Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

/ 4 Ocak 2016 / 449 / yorumsuz
Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

 

Kıyafetlerin Vazgeçilmezi Aksesuarlar

Kadın olsun erkek olsun giyimleri tamamlayan aksesuarları kullanmadan yapamayız .Bu bazen bir saat bazen gözlük bazen bileklik ,yüzük kadınların vazgeçilmezi küpeler . Kıyafetin çeşidine göre kombini tamamlayan aksesuarlardan kolay kolay vazgeçemiyoruz . Sayfamızda bu aksesuarlardan bir kaç örnek sunmak istedim .

Herkesin olmazsa olmaz bir aksesuarı vardır. Bu bazen bir küpe , bazen saat , bazen şapka , her kıyafetiyle ayrı ayrı kullanacağı  rengarenk şapkaları  ,  kemerleri , küpeleri , kolyeleri , bileklikleri  , bulunur dolabında .

Kadınların ayakkabı tutkusunu geçersek , ayakkabı çoğu kadında hastalık çünkü , nerden mi biliyorum ?

Tabii ki kendimden 🙂 Aksesuar tutkusu da , ayakkabı tutkusuyla yarışır.

  • Küpe takmadan kıyafetimi tamamlanmış saymıyorum
  • Şapkasız sokağa çıktığımda kendimi eksik hissediyorum
  • Bileklik gördüm mü almadan duramıyorum  v.b  konuşmaları birbirimizden duymuşuzdur .

 

Şİmdi bu vazgeçemediğimiz , kıyafetimizi hatta bizi tamamladığını düşündüğümüz aksesuarlara bir göz atalım .

   

  

 

  

 

 

 

 

 

 

aksesuarlar,bileklik,halhal,kıyafet,kombin,küpe,moda,saat,yüzük,kolye,leopar küpe, leopar takılar , çiçekli takılar

Benzer Konular
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..