2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri

/ 19 Mart 2018 / 2.050 / 4 Yorum
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri

 

 

 

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri 

Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden ayrılmadığı bir olaydan bahsediyoruz . 2018 İlkbahar-yaz döneminde acaba nasıl ayakkabılar bekliyor bizleri .

Ayak sağlığı çok önemli , özellikle çalışan kadınların bütün gün o ayakabının içerisinde kalan ayaklarının ilk olarak rahat olması önemli , mevsimin yaz olduğunu düşünürsek , terlememesi de çok önemli , çünkü tedavisi uzun bir süreç olan ayak ya da tırnak mantarı , ayakların uzun süre kapalı ve terli ortamda kalmasından dolayı oluşuyor .

Bunlar göz önüne alınınca , açık , ferah , ayakların rahat ettiği ayakkabıları öncelik alarak alışveriş yapmamız gerekiyor . 2018 ilkbahar yaz ayakkabı modellerinde de sandaletler ön planda . Birbirinden şık rengarenk , bağcıklı , boncuklu , incili , çiçekli cıvıl cıvıl sandaletler , ilkbahar ve yaz mevsiminde içimizi açacak gibi görünüyor.

Tabii dolgu topuk sandaletler de var ve kullanabilen için onlarında çok şık modelleri mevcut .

2018 İlkbahar yaz ayakkabı modellerinde bir de çok iddalı modeller var. Artık onlar tarzınızla alakalı , giyiminize uygunsa neden olmasın , hele bir de rahatsa , bulunduğunuz ortamla çelişmiyorsa , kullanılabilir .

Ben daha çok , rahat kullanabileceğimiz , her ortamda , pek çok kıyafetle uyum sağlayabilen modelleri seçmeye çalıştım , ama bir kaç tane iddialı model de ekledim . 

Bir de dantelli modeller var ki , sanırım onlar gelinlik altına giyiliyormuş , gelinlikle spor olmayı düşünenler için , beyaz dantel spor ayakkabılardan da bir kaç model ekledim .

2018 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri , herkesin kendine bir model bulabileceği çeşitlerden oluşuyor , artık tek bir model moda olmuyor , sandaletinden , dolgu topuğuna , stilettosundan , spor ayakkabısına , her ortama uyan ayakkabılar mevcut .

Ayakkabı bir kadının vazgeçilmezi ,kim ne derse desin , ne kadar ayakkabımız olursa olsun , farklı bir model görünce içimizin eridiğini hepimiz biliyoruz , belki çok az bir kesim vardır ayakkabıyla o kadar ilgilenmeyen . Ama büyük bir kesim ayakkabı hastası biliyorum . 

Ve bakalım 2018 ilkbahar yaz ayakkabı modellerinde hangilerini beğeneceğiz .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri , 2018 yazlık sandaletler , 2018 yazlık ayakkabılar , 2018 yazlık sandalet modelleri , 2018 yazlık spor ayakkabı modelleri , 2018 yazlık ayakkabı trendleri , yazlık ayakkabılar , yazlık sandaletler , yazlık spor ayakkabılar , taşlı sandaletler , boncuklu sandaletler , çiçekli sandaletler , dantelli spor ayakkabılar

 

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri (4 Yorum)

  1. Off çok güzeller , en alttaki mavi sandaletlere bayıldım . Ayakkabıya zaten hiç dayanamam , bu sandaletleri görünce bir an önce yaz gelse dedim 🙂

  2. Ayakkabıya bende dayanamam , buraya sandalet seçerken bile çok zorlandım 🙂 Ama benim tercihim spor ayakkabıdan yana , daha çok tarzıma uygun , haklısınız ama sandaletler çok güzel .

  3. Başka bir konu için gelmiştim yazlık sandaletleri görünce hemen konuya daldım 🙂 Çok rahat ve kullanışlı sandaletler yaz gelse de giysek 🙂

  4. Oy oy oy yazlık sandaletlere gel , ayakkabıya düşkün deniyor kadınlar için ama şunların güzelliğine baksanıza , bu yazlık sandaletlerin hepsi lazım :)))