2018 İlkbahar Yaz Saç Renkleri Ve Modelleri

/ 15 Mart 2018 / 329 / 2 Yorum
2018 İlkbahar Yaz Saç Renkleri Ve Modelleri

 

 

 

2018 ilkbahar yaz saç renkleri ve modelleri

Kadınların en önem verdiği aksesuarı , vazgeçilmezi saçları . Sinirlendiğinde , üzüldüğünde , sevindiğinde uğraştığı , kıvırcık saçlıysa düz saçlara sahip olabilmek için uğraştığı , saçları düzse dalgalı olması için her yolu denediği , kısaca kadının en çok uğraştığı , kadını tamamlayan güzellik saçlarımız .

Bakımıyla ayrı uğraştığımız , rengiyle ayrı uğraştığımız saçlarımız 2018 ilkbahar ve yaz aylarında nasıl olacak acaba? Mutlaka öncelikle kendimize yakışanı seçsekte , zaman zaman köklü değişiklikler denediğimiz saçlarımız 2018 yaz aylarında hangi renk ve modellerle hayatımızı renklendirecek bakalım .

Bu sene şöyle bir baktım da rengarenk cıvıl cıvıl , ombre , balyaj , holografik saçlar , gümüş renkleri , modern kesim kısa saçlar ,  dalga dalga uzun saçlar , örgü saçlar , velhasıl müthiş güzel saç kombinleri moda.

Saçınız ister kısa , ister uzun olsun , her boy saç için uygulanabilecek renkler , modeller mevcut . Çok değişik örgü saç modelleri var. Holografik saçlara bayıldım ve hızla yayılacağına inandığım gerçekten çok güzel bir renk olan kola saç rengi var ki , koyu saç kullanmayı , değişiklik yapmayı düşünenler için güzel bir seçim olabilir .

Geçen senelerde çikolata rengi ya da kakao rengi saçlar çok hoşuma gidiyordu , bu sene kola rengini çok beğendim . Ama saçlarda bir değişim düşünürsem holografik saç rengini denemek isterim .

Şimdi bakalım 2018 ilkbahar yaz saç renkleri ve modellerinde neler var .

 

  

 

 

 

 

 

 

2018 ilkbahar-yaz saç modelleri ,2018 ilkbahar-yaz saç renkleri ,2018 kısa saç modelleri , ombre saç modeli , balyaj saç modeli , kola rengi saçlar , holografik saç modelleri , gümüş-silver saç modelleri , topuz saç modelleri , değişik örgü saç modelleri ,

 

 

 

Benzer Konular
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası
      2018 yılı rüya gibi gelinlikler Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz..
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri
    Bahar Geldi Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi..
Sağlıklı Saçlara Kavuşmak Bu Kadar Kolay
  Sağlıklı Saçlar İçin Pratik Öneriler Sağlıklı , güzel ve pırıl pırıl saçlara kim sahip olmak istemez ki . Soğuk kış günlerinde , berelerin içinde havasız kalan , soğuktan yıpranan..

2018 İlkbahar Yaz Saç Renkleri Ve Modelleri (2 Yorum)

  1. Uzun saç güzel ama bakımı zor en azından benim için , kısa saç rahatlık , çok güzel saç renkleri var kola rengini merak ettim , kuaförle bir konuşmam lazım eğer şu anki saçım , kola rengine dönerse deneyebilirim 🙂

  2. Yorum için teşekkürler Öykü , yıllarca uzun saç kullanan biri olarak , kısa saç gerçekten çok rahat , şık ve modern bir kesimle çok rahat kullanılıyor . Kola rengi bana da çok ilginç geldi , gerçi ben denemeyi hiç düşünmem renk olarak bana uymaz ama ten rengi koyu saça uygun olanlar için denenebilir , renk olarak çok güzel .