Her Zaman Kurtarıcı Siyah Elbiseler

/ 7 Nisan 2017 / 883 / 1 Yorum
Her Zaman Kurtarıcı Siyah Elbiseler

 

Özel bir davet, nikah, düğün , toplantı, şık olmayı isteyeceğimiz bir ortama giderken ne giysem telaşından bizi kurtaran bir elbisedir siyah elbise.
Aksesuarlarla , her seferinde farklı kombinler elde edebileceğimiz siyah elbise , biz bayanların olmazsa olmazı olmaya daima devam edecek.
Çalışma hayatında genelde diz boyu uzunluğu tercih edilirken abiyenin gerekli olduğu durumlarda , şık bir ceket, stilletto bir ayakkabı ile
tarz olabilirsiniz. Sarışın ya da esmer herkes farklı yakışan siyah elbiseler , ufak dokunuşlarla , tamamen farklı bir elbiseye dönüşmesi sebebiyle
gardrobumuzda mutlaka bulunması gereken giyeceklerdir. Çokta asildir siyah elbiseler , zayıfsanız ayrı bir güzel durur, kilolu iseniz ince gösterir,
Gündelik kullanımlarda da tercih esilen bir kıyafettir siyah elbise , bu gün ne giysem derdinden kurtaran , hırka , yelek, farklı tonda bir şal,
bir kemer, değişik takılar gibi aksesuarlarla farklı tarzlar kombinlenip , kıyafet sorunundan kurtarır bizleri.
Sade, siyah bir elbise ofisten, toplantıya, davetten, düğüne her ortamda ve her mevsimde kurtarıcınız olabilir.
Natürel renklerdeki elbiselerinizi kontrast tonlardaki ayakkabı ve çantalarla kombinleyerek iş yerinizdeki en şık kadın siz olabilirsiniz.
Her ortamda rahatlıkla giyilebilecek siyah elbiseler yıllara ve trendlere meydan okuyor.
Hem kendinizi rahat hissedeceğiniz hem de asil,zarif ve şık görünmenizi sağlayacak siyah renkteki elbiseler
bir çoğumuzun gardırobunda en ön sırada yer alıyor. İster gece davet stilinizi isterseniz gündüz ofis stilinizi tamamlayan siyah elbiseler
her dönem kadınların vazgeçilmez seçimi olmaya devam ediyor.
Siyah elbise modelleri sayesinde çoğu özel gün sorunsuz atlatılır.
İddialı kendine güvenen bayanlar siyah elbiselerini dekolteyle süsleyerek ışıltılarını katlayabilirler.
Siyah elbisenin kusurları örtme konusunda birebir olduğunu söylememe gerek yok.
Siyah elbise seçimlerinizde kumaş çok önemlidir.
Biraz balık etli bir vücut yapısına sahip iseniz ince kumaşlar yerine daha tok duran vücudu toplayacak kumaşların seçilmesi gerekir.
Normal bir vücut tipine sahip olan kadınlar ise parçalı, penye kumaşları öncelikli olarak tercih etmelidir.
Eğer ince bir vücut yapınız var ise siyah elbisenizin kadife ve triko tarzı kumaştan olması yerinde olacaktır.
Siyah elbiseyi kombinlemeye gelince siyah ve kırmızının uyumunu söylememe gerek yok , bu iki renk yan yana tutkunun ve parıltının temsilcisidir.
Aynı zamanda Siyah elbiselerle krem, siyah, vişne, kiremit renklerini kombinleyebilirsiniz.
Her renkle tereddüt etmeden kullanabileceğiniz siyah elbise modellerine bir bakalım diyorum ve sözü burda bitiriyorum 🙂

Benzer Konular
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası
      2018 yılı rüya gibi gelinlikler Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz..
2018 İlkbahar Yaz Saç Renkleri Ve Modelleri
      2018 ilkbahar yaz saç renkleri ve modelleri Kadınların en önem verdiği aksesuarı , vazgeçilmezi saçları . Sinirlendiğinde , üzüldüğünde , sevindiğinde uğraştığı , kıvırcık saçlıysa düz saçlara..
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri
    Bahar Geldi Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi..

Her Zaman Kurtarıcı Siyah Elbiseler (1 Yorum)