İlle de Hırka Vazgeçilmezim

/ 7 Eylül 2017 / 320 / yorumsuz
İlle de Hırka Vazgeçilmezim

 

 

 “Birine vereceğin en kıymetli hediye, hırkadır.
Hırka, sarıp sarmalar seni. Evin gibi, yuvan gibi…”

İlle de hırka ,vazgeçilmezim .

Kış kombinlerinin içinde tek vazgeçemediğim kombindir hırka . Gömleğin üstüne giy , kazağın üstüne giy , uzun olanı seç , kısa olanı seç , spor olanından , fantezi olanına binbir çeşidi bulunan bu giysi evet 

illede hırka vazgeçilmezim oluyor .

Kazak örmek için yün alıp , vazgeçip hırka ördüğüm çok olmuştur , ve en çok sahip olduğun giysi ne deseler hırka derim . Bir ayakkabı bir de hırka aç gözlülüğüm var , ikisi de vazgeçilmezlerim arasında . Orta boy hırkaları daha çok tercih ediyorum , kullanışlı geliyor , çok üşüyen biri olarak , kabanların içine de giyebiliyorum . Sonbahara girince biraz geç kalmış olmakla beraber sonbahar ve kış kombinlerine bir başlayayım dedim ve tabii ilk olarak hırkadan başladım . Çok güzel , çok değişik hırka modelleri toplamaya çalıştım umarım zevkinize göredir . Eğer örgü ile ilgiliyseniz bir çoğunu kendinizde yapabilirsiniz diye düşündüm . 

Şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan ,ister uzun , ister kısa modelleriyle kıyafetinize ayrı bir güzellik katan hırkalar , sizi hem ısıtıp hemde şık görünmenizi sağlar . El örgüsünü iş edinenler bu farklı hırka modelleri ile ürünlerini daha rahat satabilirler .Ki bunu yapan bir sürü kadın olduğunu da biliyorum . Çok sevdiğiniz , çok yakınınız olan birine hediye olarak hırka örmek inanın onu çok sevindirecektir. Nerden mi biliyorum ? Tabii ki kendimden 🙂

Okullar açıldı , evde geçirilen zaman daha fazlalaştı , kışta geliyor , alalım rengarenk yünleri başlayalım hırkaları örmeye . Ama tabii önce modellerimize bir bakalım .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hırka ,hırkamodelleri,rengarenk hırkalar ,yün hırkalar,2017 hırka modelleri , uzun hırkalar , kısa hırkalar , kapşonlu hırkalar ,desenli hırkalar , hırka kombinleri

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..