Özledim Demekle Olmuyor

 

tumblr_n7yopiG86z1s8rlzuo1_1280

 Olmuyor özledim demekle olmuyor , yüreğinin sıkışması , her şeyde aklına gelmesi , bir müzik , bir söz , bir kokuda boğazına çöken topuz hiç bir şeyi çözmüyor. Bazı özlemlerde özledim bile denmiyor. İçinden geçenler dile dökülemiyor kalıyor içerlerde bir yerlerde.Bir şarkıda neden gözlerinin bulutlandığını , az önce gülerken şimdi neden durgunlaştığını anlatamıyorsun . Yolda yürürken her yüzün ona benzemesini anlatamıyorsun hiç kimseye. Bir şeylerin içini çizdiğini , bunun ince ince kanadığını , kanarken yandığını , canının çok acıdığı , yaşamaya bu acıyla devam ettiğini yediğini , içtiğini , güldüğünü , o acının bir  el gibi , bir göz gibi, seninle yaşamaya devam ettiğini izah edemiyorsun .

   Gülümsüyorsun durup dururken , ince bir tebessüm ,belki kimsenin farketmediği , marketten gofret alırken neden güldüğünü kimsenin anlamasını beklemiyorsun , o gofretin seni nerelere götürdüğünü , o gün  yaptığınız gofret kavgasını sonra kahkahalarla barışmanızı , gofreti paylaşmanızı kimse bilmiyor neden bir gofrete uzun uzun baktığınızı.

Olmuyor özledim demekle olmuyor , içinizde yaşananlar , anılar, gözyaşları,tebessümler boğazınızdaki topuz sizinle yaşamaya devam ediyor,

Hazan/2016/İstanbul

Yorumlar

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Didem 8 Ocak 2016 - 15:35

  Özledim demekle bitmiyor gerisi yangın yeri bizimle devam ediyor.
  Kalemine Yüreğine sağlık..

   admin
   admin 8 Ocak 2016 - 15:39

   Sağolasın Didem evet içimizde bir yerlerde bizimle yaşamaya devam ediyor 🙂

Yorum Yapmak İster misiniz?