakkale Zaferi Anlamı Mesajları Ve Görselleri
  Çanakkale Destanını Anlamak Çanakkale destanı ulusumuzun en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Genç yaşlı , çoluk , çocuk önce vatan diyerek , canlarını ortaya koymuşlar, bu gün bu cennet vatanda..
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri
    Bahar Geldi Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi..
Evde Ek-İş  , Evlere Ek-İş Veren Firmalar Kandırmacası
    Evde Ek İş Yapmak Kadının her ne olursa olsun üretime katkısı olması düşüncesindeyim . Herkesin yapabileceği bir iş vardır . Ve günümüzde hayat pahalılığı bir yandan , her..