Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

/ 10 Mart 2018 / 375 / 4 Yorum
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

 

 

Bahar Geldi

Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi . Sonunda Mart ayına geldik . Baharın başlangıcı . Şimdi gardrobu şöyle bir elden geçirme zamanı . Bakalım Moda da Bahar rüzgarı nasıl esmiş , 2018 Trendleri  neymiş .

Hepimizin ortak sorunu , her zaman ki gibi giyecek bir  şeyimiz yoktur. 🙂 Var olanları , artık giymediklerimizi , küçülenleri , kilo verdiğimiz için artık büyük gelenleri temizleme zamanı .

Bahar aylarını yaz ayından daha çok severim . Daha anlamlı gelir bana , Bir yenilik , bir uyanış . Tabiatın uyanışı , her tarafın yeşile boyanması . Her ne kadar İstanbul’da yeşile hasret olsakta  balkonumda ki çiçeklerin , tomurcuklanması , bahçedeki ağacın yemyeşil yaprak dolması , bahar aylarının ayrı bir güzelliği , ayrı bir heyecanı . 

Bu uyanış ve yenilenmenin içinde tabii ki gardrobuda yenilemek lazım . Bazen var olanı ufak tefek değişiklerle yeniye uydurmak , bazen evdeki olan kıyafete ek bir gömlek , ceket , etek  eklenerek , farklı kombinler ortaya çıkarmak . Ama mutlaka bir yenilik insanın içinden geliyor .

Bahar denilince nedense benim aklıma hep çiçekli elbiseler gelir . Çok severim mini çiçekli hele hele puantiyeli elbiseleri . Hiç modası geçmeyen , her zaman şık olan elbiselerdir .

Bahar aylarını en güzel anlatan , cıvıl cıvıl çiçekli , puantiyeli uzun , kısa bir sürü elbise modeli ile geldim bu gün .Biraz canlanmanın , baharı enerjik karşılamamıza yardım edecek , benim çok hoşuma giden elbise modelleri .

Umarım sizlerde beğenirsiniz .

2018 Baharlık Elbise Trendleri 

  

  

  

  

 

 

  

  

  

 

 

baharlık elbiseler , 2018 baharlık elbiseler , baharlıkelbisede 2018 trendi , 2018 baharlık elbise modelleri , çiçekli elbiseler, baharlık uzun elbiseler , baharlık çiçekli elbiseler , baharlık kıyafetler , 2018 baharlık elbise trendleri

 

 

Benzer Konular
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası
      2018 yılı rüya gibi gelinlikler Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz..
2018 İlkbahar Yaz Saç Renkleri Ve Modelleri
      2018 ilkbahar yaz saç renkleri ve modelleri Kadınların en önem verdiği aksesuarı , vazgeçilmezi saçları . Sinirlendiğinde , üzüldüğünde , sevindiğinde uğraştığı , kıvırcık saçlıysa düz saçlara..
14-03-2018 | Ücretsiz Proxy Sunucu Listesi
  Proxy nedir Bu gün çok değişik bir konuyla geldim . Zaman zaman buradan güncel proxy listeleri paylaşacağım . Bu proxy de nedir diyorsanız , aslında çoğumuzun adını bildiği ama..

Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri (4 Yorum)

  1. Puantiyeli elbiseye bayıldım , çok güzel , bir de birinci resimdeki siyah beyaz elbiseyi beğendim 🙂 Bahar modasının resimleri bile insanın içini açıyor . 2018 yılı bahar-yaz saç modellerini de bekliyoruz , yayınlarsanız 🙂

  2. Puantiyeli kıyafetleri bende severim 🙂 hiç modası geçmez , 2018 bahar-yaz saç modellerini de yayınlarım tabii ki 🙂

  3. Çiçekli elbiseler baharı müjdeliyor sanki . İnsanın bakarken bile içi açılıyor . Çok büyük çiçekliler değil ama minik çiçekli elbiseler favorim .