Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

/ 15 Mart 2018 / 696 / 4 Yorum
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

 

 

 

2018 yılı rüya gibi gelinlikler

Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz ama yaz mevsiminde sanki daha bir çok oluyor düğünler , nikahlar evlenmeler . Kır düğünleri , tekne düğünleri , sahilde yapılan düğünler , salon düğününden daha çok tercih ediliyor sanıyorum . Gelinlikte moda olur mu derseniz , olur tabii neden olmasın ama bir gelinlik modelini kendinize çok yakıştırıyorsanız , kendinizi o gelinlikle hayal ediyorsanız , moda ne olursa olsun günü geldiğinde o gelinliği diktirecek ya da alacaksınızdır . 

Yine de moda sektörü her sene model model gelinlikler gösterime sunup , seçenekleri çoğaltıyorlar .

2018 yılı gelinlik modasında da rüya gibi gelinlikler var yine . Çirkin gelinlik varmıdır ? Yoktur bence , belki çok iddalı , çok gösterişli , tarzınıza uymadığı için size çirkin gelen gelinlik vardır ama o gelinliğin hayalini kuran da vardır mutlaka .

2018 yılı rüya gibi gelinliklerine baktığımda gerçekten bazılarını çok beğendim . Düz sade gelinliklerden , dantel gelinliklere , tüllerle bulutların üstünde izlenimi veren gelinliklerden , su dalgası gibi süzülen gelinliklere , o kadar güzel gelinlikler var ki . Gelinlik seçecek olanların işi biraz zor gibi . 

Ne kadar tercih edilir bilmiyorum ama bir iki tane de kısa gelinlik modeli var , gelinlik denildiğinde , uzun gelinlik , gelin yürüdükçe arkasından süzülen uzun duvaklar akla gelse de , kısa gelinlik tercih edenler vardır mutlaka .

Gelinlik seçiminde kumaşın , dikişin , önemi mutlaka çok büyük . En önemlisi de bütün gün üzerinizde taşıyacağınız , dans edip oynayacağınız gelinliğin rahat olması , eziyet haline dönüşmemesi .

Sade gelinlik sevenlerden , gösterişli , taş işlemeli , tüllerle uçuşan gelinlik sevenlere , herkesin zevkine göre modelleri bir arada toplamaya çalıştım . Umarım beğenirsiniz . 

2018 rüya gibi gelinlik modellerine bir bakalım 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 gelinlik modelleri , 2018 gelinlik modası , 2018 gelinlikleri , gelinlik modelleri , rüya gibi gelinlikler , uzun gelinlikler , kabarık gelinlikler , sade gelinlikler , işlemeli gelinlikler , dantel gelinlikler , pelerinli gelinlikler , kısa gelinlikler , çiçekli gelinlikler , renkli gelinlikler , çiçekli gelinlikler , pudra gelinlikler , wedding

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..

Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası (4 Yorum)

  1. Hepsi çok güzel gelinlikler , aralarından seçmek çok zor , tabii boy kilo da önemli , bir modeli beğenseniz bile üstünüzde o kadar güzel durmuyor bazen . Gelinlik seçmek gerçekten çok zor , hayatınızda bir kez giyeceksiniz en güzeli olsun istiyorsunuz .
    Teşekkürler paylaşım için bir kaç modeli kaydettim izninizle , aklımda bulunsun 🙂

  2. Çok güzel hepsi birbirinden güzel gelinlikler , gelinliğin yakışmadığı kimse yoktur derler , gerçekten bembeyaz böyle görünce Allah isteyen herkese nasip etsin diyorum .

  3. Ben teşekkür ederim Banu yorumunuz için . Beğendiğinize memnun oldum , Evet gelinlik seçmek zor , Allah gelinlik seçecek olanlara yardım etsin 🙂

  4. Teşekkür ederim Firdes aminn gerçekten gelinlik seçecek olanlara Allah yardım etsin öyle çok seçenek var ki , insan hangisini beğeneceğini şaşırıyor 🙂