Birbirinden Komik Güldüren Sözler

/ 6 Mayıs 2017 / 924 / yorumsuz
Birbirinden Komik Güldüren Sözler

 

Birbirinden komik güldüren sözler paylaşmak istedim bu gün , biraz gülümsetebilmek amacım , hayat kolay ilerlemiyor, gülmeden devam etmek , daha da zorlaştırıyor bazı şeyleri. Çoğumuz zamanını sosyal medyada geçiriyor. Günün haberlerini , olaylarını takip ettiğimiz gibi zaman zaman paylaşılan sözlere de denk geliyoruz. Kişilerin açtığı sayfalar üzerinden değişik paylaşımlar yapılıyor. Herkesin kendini istediği gibi ifade edebileceği ortamlar var. Bazısı çiçek resimleri ile bir diğeri doğa resimleri ile ama büyük bir çoğunluk aşk , özlem hasret gibi temalarla yapıyorlar bu paylaşımları. Bazı sayfalarda hayatı ti ye alıp gerçekten zaman zaman baya güldüren paylaşımlar yapıyorlar. Ben de kendimce hoşuma giden birbirinden komik güldüren sözleri bir topladım umarım sizler de beğenirsiniz.Tüm yaşadığımız olumsuzluklara rağmen , daha sağlam devam edebilmenin yolu gülmekten geçiyor. Gülümseyin 🙂

komiksözler,delidolu komik sözler,güldüren komik sözler,delilikle ilgili komik sözler,tripli komik sözler,arkadaşa komik sözler,sinirli komik sözler,resimli komik sözler,birbirinden komik güldüren sözler

Benzer Konular
Sevdiklerinizin Hafta Sonunu Çok Şık Kartlarla Kutlayın
    Bütün bir hafta çalışıp yorulduktan sonra ne güzeldir hafta sonunun gelmesi . Sevdiklerinizle arkadaşlarınızla birlikte olabilmek , buluşma planları , beraber yapılacaklar , ve bu arada da yakın..
Şiirlerle İyi Geceler Mesajları Ve Resimleri
    İyi geceler mesajı bekleyenlerdenmisiniz? Almayınca üzülürmüsünüz ? Ben iyi geceler mesajı bekleyenlerden değilim , almayınca üzülmem ama bazı sosyal medya hesaplarında sayfa yönettiğimden , iyi geceler , günaydın..
Atarlı Sinirli Acılı Karışık   Kapak Sözler
            Kapak Sözler Zaman zaman bazı olaylar karşısında isteriz ki öyle bir söyleyelim ki , karşı tarafın içine otursun . İstermiyiz ? Bunun adına bazıları..
Yepyeni İyi Geceler Resimli Sözleri Ve Mesajları
  Yeni yeni yepyeni iyi geceler resimli mesajları istermisiniz ? O zaman buyrun , sevdiklerinize , dostlarınıza , sosyal medyadaki arkadaşlarınıza , gruplarınızdaki üyelerinize , iyi geceler demek istediğiniz kim..
18 Mart Çanakkale Zaferi Anlamı Mesajları Ve Görselleri
  Çanakkale Destanını Anlamak Çanakkale destanı ulusumuzun en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Genç yaşlı , çoluk , çocuk önce vatan diyerek , canlarını ortaya koymuşlar, bu gün bu cennet vatanda..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yepyeni Kutlama Kartları
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesaj ve Kartları   8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Yepyeni kutlama kartları hazırladım . Sizlerde sosyal medyanızdan , instagram , twitter ,..