9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 8 Nisan 2018 / 810 / yorumsuz
9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için kararlarınızı gözden geçirip bir sonuca bağlama açısından uygun açılara sahip . Burcunuzda retro hareketinde bulunan , Merkür nedeniyle , yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir veya , kariyerinizle alakalı bir takım kararlar alabilirsiniz .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Venüsün burcunuzdaki hareketi , size şans getiriyor . Sosyal çevrenizde dikkati üzerinize çekeceksiniz . Yurt dışı ile alakalı konular gündeminizde olabilir. Yapacağınız girişimlerde ailenizden tam destek göreceksiniz .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda dikkatli olmanız gereken bir gün . Giderlerinizi gözden geçirip , bazı tedbirler alabilirsiniz .Merkür, sizin yöneticiniz olduğu için retro hali sizleri daha çok etkiliyor , işleriniz bir türlü istediğiniz gibi gitmiyor .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Aile içindeki bir çok olayda merkez olmaktan yoruldunuz , ama aileniz sizin fikirlerinize önem veriyor. Bazı atılımlar yapmak istiyor fakat kendi kendinize engeller koyuyorsunuz . Venüsün Boğa burcundaki hareketi sosyal çevrenizi hareketlendirecek .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerin ön planda olduğu bir gündesiniz Aslan burçları , gerilimli geçen geçen haftadan kalan kırgınlıkları düzeltebilirsiniz .Ama bunun için sizinde adım atmanız gerekir . Venüsün Boğa burcundaki hareketi kariyer anlamında güzel fırsatlar getiriyor .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Kolay kırılabildiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz , bu gün yaşadıklarınıza başka pencereden bakmayı deneyin .Merkürün geri hareketi finansal anlamda sizleri zorluyor . Çalışma hayatınızda yeni arayışlara girebilirsiniz .

 

terazi burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz .Sosyal çevreniz ve ikili ilişkilerinizde iletişim kurarken , tepkilerinizde dikkatli olun .Venüsün Boğa burcundaki hareketi maddi açıdan bolluk getiriyor . Finansal destekler bulabileceğiniz bir gün .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Venüsün Boğa burcundaki hareketi Boğa burçlarının ikili ilişkilerini daha ileriye taşıma fırsatı sunabilir . İçinizde sizinde adlandıramadığınız bir öfke var , bu yüzden güzel giden ilişkilerinizi bozabilirsiniz . Dikkatli olun .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcunda ilerleyen Venüs işiniz ile ilgili güzel gelişmeler getirecek . Bu gün ilişkide olduğunuz karşı tedbirli olun , bu gün için size sunulan ve olumlu bulduğunuz fikirler sonradan olumsuz etkiler getirebilir . Partnerinizle konuşurken daha sakin kalmayı denemelisiniz .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

9 Nisan 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışma yaşamınızda şans sizden yana . Güzel haberler alacağınız , süpriz fırsatlarla karşılaşacağınız bir gündesiniz .Aile içinde karşılıklı anlayışla her şeyi çözebilirsiniz . Hedeflerinize doğru emin adımarla ilerliyosunuz ve gökyüzü sizi destekliyor .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

9 Nisan 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün maddi konular gündeminizde sevgili Kovalar . Belki bir yatırım , belki bir ortaklık için güzel fırsatlar var . Venüsün Boğa Burcundaki hareketi , sosyal yaşamda daha fazla görünmenize yol açacak . Başarılı adımlar atacağınız bir gün .

 

balık burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Venüsün Boğa Burcundaki hareketi iletişim konusunda sizleri destekliyor . Finansal anlamda atılımlar yapabilirsiniz . Partnerinizin ilgisizliğine üzülmekten vazgeçip , gerçekleri onunla paylaşırsanız bazı şeyleri farketmesini sağlayabilirsiniz .

Benzer Konular
21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..