22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

/ 22 Mart 2018 / 58 / yorumsuz
22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

 

 

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları  22 Mart 2018 Perşembe günlük burç yorumlarınızı merak ediyorsanız , işte 22 Mart 2018 Perşembe günlük burç yorumlarınız

 

22 Mart 2018 Perşembe KOÇ Burç Yorumu: 

Bugün hedeflerinizde ısrarcı bir tutum içinde olup ,finansal olarak bazı değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sosyal ortamlarda farkedilecek , yeni arkadaşlıklar ve ortamlara girme imkanı bulacaksınız .

 

22 Mart 2018 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bugün içinizde halledemediğiniz bazı düşünceler nedeniyle  gerilimli olayları kendinize çekeceksiniz. Ve bu durum sizi bir hayli yoracak . İş hayatınızla ilgili güzel fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir.

 

22 Mart 2018 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Değişik ortamlar ve çevreler nedeniyle sosyal yaşantınız hareketlenecek .Özel hayatınızda ise hiç beklemediğiniz ,tatlı heyecanlar ve mutluluklar sizi bekliyor. Bu gün sizin için heyecanlı ve huzurlu bir gün olacak .

 

22 Mart 2018 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün, kazançlarınızı gözden geçirecek ve yeni kaynaklar bulmak için bazı araştırmalar yapacaksınız .Sağlığınızı ihmal etmeyin . İkili ilişkilerde daha sakin kalmaya dikkat edin .

 

22 Mart 2018 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Yolculukla ilgili bazı planlarınız var ve bunları hayata geçirmeye çalışıyorsunuz .Havalara dikkat gribe ve soğuk algınlığına karşı dikkatli olun. Bazı eğitim programlarına katılmanız olası .

 

22 Mart 2018 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Bu gün sezgileriniz ve iç güdüleriniz çok kuvvetli . Eski eşiniz ya da sevgilinizin sizinle ilgili bazı planları olabilir . Sezgilerinize güvenerek önleminizi alın . Ufukta yeni başlangıçlar var.

 

22 Mart 2018 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Karşılıklı fikir çatışmaları içinde olabilirsiniz. Partnerinizle ortak kararlar almaya önem verin .Etrafınızda sizi kıskananlar var , dikkatli olun .

 

22 Mart 2018 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Yaşam kalitenizde önemli yükselişler olacak.Bu gün yüksek zekanız bir çok konuyu halletmenizde size yardımcı olacak .Bazı seyahat planlarınızda ertelenme gibi durumlar olabilir .

 

22 Mart 2018 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Uzun yollarla ilgili planlarınızda aceleci olmayın . İşlerle ilgili güzel haberler alacaksınız fakat harcamalarınıza dikkat edin . Bazı arkadaşlıklarınıza son verebilirsiniz.

 

22 Mart 2018 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Kazançlarınıza başarılı bir yön vereceğiniz , bir çok problemi çözeceğiniz bir gün .Öfke ile karar almayın , sakin kalmaya çalışın daha doğru kararlar alabilirsiniz .

 

22 Mart 2018 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Bugün, yardımlaşma duygunuzun oldukça yoğun olduğu bir gün. Maddi konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz .Bazı planlarınızı hayata geçirmek için ideal bir gün .

 

22 Mart 2018 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

 Kimsenin sizi yönlendirmesine sakın izin vermeyin ve kendiniz için doğruyu siz seçin.Sezgilerinizle mantığınızı beraber kullanmak istiyorsunuz. Uğraşılarınızın boşa gitmediğini görmek ve hedefinize sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsunuz . 

 

 

Günlük Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçyorumları. aşk falı yorumu, iş falı yorumu, sağlık falı yorumu, dikkat falı yorumu ve para falı yorumu.

 

 

Benzer Konular
21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..