Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

/ 23 Şubat 2018 / 559 / yorumsuz
Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

 

 

 

       Günümüzde maddi sıkıntı içinde olmayan , zar zor geçinen , maaşı aldığı gün biten bir çok insanın olduğunu biliyorum , özellikle kredi kartından çok muzdarip olan , ama mecburen maaşı aldığı gün kredi kartı borçlarını ödeyip , elinde para kalmayınca , tekrar kredi kartının içini boşaltan kısır döngü içinde yaşamaya çalışan bizler , sizler için , Hazinesi çok geniş , vermeyi seven Allah’tan bolluk ve bereket getiren , borç ödeten dualar ederek  isteyelim . İnanarak , ihlasla , kalpten edilen dualar , bizler için en hayırlı , en doğru  zamanda imdadımıza yetişecektir .

Ben kendi adıma bilmediğim , sağdan soldan duyduğum her duayı okumam , bazı duaların enerjisi farklıdır , bazıları davettir , bilemem , başka enerjiler çekebilirim , bir şeyleri yanlış yaparım diye korkarım . Burada paylaşacağım dualar benimde okuduğum  dualar . Allah tüm sıkıntıda olanların imdadına yetişsin , en doğru zamanda , en hayırlısından , içine düştüğümüz borç batağından cümlemizi kurtarsın .

Bazen öyle durumlarla karşılaşırız ki , hemen para bulmamız gerekir , yolun sonunda gibiyizdir , para bulacak tüm yollar kapanmıştır , tünelin ucunda hiç ışık yok gibidir . İşte böyle zamanlarımızda o tünelin ucundaki ışık  yapacağımız dualarımızdır . Yüce Allah benden isteyin , çok isteyin , her şeyi benden isteyin demiştir. İsteyin , canı gönülden , inanarak isteyin , duam kabul olmadı demeyin , hangi duanın , hangi belayı def ettiğini bilemeyiz .

Şimdi bu zor zamanlarımız için sizi sıkınıtınızdan kurtaracak hiç tahmin etmediğiniz yerden bir şekilde elinize para geçmesini sağlayacak dualarımıza gelelim .

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar 

Bu duayı düzenli olarak okursanız işleriniz  kolaylaşır, kazandığınız  para bereketlenir ve hemen para gelir. Kazanç az ise çoğalır, çok ise bereketlenir. bu duayı bir hafta boyunca 41 defa okursanız çok kısa süre içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulursunuz ,aniden para gelmeye başlar. İnşa’Allah . 

  • Elhakümüt tekasür. Hatta zürtümülmekabir. Kella sevfe ta’lemun. Sümme kella sevfe ta’lemun. Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn. Le teravünnelcehıym. Sümme leteravünneha aynelyakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym. Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile, bi hurmeti katebi, Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz” 

Bu duayı bir hafta süreyle 41 defa okuduğunuzda  beklemediğiniz yerden hemen para gelir.

  • Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile,bi hurmeti katebi,Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz.

Tüm sıkıntılarınızdan Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar  ile  tez zamanda kurtulmanız dileğiyle , dualarınızı , dualarımızı Allah Kabul Etsin .

 

 

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar ,bereket duaları , borç ödemek için dua , hemen para getiren dua 

Benzer Konular
14-03-2018 | Ücretsiz Proxy Sunucu Listesi
  Proxy nedir Bu gün çok değişik bir konuyla geldim . Zaman zaman buradan güncel proxy listeleri paylaşacağım . Bu proxy de nedir diyorsanız , aslında çoğumuzun adını bildiği ama..
18 Mart Çanakkale Zaferi Anlamı Mesajları Ve Görselleri
  Çanakkale Destanını Anlamak Çanakkale destanı ulusumuzun en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Genç yaşlı , çoluk , çocuk önce vatan diyerek , canlarını ortaya koymuşlar, bu gün bu cennet vatanda..
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri
    Bahar Geldi Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi..
Evde Ek-İş  , Evlere Ek-İş Veren Firmalar Kandırmacası
    Evde Ek İş Yapmak Kadının her ne olursa olsun üretime katkısı olması düşüncesindeyim . Herkesin yapabileceği bir iş vardır . Ve günümüzde hayat pahalılığı bir yandan , her..
Evdeki Mucize Güzellik Orkide Çiçek Açtı
    Evde orkide yetiştirmek ve onun çiçek açmasını görmek inanılmaz bir duygu . Düşünün Konfüçyus’un çiçeklerin kralı dediği az bulunan ve bayağı pahalı olan bir çiçeği , Orkide’yi evinizde..
Bir Çığlık Olmak  – Ötekinin Zırhı
Bildiğin gibi değil, beni bu havalar mahvetti. Bu keskin ayaz kokusu, sokak lambalarının bozulması, Kedilerin sokaklardan toplanması, Güneşi görmeden binalara tıkılıp kalmam. Beni mahveden her şey herkesi mahvetti. Sokakta hayvanlar..