Günlük Burç Yorumları

Yengeç - 17.08.2017

23 Haziran - 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda veya günlük hayatınızda belli bir zorlanmaya, daha fazla çalışmaya, bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmaya neden olabileceğini işaret ediyor. Madem işaret bu, o zaman bize düşen, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı önemsemek, gereksiz meseleleri büyütmeden, dengeli hareket etmek olmalıdır.

Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, hassas düşünmenin göstergesidir. Bizim için ailevi değerlerimiz, çocuğumuz, yuvamız son derece kıymetlidir. Sorunlarımızı el birliğiyle çözmemizde yarar var. Huzursuzluk, abartı, aşırı duygusallık bizi yorabilir.

Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, ihtiyaçlarınızı ailenizle ortak bir şekilde düzenlemenizi sağlayıcıdır. Kaliteli olana yönelirsiniz. Sevdiklerinizi memnun etmekten hoşlanırsınız. Paranın gücü, huzur, sevgi, işbirliği, uyum gibi değerlere önem verirsiniz.

Saat 16:38-19:13 arasında, İkizler burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecek Ay, bir iki konu üzerinde bir hayli kafamızı yorduğumuzu gösteriyor. Bazen mantıklı düşünüyoruz bazen de dağılıyoruz. Böyle bir etki altında tam bir odaklanmanın sağlanması kolay değil. Hislerimizi bizi şefkatli olmaya yöneltirken, içimizdeki ses mantıklı düşün diyor. Bu gelgitler arasında karar vermek yerine, olana bitene bir daha bakmak yerinde olur.

Saat 19:13 Ay-Yengeç geçişinde, her şeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğinizi yükselticidir. Sevdiklerinize karşı bir hayli ilgili davranırsınız. Duyarlı yüreğiniz, etrafınızda olan her şeyi hissetmenizi sağlar. Huzur, güvence, aile, sevilmek gibi olgular bugün baş tacınızdır.

Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,