Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

/ 4 Ocak 2016 / 406 / yorumsuz
Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

 

Kıyafetlerin Vazgeçilmezi Aksesuarlar

Kadın olsun erkek olsun giyimleri tamamlayan aksesuarları kullanmadan yapamayız .Bu bazen bir saat bazen gözlük bazen bileklik ,yüzük kadınların vazgeçilmezi küpeler . Kıyafetin çeşidine göre kombini tamamlayan aksesuarlardan kolay kolay vazgeçemiyoruz . Sayfamızda bu aksesuarlardan bir kaç örnek sunmak istedim .

Herkesin olmazsa olmaz bir aksesuarı vardır. Bu bazen bir küpe , bazen saat , bazen şapka , her kıyafetiyle ayrı ayrı kullanacağı  rengarenk şapkaları  ,  kemerleri , küpeleri , kolyeleri , bileklikleri  , bulunur dolabında .

Kadınların ayakkabı tutkusunu geçersek , ayakkabı çoğu kadında hastalık çünkü , nerden mi biliyorum ?

Tabii ki kendimden 🙂 Aksesuar tutkusu da , ayakkabı tutkusuyla yarışır.

  • Küpe takmadan kıyafetimi tamamlanmış saymıyorum
  • Şapkasız sokağa çıktığımda kendimi eksik hissediyorum
  • Bileklik gördüm mü almadan duramıyorum  v.b  konuşmaları birbirimizden duymuşuzdur .

 

Şİmdi bu vazgeçemediğimiz , kıyafetimizi hatta bizi tamamladığını düşündüğümüz aksesuarlara bir göz atalım .

   

  

 

  

 

 

 

 

 

 

aksesuarlar,bileklik,halhal,kıyafet,kombin,küpe,moda,saat,yüzük,kolye,leopar küpe, leopar takılar , çiçekli takılar

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..