2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

/ 15 Şubat 2017 / 853 / yorumsuz
2017 Bahar ve Yaz Moda Renkleri

 

Soğuk kış günlerinden yavaş yavaş bahara doğru ilerliyoruz. Şu an havalar çok soğuk olsa da Mart ayına doğru yaklaşıyoruz. İlkokulda duvarda bir pano vardı mevsimleri 4 e bölmüştü . Aralık Ocak Şubat kış Mart Nisan Mayıs İlkbahar Haziran Temmuz Ağustos Yaz Eylük Ekim Kasım Sonbahar diye. Mart ayına doğru yaklaşıyorsak bahar günlerine yaklaşıyoruz demektir . O zaman bakalım 2017 ilkbahar ve yaz moda renkleri nelerdir , hangi renkler modaya hakim olacak .

Bu ilkbahar ve yaz cıvıl cıvıl renkler moda öncelikle onu söyleyeyim. Doğanın hemen hemen tüm renkleri bu sene  bahar ve yaz modasına hakim. Mavinin 3 tonu , pembenin en parlak ve kör edicisi , sarının en çaylak olanı. Ama bütün bunların yanında bu kadar parlak ve göz alıcı renkler kullanamam diyenler için notr renkler de mevcut .

2017 ilkbahar ve yaz moda renklerinden kendimize en uygun olanı en rahat kullanabileceğimiz tonları seçmek bize kalmış şimdi bir bakalım renklere

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..
2018 Kına Gecesi Kıyafetleri ve Abiyeleri
     2018 Kına Gecesi Kıyafetleri Kına gecesi düğün öncesinde eskiden sadece kızların , kız evinde toplandığı , eğlendiği , kınaların yakılıp , yanık türkülerle gelinin ağlatıldığı , sonra da..