Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

/ 9 Ağustos 2016 / 425 / yorumsuz
Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir bembeyaz gelinlikler , yapacağı düğün , ama bir türlü karar veremez , neye baksa olmaz , kendine yakışmaz , üstüne uymaz , oysa gelinliğin yakışmadığı kimde görülmüş . Evlilik her genç kızın hayalinde yaşattığı bir olay

O güne dair türlü hayaller kurulur , kuaföründen , ayakkabısından , makyajına kadar

her şey çok güzel olmalı , herkesin hayalinde farklı ortamlar , farklı gelinlikler , farklı saç modelleri ve hemen hemen herkesin başına gelmiştir , defalarca fikir değiştirilir .

İşte bu zor ama hayatın en önemli gününde biraz olsun yardımcı olabilmek için burada zaman zaman gelinlik modelleri paylaşacağım , belki gelin ayakkabısı belki gelin saçı

artık yardımcımı olur , yoksa daha çok kafamı karıştırır bilmiyorum 🙂

 

Gelinlik_Modelleri_1 (5)

 

   Gelinlik_Modelleri_1 (59)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (27)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (17)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (19)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (29)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (16)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (31)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (41)

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (45)

 

  Gelinlik_Modelleri_1 (52)

 

Style: "Neutral"

 

GraphThink_Bride (1)

 

 

DN5705 042

 

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..