Ozledim.Net Paylasim Platformu

Gönderen Konu: Dikkat! 23 Aralık Dünyanın Sonu  (Okunma sayısı 75 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Hazan
 • Dünyaca ünlü bilim dergisi Science, 23 Aralık'ta uzaydan gelen bir virüsün, dünyayı yok edeceğini açıkladı.
   
  Her senenin klişesi haline gelen "dünyanın sonu" senaryoları, bu sene de başladı. Milenyumun başlangıcı olan 2000'den bu yana hemen hemen her yıl bir felaket senaryosu türetilirken, Science dergisi 23 Aralık tarihinde dünyanın sonunun geleceğini duyurdu.

  UZAYDAN GELEN VİRÜS
   
  Haberde, Hindistanlı bilim insanlarının ve astronomların, 23 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğini duyurdu.
   
  Hindistanlı bilim insanları, tüm insanlığı yok edebilecek virüsün yakın zamanda tüm Dünya'ya yayılacağını ve 23 Aralık tarihinde de dünyanın sonunu getireceğini düşünüyor.
   
  SEBEP BİLİNMİYOR
   
  Virüs'ün ortaya çıkması ve büyük bir dağılım göstermesi durumuna herhangi bir açıklama getirilemezken, sebebine ilişkin de bir açıklama yapılamadı.
   
  Hintli bilimciler, NASA veri tabanlarında da bulunmayan bu tanımsız virüsün dünyaya bir uzay parçacığı üzerinde geldiği ve gezegene bu cisim tarafından bulaştırıldığı kaydedildi.
   
  Hindistanlı bilim insanları, sayılır günler içinde tüm insanlığı öldürebilecek virüsün yakın zamanda tüm Dünya'ya yayılacağını düşünüyor. Ancak virüsün sebebiyle ilgili ek bilgi verilmedi.

  GazeteVatan

  Çevrimdışı Şimal

 • #1
 •  :krk
  Uzaydaki virüsü blmemem de hayatımda son zamanlarda baya virüs saldırısına uğradığım doğrudur.
  Her neyse.
  Bunu Allah'tan başkası bilemez sayılı gün bile vermişler bulaşıcı hastalık mı olucak, psikoloji çökmesi mi olacak,tanınmaz cisimler dünyayı ele mi geçirecek  keşke onuda söyleselerdi önlem alırdık:y
  Bende soytarılara göre bi şey yok!
  soytarıları sevmem zaten ,
  soytarılara gülenleri de sevmem..
  Etiketler: