Günlük Burç Yorumları

Boğa - 17.08.2017

21 Nisan - 21 Mayıs

Sevgili Boğalar Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz.

Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, çevremize karşı hassasiyetimizi işaret ediyor. İnsanlara sağlık, estetik, hukuk, halkla ilişkiler, danışmanlık gibi konularda yardımcı olabiliriz. Genelde duyarlılık yüksek olacağından bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için adil düşünmek mecburiyetindeyiz. Sağlığımıza önem vermeliyiz. Başkalarına yardımcı olup, yol gösterirken kendimizi ihmal etmemeliyiz.

Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, bugün yapılacak işlerinizi dikkatle takip etmenizi, eviniz, ailenizle ilgili meseleleri de bilinçli şekilde ele almanızı sağlayıcıdır. İş ilişkilerinde uzlaşı ve uyum son derece önemlidir. Sağlığınızı önemsersiniz. Kişisel bakımınız, ev içi düzenlemeler gün boyu etkili olabilir.

Saat 16:38-19:13 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Hesabımızı bilmek zor olabilir. Bazı durumlar özellikle haksızlığa uğradığımız konularda gergin tepkilerde bulunabiliriz. Bunları dışarıya yansıtmamız pek doğru olmaz. Çünkü yansıttığımızda, insanlar bizi endişeli ve sinirli bir kişi olarak gördükleri için pek ciddiye almazlar. Sosyal açıdan boşluk etkisi altında dostlarla muhabbet rahatlatıcıdır. Ancak birisine söz vermek, bir sözün sorumluluğu altına girmek pek doğru olmayacaktır.

Saat 19:13 Ay-Yengeç geçişinde, duygularınızı söze dökmek, barış ve adalet duygusu içinde her şeyi ele almak, yuvanızdaki emniyet duygusunun güçlendiğini hissetmek size oldukça hoş gelebilir. Güvendiğiniz kişilerle dertleşebilir, neşeli, esprili ve çocuksu hallerinizle dikkat çekebilir, neşenizle göz doldurabilirsiniz. Annelik veya babalık duygunuz bir hayli yüksektir. Sevdiklerinizi sahiplenirsiniz.

Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,