Cuma Kutlama Kartları Farklı Yeni Hiç Bir Yerde Yok

/ 10 Nisan 2018 / 111 / yorumsuz
Cuma Kutlama Kartları Farklı Yeni Hiç Bir Yerde Yok

 

 

Farklı Yeni  Cuma Kutlama Kartları 

 

Cuma günü biz Müslümanlar için çok önemli bir gündür .Bu mubarek günde herkes birbirinin bu gününü kutluyor .Çok güzel,farklı,resimli,güzel mesajların olduğu Cuma Kutlama kartları arayanlar , için yepyeni Hayırlı Cumalar kartları hazırladım .

Günlerin en hayırlısı Cuma gününü kutlarken , watsap , facebook , tumblr , instagram , twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmak için , resimli mesaj arayışına giriyorlar .

Bir çok kişinin de bu ortamlarda sayfaları ve üyeleri var . Üyelerinin Cuma Gününü kutluyorlar .

Ve bir süre sonra aynı resimler , her yerde görülmeye başlıyor . Bende sitede sık sık böyle güzel günler günler için , değişik kutlama kartları hazırlayıp sunacağım .

Değişik , farklı Cuma günü kutlama kartı arayanlar sitede Resimli Güzel Sözler kategorisinde bu kartlara ulaşabilirler .
Bu mubarek günde yapılan duaların daha çabuk kabul olacağı söylenir . Sevgili Peygamberimiz de Cuma gününü çok severmiş .
Bu günün anlamına uygun sözlerle , belki de içinizden geçenleri anlatan , dua ederken söylediğiniz sözlere ağırlık verdim .
Daha önceki paylaşımda dini resimlerden Cuma Kutlama kartları hazırlamıştım ,

bakmak isteyenler dini motiflerden oluşan  Cuma Kutlama Kartları ve Hayırlı Cumalar Gifleri sayfasından bakabilir .
Bu seferki paylaşımda çiçeklerden oluşan Cuma kutlama kartları hazırladım umarım beğenirsiniz .

Hayırlı Cumalar resimli mesajları , hayırlı cumalar resimli yazılar , hayırlı cumalar mesajları , hayırlı cumalar resimli yazılı mesajları hayırlı cumalar kartları , Cumanız mubarek olsun kartları , Cumanız mubarek olsun resimleri , çiçekli cuma kutlama kartları , farklı cuma kutlama kartları , çok güzel cuma kutlama kartları , yepyeni cuma kutlama kartlarını sitemizde bulabilirsiniz .

 

Cuma Kutlama Mesajları

 

Cumanız Mubarek Olsun kartları

 

Hayırlı Cumalar mesajları resimleri

 

Hayırlı Cumalar resimli mesajları

 

Hayırlı Cumalar Resimli Mesajları

 

Hayırlı Cumalar resimli yazılı mesajlar

 

Hayırlı nurlu cumalar resimli mesajları

 

hayırlı cumalar resimli kartlar mesajlar

 

sarı çiçekli hayırlı cumalar resimleri

 

Benzer Konular
23 Nisan Kutlama Kartları Farklı Yeni
   Yepyeni 23 Nisan Kutlama Kartları  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ‘ ün çocuklara armağan ettiği  ve tüm dünya çocukları tarafından kutlanan  , dünyadaki tek çocuk bayramı 23 Nisan için..
Yepyeni Doğum Günü Kutlama Kartları Mumlu Pastalı
     Doğum Günü Kutlama Kartları    Doğum günleri herkes için çok özeldir .  Pastalı  mumlu bir kutlama olmasa da o gün hatırlanmak ister herkes .Günümüzde yoğun çalışma şartları sebebiyle..
Miraç Kandili Yeni Resimli Kutlama Mesajları
    Yüce Yaradanın Sevgili Peygamberimizi daveti ile geçekleşen mucize bir yolculukla göğe yükseldiği , bu mubarek günde herkesin birbirine kutlama mesajı göndereceğini düşünerek  hazırladığım arkadaş çevrenizde, sosyal medyada ve tumblr..
Sevdiklerinizin Hafta Sonunu Çok Şık Kartlarla Kutlayın
    Bütün bir hafta çalışıp yorulduktan sonra ne güzeldir hafta sonunun gelmesi . Sevdiklerinizle arkadaşlarınızla birlikte olabilmek , buluşma planları , beraber yapılacaklar , ve bu arada da yakın..
Şiirlerle İyi Geceler Mesajları Ve Resimleri
    İyi geceler mesajı bekleyenlerdenmisiniz? Almayınca üzülürmüsünüz ? Ben iyi geceler mesajı bekleyenlerden değilim , almayınca üzülmem ama bazı sosyal medya hesaplarında sayfa yönettiğimden , iyi geceler , günaydın..
Atarlı Sinirli Acılı Karışık   Kapak Sözler
            Kapak Sözler Zaman zaman bazı olaylar karşısında isteriz ki öyle bir söyleyelim ki , karşı tarafın içine otursun . İstermiyiz ? Bunun adına bazıları..