Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

/ 23 Şubat 2018 / 690 / yorumsuz
Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

 

 

 

       Günümüzde maddi sıkıntı içinde olmayan , zar zor geçinen , maaşı aldığı gün biten bir çok insanın olduğunu biliyorum , özellikle kredi kartından çok muzdarip olan , ama mecburen maaşı aldığı gün kredi kartı borçlarını ödeyip , elinde para kalmayınca , tekrar kredi kartının içini boşaltan kısır döngü içinde yaşamaya çalışan bizler , sizler için , Hazinesi çok geniş , vermeyi seven Allah’tan bolluk ve bereket getiren , borç ödeten dualar ederek  isteyelim . İnanarak , ihlasla , kalpten edilen dualar , bizler için en hayırlı , en doğru  zamanda imdadımıza yetişecektir .

Ben kendi adıma bilmediğim , sağdan soldan duyduğum her duayı okumam , bazı duaların enerjisi farklıdır , bazıları davettir , bilemem , başka enerjiler çekebilirim , bir şeyleri yanlış yaparım diye korkarım . Burada paylaşacağım dualar benimde okuduğum  dualar . Allah tüm sıkıntıda olanların imdadına yetişsin , en doğru zamanda , en hayırlısından , içine düştüğümüz borç batağından cümlemizi kurtarsın .

Bazen öyle durumlarla karşılaşırız ki , hemen para bulmamız gerekir , yolun sonunda gibiyizdir , para bulacak tüm yollar kapanmıştır , tünelin ucunda hiç ışık yok gibidir . İşte böyle zamanlarımızda o tünelin ucundaki ışık  yapacağımız dualarımızdır . Yüce Allah benden isteyin , çok isteyin , her şeyi benden isteyin demiştir. İsteyin , canı gönülden , inanarak isteyin , duam kabul olmadı demeyin , hangi duanın , hangi belayı def ettiğini bilemeyiz .

Şimdi bu zor zamanlarımız için sizi sıkınıtınızdan kurtaracak hiç tahmin etmediğiniz yerden bir şekilde elinize para geçmesini sağlayacak dualarımıza gelelim .

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar 

Bu duayı düzenli olarak okursanız işleriniz  kolaylaşır, kazandığınız  para bereketlenir ve hemen para gelir. Kazanç az ise çoğalır, çok ise bereketlenir. bu duayı bir hafta boyunca 41 defa okursanız çok kısa süre içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulursunuz ,aniden para gelmeye başlar. İnşa’Allah . 

  • Elhakümüt tekasür. Hatta zürtümülmekabir. Kella sevfe ta’lemun. Sümme kella sevfe ta’lemun. Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn. Le teravünnelcehıym. Sümme leteravünneha aynelyakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym. Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile, bi hurmeti katebi, Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz” 

Bu duayı bir hafta süreyle 41 defa okuduğunuzda  beklemediğiniz yerden hemen para gelir.

  • Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile,bi hurmeti katebi,Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz.

Tüm sıkıntılarınızdan Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar  ile  tez zamanda kurtulmanız dileğiyle , dualarınızı , dualarımızı Allah Kabul Etsin .

 

 

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar ,bereket duaları , borç ödemek için dua , hemen para getiren dua 

Benzer Konular
2018 – 2019 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ? Kayıt Belgeleri Ve Sınav Tarihleri
  AÖF YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN ?   AÖF 2018 -2019 yılı kayıt tarihleri belli oldu. Peki AÖF Kayır yenileme ne zaman ? Hangi belgeler isteniyor? İnternet..
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Tırnak Mantarının Evde Doğal Yollardan Tedavisi
Tırnak Mantarının Bitkisel  Yollarla Evde Tedavisi Tırnak Mantarının evde doğal yollarla tedavisi , sabır gerektiren, uzun süren bir işlemdir. Mantarların iyileşme süreçleri , bulaşma özellikleri sebebi ile , ilaç tedavisi..
Evliliğin Sembolu Alyans Modelleri
    Evlilikte Alyansın Anlamı Ve Önemi   Evliliğin sembolü alyans modelleri ,her zevke göre alyans çeşitleri ile mutluluğunuzu pekiştirdiğiniz alyanslar, Altın alyanslar ,pırlanta alyanslar,gümüş alyanslar,işlemeli alyanslar, isim yazılan alyanslar..
Çocuk Odaları ve Çocuklarımızın Özgür Dünyası
    Çocuk odası ve çocuklarımız başlıklı yazıya başlayınca , kendi çocukluğumu düşündüm. Bizlerin kendimize ait bir odamız yoktu.. En büyük hayalimdi bir odamın olması. O yüzden çocuğum olduğun da..
Kına Geceniz İçin Kına Keseleriniz Hazır Mı ?
    Kına Gecesi İçin Kına Keseleri   Kına gecesi için hazırlık yapan gelin adayları kına keseleriniz hazır mı ? Kadife kına keseleri , taş işlemeli kına keseleri , etamin..