Rengarenk Sandaletler İle 2017 Yazına Merhaba

/ 30 Nisan 2017 / 890 / yorumsuz
Rengarenk Sandaletler İle 2017 Yazına Merhaba

 

 

Rengarenk sandaletlerle 2017 yaz ayına merhaba demeye hazırmısınız ? Kapalı ,botların ,çizmelerin, ayakkabıların içinde bunalan ayaklarımızı özgürlüğe kavuşturmanın mevsimine bir adım daha yaklaştık .Havalar ısınmaya başladı çok şükür. Kışın soğuk gri havasından , pırıl pırıl güneşli sıcasık günlere kavuştuk .Kış mevsimini çok sevsemde  baharın , yazın tadı bir başka . Baharı göremeden genellikle bir anda yaz mevsimine geçen iklim koşullarını yaşıyoruz ne yazık ki. Kış aylarında kapalı ayakkabıların , botların , kalın çorapların içine hapsolan ayaklarımızı , yaz mevsiminde rengarenk sandaletlerle rahatlatmak , şimdiden heyecanlandırıyor insanı. Üstelik bu sandaletleri görünce heyecanım daha da arttı . Taşlı,boncuklu,bağcıklı, rengarenk sandaletler 2017 yazında  her kıyafetle uyum sağlayabilecek . Ayak bakımını unutmuyoruz bu arada . Bakımsız bir ayakta görmeye dayanamadığım sandaletler , bakımlı bie ayakta şıklığı tamamlayan bir unsur. Tarzınıza , yaşınıza , ortamınıza göre her kıyafetle kombinlenebilen rengarenk sandaletler , abiye , spor, günlük her durumda kadınların imdadına yetişiyor. 

Rengarenk sandaletlerle 2017 yaz ayı daha bir renkli , daha bir cıvıl,cıvıl geçecek gibi duruyor. Doğru kombinlenen sandaletler şıklığınıza daha bir şıklık katacak . Flo,polaris gibi ayakkabı mağazaları şimdiden rengarenk sandaletleri vitrinlerine koymuş.Vucut sağlığında , ayak sağlığı çok önemli bir yerde. Rahat bir ayakkabı da ayak sağlığının olmazsa olmazı . Rahatsız , çok yüksek, ayağı sıkan , kenardan köşeden vuran bir ayakkabı , insana azap dolu saatler yaşatabilir. Aynı zamanda ayak yapısını da bozabilir. Bunun için ayakkabı seçerken şıklığını göz önüne alırken , rahat olmasını da göz ardı etmemeliyiz. 

Rengarenk sandaletlerle 2017 yazına merhaba demek için sandaletlere bir göz atalım , bizim zevkimize , tarzmıza göre neler var. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rengarenk sandaletler,2017 yaz sandaletleri,2017 sandalet modelleri,boncuklu sandaletler,taşlı sandaletler,platform sandaletler,yüksek topuk sandaletler, kumaş sandaletler,lame sandaletler,bağcıklı sandaletler, renkli sandaletler ,parmak arası sandaletler,düz sandaletler,kafes örgü sandaletler,kuru kafa sembol sandaletler ,püsküllü sandaletler

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..