Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

/ 29 Mayıs 2017 / 759 / yorumsuz
Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

 

 

Çok güzel  arka planlar buldum , site için arka plan ararken. Aynı arka plan , aynı renk , aynı desen sürekli olarak kullanmaktan sıkılıyorum .Belki sizde benim gibisinizdir. Tumblr için , site için , diğer blog ,twitter profilim ve diğer sayfalarım için sürekli arka plan arıyorum . Bir sürü arka plan topladım daha sonra bunları neden sitede yayınlamayayım , belki benim gibi değişiklik sevenler vardır , farklı bir şeyler arıyorlardır diye düşündüm ve burda da arka planları yayınlamaya karar verdim . Çiçekli olanından , desenli olanına , mavisinden , sarısına , her zevke hitap edecek arka planlar topladım sanıyorum . Sanıyorum diyorum çünkü herkesin zevki aynı olmaz , bazı kişiler çok renkli dikkat çeken arka plan severken , bir diğeri sade , şeffaf arka plan seviyor olabilir. Hatta hiç kullanmayan da var. Ama ben görsel anlamda arka planın güzel olduğunu düşünen taraftayım . 

Bazı topladığım arka planları , söz yazmak içinde kullanıyorum , eğer çok hoşuma gittiyse orta kısmını yazıya uygun konuma getirip , arka planı çerçeve olarak kullandığımda oluyor. 

Web siteleriniz , sayfalarınız , tumblr , twitter ve blog sayfalarınız için değişik , güzel arka planlar düşünüyorsanız burdaki arka planlara da bir bakın derim 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arkaplanlar,çiçekli arkaplanlar,yıldızlı arkaplanlar,gül desenli arkaplanlar,şal desenli arkaplanlar,çilekli arkaplanlar,ışıltılı arkaplanlar,tumblr arkaplanlar,twitter arkaplanlar,blog sayfasına arkaplanlar, kedili arkaplanlar,kedi patili arkaplanlar,minik yıldızlı arkaplanlar,kelebekli arkaplanlar

 

Benzer Konular
2018 – 2019 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ? Kayıt Belgeleri Ve Sınav Tarihleri
  AÖF YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN ?   AÖF 2018 -2019 yılı kayıt tarihleri belli oldu. Peki AÖF Kayır yenileme ne zaman ? Hangi belgeler isteniyor? İnternet..
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Tırnak Mantarının Evde Doğal Yollardan Tedavisi
Tırnak Mantarının Bitkisel  Yollarla Evde Tedavisi Tırnak Mantarının evde doğal yollarla tedavisi , sabır gerektiren, uzun süren bir işlemdir. Mantarların iyileşme süreçleri , bulaşma özellikleri sebebi ile , ilaç tedavisi..
Evliliğin Sembolu Alyans Modelleri
    Evlilikte Alyansın Anlamı Ve Önemi   Evliliğin sembolü alyans modelleri ,her zevke göre alyans çeşitleri ile mutluluğunuzu pekiştirdiğiniz alyanslar, Altın alyanslar ,pırlanta alyanslar,gümüş alyanslar,işlemeli alyanslar, isim yazılan alyanslar..
Çocuk Odaları ve Çocuklarımızın Özgür Dünyası
    Çocuk odası ve çocuklarımız başlıklı yazıya başlayınca , kendi çocukluğumu düşündüm. Bizlerin kendimize ait bir odamız yoktu.. En büyük hayalimdi bir odamın olması. O yüzden çocuğum olduğun da..
Kına Geceniz İçin Kına Keseleriniz Hazır Mı ?
    Kına Gecesi İçin Kına Keseleri   Kına gecesi için hazırlık yapan gelin adayları kına keseleriniz hazır mı ? Kadife kına keseleri , taş işlemeli kına keseleri , etamin..