Birbirinden Komik Güldüren Sözler

/ 6 Mayıs 2017 / 2.449 / yorumsuz
Birbirinden Komik Güldüren Sözler

 

Birbirinden komik güldüren sözler paylaşmak istedim bu gün , biraz gülümsetebilmek amacım , hayat kolay ilerlemiyor, gülmeden devam etmek , daha da zorlaştırıyor bazı şeyleri. Çoğumuz zamanını sosyal medyada geçiriyor. Günün haberlerini , olaylarını takip ettiğimiz gibi zaman zaman paylaşılan sözlere de denk geliyoruz. Kişilerin açtığı sayfalar üzerinden değişik paylaşımlar yapılıyor. Herkesin kendini istediği gibi ifade edebileceği ortamlar var. Bazısı çiçek resimleri ile bir diğeri doğa resimleri ile ama büyük bir çoğunluk aşk , özlem hasret gibi temalarla yapıyorlar bu paylaşımları. Bazı sayfalarda hayatı ti ye alıp gerçekten zaman zaman baya güldüren paylaşımlar yapıyorlar. Ben de kendimce hoşuma giden birbirinden komik güldüren sözleri bir topladım umarım sizler de beğenirsiniz.Tüm yaşadığımız olumsuzluklara rağmen , daha sağlam devam edebilmenin yolu gülmekten geçiyor. Gülümseyin 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komiksözler,delidolu komik sözler,güldüren komik sözler,delilikle ilgili komik sözler,tripli komik sözler,arkadaşa komik sözler,sinirli komik sözler,resimli komik sözler,birbirinden komik güldüren sözler

Benzer Konular
Çiçekli Günaydın Resimleri Ve Günaydın Sözleri
  Sabaha Güzel Bir Günaydın İle Başlamak    Sabah güne nasıl başlarsak öyle gider  , sizlerde sabaha birbirinden güzel çiçek resimleri ve günaydın sözleri ile başlamak , sosyal medyanızda ,..
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Kartları
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı    Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için resimli kutlama kartları , sosyal medya hesaplarınızda , twitter , facebook, instagram..
Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları
      Haklarını ne yapsak ödeyemeyeceğimiz annelerimiz için , Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları ‘nı sizler için hazırladım. Sosyal medyada , twitter,instagram,whatsapp,pinterest,facebook v.b gibi sayfalarda , anneler..
Kandil Kutlama Kartları Ve Resimli Kandil  Mesajları
  Resimli Kandil Kutlama Kartları Ve Mesajları   Müslümanların önemli günlerinden kandil günlerinde , sosyal medyada , twitter, facebook , instagram, tumblr daki profillerinizde , ya da WhatsApp gruplarınızda ,kullanmanız..
23 Nisan Kutlama Kartları Farklı Yeni
   Yepyeni 23 Nisan Kutlama Kartları  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ‘ ün çocuklara armağan ettiği  ve tüm dünya çocukları tarafından kutlanan  , dünyadaki tek çocuk bayramı 23 Nisan için..
Cuma Kutlama Kartları Farklı Yeni Hiç Bir Yerde Yok
    Farklı Yeni  Cuma Kutlama Kartları    Cuma günü biz Müslümanlar için çok önemli bir gündür .Bu mubarek günde herkes birbirinin bu gününü kutluyor .Çok güzel,farklı,resimli,güzel mesajların olduğu Cuma..