Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler

Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
El Emeği Göz Nuru 11 Şubat 2017 687 defa okundu 0 yorum

 

Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli bir ablası olunca , her renk beresi de oluyor 🙂  Hediye olarak yaptığı bereler , çok beğenilince , sipariş üstüne sipariş almaya başladı ablam ve ortaya bu güzellikler çıktı. Bu senenin trendi kürk ponponlu bereler . Kürk ponponlar ,ister tepede , ister iki kulak hizasının biraz altında , bence çok şık duruyor. Bereler de desenli veya düz olarak örülebiliyor. Hem şık , hem sıcak daha ne olsun. Sevdiğiniz bir şeyle meşgul olmanın yanında evde çalışarak aile bütçesine de bir katkı oluyor.

Rengarenk yün berelerle çok güzel kıyafet kombinleri yapabilirsiniz , feminen giyim tercih edenler daha koyu renklerden kombin yaparken , spor giyinenler canlı renklerden seçtikleri berelerle , soğuk kış günlerinde şık olabilirler. Bir çok kadın soğuktan korunmak dışında , tarz olarak da bereleri kullanıyorlar .

Çok şık ve zarif modern , kürk ponponlu yün bere ve şapka modellerini sizlerle de paylaşacağım. Ayrıca artık herkesin , her yerde elinden düşmeyen cep telefonunu daha rahat kullanması için parmaksız eldivenlerle takım olarak yapılan bere modelleri de , kullanışlı olması açısından çok tercih ediliyor.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?