Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

/ 15 Mart 2018 / 478 / 4 Yorum
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

 

 

 

2018 yılı rüya gibi gelinlikler

Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz ama yaz mevsiminde sanki daha bir çok oluyor düğünler , nikahlar evlenmeler . Kır düğünleri , tekne düğünleri , sahilde yapılan düğünler , salon düğününden daha çok tercih ediliyor sanıyorum . Gelinlikte moda olur mu derseniz , olur tabii neden olmasın ama bir gelinlik modelini kendinize çok yakıştırıyorsanız , kendinizi o gelinlikle hayal ediyorsanız , moda ne olursa olsun günü geldiğinde o gelinliği diktirecek ya da alacaksınızdır . 

Yine de moda sektörü her sene model model gelinlikler gösterime sunup , seçenekleri çoğaltıyorlar .

2018 yılı gelinlik modasında da rüya gibi gelinlikler var yine . Çirkin gelinlik varmıdır ? Yoktur bence , belki çok iddalı , çok gösterişli , tarzınıza uymadığı için size çirkin gelen gelinlik vardır ama o gelinliğin hayalini kuran da vardır mutlaka .

2018 yılı rüya gibi gelinliklerine baktığımda gerçekten bazılarını çok beğendim . Düz sade gelinliklerden , dantel gelinliklere , tüllerle bulutların üstünde izlenimi veren gelinliklerden , su dalgası gibi süzülen gelinliklere , o kadar güzel gelinlikler var ki . Gelinlik seçecek olanların işi biraz zor gibi . 

Ne kadar tercih edilir bilmiyorum ama bir iki tane de kısa gelinlik modeli var , gelinlik denildiğinde , uzun gelinlik , gelin yürüdükçe arkasından süzülen uzun duvaklar akla gelse de , kısa gelinlik tercih edenler vardır mutlaka .

Gelinlik seçiminde kumaşın , dikişin , önemi mutlaka çok büyük . En önemlisi de bütün gün üzerinizde taşıyacağınız , dans edip oynayacağınız gelinliğin rahat olması , eziyet haline dönüşmemesi .

Sade gelinlik sevenlerden , gösterişli , taş işlemeli , tüllerle uçuşan gelinlik sevenlere , herkesin zevkine göre modelleri bir arada toplamaya çalıştım . Umarım beğenirsiniz . 

2018 rüya gibi gelinlik modellerine bir bakalım 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 gelinlik modelleri , 2018 gelinlik modası , 2018 gelinlikleri , gelinlik modelleri , rüya gibi gelinlikler , uzun gelinlikler , kabarık gelinlikler , sade gelinlikler , işlemeli gelinlikler , dantel gelinlikler , pelerinli gelinlikler , kısa gelinlikler , çiçekli gelinlikler , renkli gelinlikler , çiçekli gelinlikler , pudra gelinlikler , wedding

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..

Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası (4 Yorum)

  1. Hepsi çok güzel gelinlikler , aralarından seçmek çok zor , tabii boy kilo da önemli , bir modeli beğenseniz bile üstünüzde o kadar güzel durmuyor bazen . Gelinlik seçmek gerçekten çok zor , hayatınızda bir kez giyeceksiniz en güzeli olsun istiyorsunuz .
    Teşekkürler paylaşım için bir kaç modeli kaydettim izninizle , aklımda bulunsun 🙂

  2. Çok güzel hepsi birbirinden güzel gelinlikler , gelinliğin yakışmadığı kimse yoktur derler , gerçekten bembeyaz böyle görünce Allah isteyen herkese nasip etsin diyorum .

  3. Ben teşekkür ederim Banu yorumunuz için . Beğendiğinize memnun oldum , Evet gelinlik seçmek zor , Allah gelinlik seçecek olanlara yardım etsin 🙂

  4. Teşekkür ederim Firdes aminn gerçekten gelinlik seçecek olanlara Allah yardım etsin öyle çok seçenek var ki , insan hangisini beğeneceğini şaşırıyor 🙂