Rengarenk Süslemeli El Örgüsü Ev Ayakkabıları

Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
El Emeği Göz Nuru 2 Şubat 2018 70 defa okundu 0 yorum

 

 

 

Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile insanın içini ısıtıyor. Ayrıca şık görüntüsü de yanında promosyon gibi . Örgü ev ayakkabılarını  bomcuklu , fiyonklu süslemelerle , çok şık ev ayakkabısı şeklinde de kullanabilirsiniz , canım ablam bana bir tane örmüş

 

Taban kısmı keçeden , kardeşinin üşümesini de unutmamış , sıcak tutması için keçe kullanmış . Çok şık duruyor ev gezmelerinde , hem yanınızda taşıması kolay , hafif , yer kaplamıyor , hem gittiğiniz yerde kendi ayakkabınızı kullanıyorsunuz , bir başkasının terliğini giymiyorsunuz , hijyen olarakta sağlıklı . Özellikle ayak ve tırnak mantarlarının , egzamanın , başkasının terliği ile bulaştığını söylememe gerek yok sanırım .

El örgüsü ev ayakkabılarının yapılışı da zannedildiği kadar zor değil , keçeye dikmesi zor gelirse alt tabanıda örgüden yapıp keçeyi içine tabanlık gibi kullanabilirsiniz . El örgüsü ev ayakkabılarının bir diğer avantajıda , kıyafetinize uygun renklerde bir kaç çeşit örerek , kombininizle bir bütünlük sağlayabilirsiniz .

Çeşitli internet sitelerinden örnek olması amacıyla , rengarenk el örgüsü ev ayakkabısı modelleri seçtim sizler için .

Umarım beğenirsiniz . Sizde kendiniz için sevdiğiniz renklerde çeşit çeşit el örgüsünden ev ayakkabısı örerek kullanabilirsiniz. Kadınların ayakkabıya olan düşkünlüğü malum , ben öyleyim en azından , ayakkabıya doymuyorum diyebilirim , ama tabii her beğendiğiniz ayakkabıyı da alamıyorsunuz . Ayakkabı hevesimi el örgüsü ev ayakkabılarıyla hem daha ekonomik , hem istediğim renklerde örerek ayakkabılara karşı olan hevesimi  en aza düşürüyorum .

Şimdi rengarenk süslü , boncuklu , fiyonklu el örgüsü ev ayakkabısı modellerimize bir bakalım

 

 

el örgüsü ,örgü , el örgüsü ev ayakkabıları , fiyonklu el örgüsü ev ayakkabısı , boncuklu el örgüsü ev ayakkabısı , rengarenk el örgüsü ayakkabılar , ayaklarınız üşümesin , el örgüsü ayakkabı modelleri

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?